Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Virtualna crkva, komentari i pitanja

power_settings_newLogin to reply
+5
dominik
samaritanka
vanja777
Spart
kainos
9 posters

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyVirtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Evo virtualne crkve, tko će prvi propovijedatiVirtualna crkva, komentari i pitanja Icon_study

Zadnja promjena: ; uto 05 pro 2006, 10:32; ukupno mijenjano 3 put/a.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Ja ću zadnja Smile
Prvo dok vidim kako vi , pa ću i ja.

farao

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Dobro ja ću napraviti sutra plan, pa izvjesiti, pa se polako pripremajte...ako hoćete ja ću prvi...znači jedna kratka misao...

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Može, nešto za dušu. Da se ugrije. Cool

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Ah da, propovijed mora biti utemeljena na Svetom Pismu, znači sutra pravim plan...

Zadnja promjena: ; uto 05 pro 2006, 00:21; ukupno mijenjano 1 put.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
<BLOCKQUOTE>[quote="Krizostom"]Evo virtualne crkve, tko će prvi propovijedati:Virtualna crkva, komentari i pitanja Lol!
Bravo na ideji svaka častVirtualna crkva, komentari i pitanja Lol!</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Moj dragi muz,vec mi je nasao knjigu Slike o Kristu Dz.Brauna
cujte ovaj citat.......
Otkrivenje 21,22
Na nebu ce nam nas predivni Spasitelj biti crkva.Na zemlji su hramovi i crkve prolazni.Jos odkako je Bog rekao Mojsiju:,,neka mi nacine svetinju da medju njima nastavam''
Izlazak 25,8 On priprema nesto izvanredno-kada raj bude obnovljen,sam Bog ce biti mjesto i predmet postivanja.U konacnoj obnovi otkupljeni nece imati potrebe za crkvom,jer ce sam Krist biti crkva a mi u njemu,dok sada stujemo Boga u crkvi tada cemo postivati samu crkvu.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Dobrojutro sestre i braco,nemogu nepodjeliti blagoslove s vama za danasnj dan,pogledajte i poslusajte si sami
www.cyberhymnal.org
www.cyberhymnal.org/ttl/ttl.htm

Blagoslovi za nasu Virtualnu crkvu

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Mi smo od tijela. to tijelo je raspadljivo, smrtno. Ono je zemaljsko ali isto i Božje, spoj s Nebom.

Crkva je isto tijelo, krov molitve, zajedništva. Niti je gradim niti je rušim. Svima mir i blagoslov. Tko ide u crkvu njegova stvar, ne razumijem zašto to nekoga smeta?

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Plan za propovijedi.:

5.12. Krizostom
6.12. newmember
7.12. Dina
8.12. Snježana

Ako želi još netko propovijedati u virtualnoj crkvi, neka se javi...znači napišete jednu propovijed utemeljenu na Svetom Pismu, da se malo ohrabrimo braćo i sestre...

Zadnja promjena: ; uto 05 pro 2006, 10:23; ukupno mijenjano 1 put.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Super. I da se međusobno ohrabrimo.
Imam prijedlog: neka u našoj virtualnoj crkvi budu samo propovijedi, a u drugom topiku komentari i pitanja za virtualnu crkvu, tako da nam taj topik ostane homogen, da si možemo printati.
Što mislite?
Da li se to može urediti?

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
O tome sam baš sinoć razmišljao, znači otvorit ćemo temu
komentari propovijedi, ako tko napiše komentar u ovoj temi bit će izbrisan

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Evo, ovaj topik namjenimo kao : virualna crkva komentari i pitanja, jer smo već dali prijedloge, a otvorimo novi : virtualna crkva, propovijedi. Bit će uredno i pregledno, a ovdje nastavimo s idejama i planovima i dogovorima. Propovijedi si isprintamo i imamo lijepu arhivu.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
evo ga, uredio sam, ovdje su komentari i pitanja, a za propovijedi sam otvorio, samo budite strpljivi, ja danas imam propovijed i pojavit će se u toku ovog dana...važi

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Propovijed je gotova, možete čitati...idite na virtualna crkva - propovijedi.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Krizostome, pun pogodak!
Iz onog popisa sam prepoznala svoju manu- nemam strpljenja dovoljno. Nekad me djeca toliko iscrpe da sam najsretnija da se nečim zabave, samo da me ne gnjave. A sad, čitajući ovo vidim kako sam ustvari sebična, ja bih radila nešto drugo a moj sin bi da igram s njim nogomet. Naravno da nisam, a on onda zaplače i kaže: ja sam zanemareno dijete.
Da znate da ste me takli u dušu.

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Nemojte me persirati, svi smo ovdje na ti, kao prava braća i sestreVirtualna crkva, komentari i pitanja Icon_sunny

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
Važi. cheers

descriptionVirtualna crkva, komentari i pitanja EmptyRe: Virtualna crkva, komentari i pitanja

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply