Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Da li znate tko je antikrist?

power_settings_newLogin to reply
+16
Litotron
kainos
stefani
miskec4096
aletheia
cito
stranac
Gubavac
Rafael
Želislav
Mitar
usamljena
el šadaj
Darko
amos
KRAJVREMENA
20 posters

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyDa li znate tko je antikrist?

more_horiz
Mi znamo da je cijeli svjet u zlome . I da je to njegov eden sotonski. To je opće poznato ali mi moramo usmjeriti pogled prema crkvama koje vjeruju u Isusa Krista . Što znači anti ? To je nešto protiv , a znamo da je Krist riječ i duh . I onda antikrist bi značio onaj tko je protiv riječi (Krista) .I sada mi vidimo zajednica gdje se slavi Krist gdje su prisuti čak i darovi a ostavljena je riječ . I što je to onda ? Riječ Božja kaže da kiša pada na pravedne i nepravedne . A znamo da kiša simbolizira Duha svetog . Oni koji povjerovaše laži Bog im posla djelotvornu silu zablude .Tako da će se u tim zajednicama dešavati čuda iscjeljenja ,govori u jezicima i razna druga čuda . Tako da oni gledaju na dar a ne na riječ i tu je duh anikrista zašao u zajednice koje ne ljube cijelu riječ. Isus je rekao : Ne živi čovjek samo o kruhu nego o svakoj riječi koja izlaui iz usta Božji . Mi znamo da je Eva ostavila samo jednu riječ i u to uvukla Adama i bili su pritjerani iz raja . U knjizi Otk. 22:18,19 Ja svjedoćim svakome tko sluša riječi proroštva ove knjige : Tko ovome što doda , Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi . A ako tko oduzme od riječi knjige ovoga proroštva - Bog će njemu oduzeti udio na knjigu života i na sveti grad i na ono što je napisano u ovoj knjizi. Draga braćo i sestre u Kristu Isusu pogledaj te svako u svojoj zajednici da li ona propovijeda i živi cijelu riječ Božju . Ako ne Iziđite iz nje moj narode, da ne postanete sudionicima njezinih grijeha i da ne djelite njezinih zala! Jer, njezini su grijesi doprli do neba i Bog se sjetio njezinih opačina .Platite joj kao što je i ona plaćala ! Vratite joj dvostruko prema njezinim djelima .U čašu u koju je lijevala ulij te joj dvostruko ! Koliko se hvalisala sjajem i uživanjem toliko joj zadajte muka i tuge ! Sjedim kao kraljica - govori ona u svome srcu - Nisam udovica i nikada neću okusiti tugu . Eto zato će je u jednom jedinom danu zadesiti zla : Kuga ,Tuga i Glad . Ona će izgorijeti u vatri , jer je moćan Gospodin, Bog koji je osudi .
Biblijski vjernici-vjernici poruke zadnjeg vremena . Bog vas blagoslovio!

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
KRAJVREMENA je napisao/la:
Mi znamo da je cijeli svjet u zlome . I da je to njegov eden sotonski. To je opće poznato ali mi moramo usmjeriti pogled prema crkvama koje vjeruju u Isusa Krista . Što znači anti ? To je nešto protiv , a znamo da je Krist riječ i duh . I onda antikrist bi značio onaj tko je protiv riječi (Krista) .I sada mi vidimo zajednica gdje se slavi Krist gdje su prisuti čak i darovi a ostavljena je riječ . I što je to onda ? Riječ Božja kaže da kiša pada na pravedne i nepravedne .A znamo da kiša simbolizira Duha svetog . Oni koji povjerovaše laži Bog im posla djelotvornu silu zablude .Tako da će se u tim zajednicama dešavati čuda iscjeljenja ,govori u jezicima i razna druga čuda . Tako da oni gledaju na dar a ne na riječ i tu je duh anikrista zašao u zajednice koje ne ljube cijelu riječ. Isus je rekao : Ne živi čovjek samo o kruhu nego o svakoj riječi koja izlaui iz usta Božji . Mi znamo da je Eva ostavila samo jednu riječ i u to uvukla Adama i bili su pritjerani iz raja . U knjizi Otk. 22:18,19 Ja svjedoćim svakome tko sluša riječi proroštva ove knjige : Tko ovome što doda , Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi . A ako tko oduzme od riječi knjige ovoga proroštva - Bog će njemu oduzeti udio na knjigu života i na sveti grad i na ono što je napisano u ovoj knjizi. Draga braćo i sestre u Kristu Isusu pogledaj te svako u svojoj zajednici da li ona propovijeda i živi cijelu riječ Božju . Ako ne Iziđite iz nje moj narode, da ne postanete sudionicima njezinih grijeha i da ne djelite njezinih zala! Jer, njezini su grijesi doprli do neba i Bog se sjetio njezinih opačina .Platite joj kao što je i ona plaćala ! Vratite joj dvostruko prema njezinim djelima .U čašu u koju je lijevala ulij te joj dvostruko ! Koliko se hvalisala sjajem i uživanjem toliko joj zadajte muka i tuge ! Sjedim kao kraljica - govori ona u svome srcu - Nisam udovica i nikada neću okusiti tugu . Eto zato će je u jednom jedinom danu zadesiti zla : Kuga ,Tuga i Glad . Ona će izgorijeti u vatri , jer je moćan Gospodin, Bog koji je osudi .
Biblijski vjernici-vjernici poruke zadnjeg vremena . Bog vas blagoslovio!

Krist odnosno Mesijah neznaci rec i Duh, nego pomazanik.Cisto da rascistimo tu pojedinost koja je po meni vazna kada zelimo da se bavimo osobom antihrista.Dakle anti pomazanik, odnosno protivnik pomazanika Bozijeg.Isus nije rec i Duh, nego je rec Logos Ivanov 1 glava govori o tome, a Duh je Duh Sveti.Dakle antihrist je osoba koja ce se protiviti Bogu i njegovom pomazaniku, inspirisan sotonskim duhom zavodice mnoge, pa cak i jednog kneza saveza koji ce mu pomoci da ubedi svet da je on sam pobozan.Ali biblija kaze da ce koristiti laskanje i obmanu u pocetku i da ce pokazivati dobro lice narodima, ali ce se naglo sve to promeniti u rat ogromnih razmera koji ce uzrokovati smrt mnogo ljudi.
Njegov program ce biti mir i sigurnost, ali ce iza svega kriti grozan plan rata i propasti.On ce za kratko vreme postici nemoguce stvari, i pomirice svet sa Izraelom,i resice probleme koji ce doci u to doba, i ljudi ce mu se klanjati i proslavljati ga kao spasioca i onoga koji je kao sam Bog.Sto ce na kraju i uraditi, sesce u hramu Gospoda i proglasice sebe Bogom.I tada pocinje izvrsavanje Bozijeg gneva u potpunosti nad grehom, jer u konacnici to i jeste greh neverovanje Bogu, nego necem drugom, u ovom slucaju osobi antihrista.
E sada po tom pitanju se i danas lome koplja u teoloskim raspravama, ali cini mi se da sam uspeo da zaobidjem sve zackoljice i zamke razlicitih doktrina, ako nisam uspeo u tome nemojte mi zameriti nemam nameru da upadnem u nekakvu raspravu koja samo moze da razvodni situaciju.
Druga stvar je da nepostoji tako nesto kao crkva koja neveruje u Isusa Krista, postoji samo jedna crkva i ona veruje u Isusa Krista.Oni koji neveruju u Isusa Krista nisu crkva.
Mislim da cela ova prica zvuci pomalo neutemeljeno bas u reci koja je pomenuta kao autoritet, priznajem da je lista opacina ljudi koji se nazivaju crkvom a to nisu poprilicno dugacka, ali zasto bezati.Nikada svetlo ne bezi od tame, vec uvek tama od svetla, i ako je situacija u zajednici kriticna onda treba dati svoj deo da se stanje promeni.Puno molitve, razgovor sa drugim vernicima o reci, upucivanje na istu, molitva za staresine i cuda se desavaju.I to mogu sa sigurnoscu da tvrdim, jer sam imao priliku da vidim kako Gospod pohodi svoj narod i budi i otvara oci da ti dodje da flipas od srece.Ali ima cena, sramota, progonstvo, prezir, strpljenje, poslusnost do krajnjih granica, ljubav kada te vredjaju, i jos mnogo drugih stvari koje treba da ulozi covek u tu casu zajedno sa molitvama i suzama, i kada to dodje do prestola Bozijeg mislis da ce On oklevati, a ne nece izrucice svoj blagoslov i kroz sve to bude covek i sam promenjen na Boziju slavu.To je zadobijanje bojnog polja za Gospoda, najlakse je pobeci.U Duhu povuces liniju izmedju njihovih i tvojih dela, jeli neradis ono sto oni cine.Ali isto tako u Duhu ukoris sa ljubavlju i pokazes pravi i bolji put.I ako smo na pravom putu ljudi ce to prepoznati i onda ce ili doci, ili pobeci jer jaci je Onaj koji je u vernima nego onaj koji je u svetu.

Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz Njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Drago nam je dase netko uključio na temu antikrista i amos je rekao da Krist nije riječ Krist doista znači pomazanik to znači Bog u čovjeku mi znamo da se Bog nastanio u čovjeku Isusu Kristu . Prilikom njegovog krštenja na rijeci Jordanu jer Krist je Bog a on je riječ .Na početku Ivanovog evađelja otkriveno je da je Bog riječ i da je ta riječ postala tijelom i ta riječ je krvarila na golgotskom križu ,na jednom mjestu Isus kaže riječi koje sam vam govorio duh su i život . A znamo da je Bog duh . I on se ne može vidjeti nego se objavljuje u tijelu . Isus je rekao učenicima ja odlazim i tamo gdje ja idem vi ne možete sada doći , poslat ću vam drugog branitelja i tješitelja Duha istine koga svjet ne pozna . A vi ga poznaje te jer je sa vama i bit će u vama .Tko je to ? Isus koji je riječ koji je Bog a Bog je duh . I on kaže da je sada sa njima a znamo da je sa njima tada bio Isus . I zato je rekao da ga poznaju i taj isti Bog koji je bio u čovjeku Isusu Kristu nakon njegovog uskrsnuća na dan pentekosta sišao je u one koji su prihvatili Isusa njegovog ljubljenog Sina . On koji su ostali sa riječi do kraja . Biblija je riječ Božja i mi vidimo da su sve zajednice u nekom djelu ostavile riječ oni slave Isusa a nisu ni kršteni u njegovo ime . Petar je dobro razumio nakon toga što je bio ispunjen Duhom Božjim održao je govor i ljudi su bili taknuti i rekli su mu što da činimo .A on im reče :Pokaj te se i krstite se u ine Isusa Krista i mnogi pametni teolozi koji nisu tako kršteni počinju svojim mudrovanjem bez otkrivenja da govore ma može i ovako i onako . A ni oni sami nisu sigurni .Jer Isus je zapovijedio u ime .A koje je to ime ,za oca sina i duha svetoga . Pa koga slave , u čije ime mole i riječ kaže što god budete radili i činili da to bude u ime Gospoda Isusa Krista . Ja znam da vi ljubite Gospoda u svijetlu koje imate ali to je bez otkrivenja i kćerke čine što i njezina majka i na kraju će se opet ujediniti . i to je žig zvijeri neki će se tada probuditi ali će biti kasno ili će primiti žig ili će biti ubijeni .Ostavi te to slijedite riječ cijelu riječ a nema veze da neko i brda premješta a ne živi riječ i ne vjeruje cijelu riječ bježite od toga .Ovo je kraj vremena gdje istina i laž toliko blizu da je samo izabrani mogu uočiti . Moja je želja da ne slijedite crkvu ma koliko ona izgledala religiozno ako ne propovijeda cijelu riječ i ne živi je bježite od toga , to je zamka sotonina jer njegov je cijeli svijet ali on se sada uvukao u crkvu to traje jako dugo tako da su ljudi u tome rođeni i oni to ne vide oni iskreno misle da slave Gospoda ali oni su potpuno skrenuli s puta Istine .Molim Boga za vas koji budete čitali probudi te se .Očistite se od toga da bi mogli biti ispunjeni uljem i da vaše svjetiljke zasvjetle u punom sjaju .I da budete spremni kada on dođe jer on će doći kao lopov . I mnogi neće ni znati što se desilo samo će na pojedinim mjestima neki nestati ,oni to neće primjetiti a nevjesta Kristova će biti uznesena . Isus je rekao u te dane kada on bude došao bit će kao u dane Sodome I Gomore , kada su samo tri duše bile spašene ili u dane potopa kada je osam duša bilo spašeno . uzak je put i malo je onih koji ga nalaze a široki put koji vodi u propast i mnogi njime idu .Božji blagoslov na sve koji budu čitali .Maranatha

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Antihrist je svatko onaj koji je protiv Hrista. Može biti različitih načina djelovanja protiv Hrista, ali mogu biti i mnogi lažni Hristi, zavisno kako se gleda na to.
Različata su nagađanja što će biti pre kraja sveta i tko će narod povesti protiv Božjeg svetog naroda u Armagedonsku bitku, ali to su samo nagađanja, i nije toliko bitno tko će to biti.
Za nas je bitno da ne stanemo ni na koji način na drugu stranu jer onda za nas nema spasa.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
ono što je najinteresantnije je da se gotovo sve "religije" u jednom nalaze a to je da se bliži kraj...a najbolje od svega je da se to "nekim čudom " poklapa i sa znanstvenog gledanja. naš je pastor nedavno došao iz jeruzalema i kaže da se oni definitivno spremaju. spomenuli su i onog za kojeg vjeruju da je antikrist....a to smo i mi vjerovali,gdje (izvinite što sad ne mogu nači) biblija kaže nekoliko stvari koje bog jako mrzi,a jedna je od njih "kada rob postane kralj"..u starom zavjetu negdje. isto tako,primjetili smo kako nam nevjerojatno puno ljudi dolaze u crkvu,mladih sve više...za koje bi pomislio"nema šanse" ono,po ljudskom. dolaze,slave,svjedoče....daj srce

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
el šadaj je napisao/la:
naš je pastor nedavno došao iz jeruzalema i kaže da se oni definitivno spremaju. spomenuli su i onog za kojeg vjeruju da je antikrist....daj srce


Baš zanimljivo "el šadaju" što mnogi tek naslućuju a neki već znaju tko je antihrist ? Zar nebi bio korisno reći tko je on, pa da se i ostali pripreme, jer verovatno će to biti bolni trenutci ?

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Obama

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Mitar je napisao/la:
Obama


Ni slučajno

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
usamljena je napisao/la:
Mitar je napisao/la:
Obama


Ni slučajno

Ako to nije Obama pa ko je onda?

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Znam, ali ne smem reći.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
usamljena je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.


Ok,... ja mislio da neznaš.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
usamljena je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.

dobro je kad neki sve i znaju.
2Ivanova 1,7
Jer iziđoše na svijet mnogi zavodnici koji ne ispovijedaju Isusa Krista koji dolazi u tijelu. To je zavodnik i Antikrist.

1.Ivanova 2.18
Djeco, posljednji je čas! I, kako ste čuli, dolazi Antikrist. I sad su se već mnogi antikristi pojavili. Odatle znamo da je posljednji čas


1.Ivanova 2.22,23
. 22 Tko je lažac, ako ne onaj koji tvrdi da Isus nije Krist? Antikrist je onaj 23 tko niječe Oca i Sina. Svaki koji niječe Sina, nema ni Oca, a tko priznaje Sina, ima i Oca.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Znam, ali ne smem reći.

...a ko ti brani da kažeš?
OBAMA je,ja znam i kažem

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
leila je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.

...a ko ti brani da kažeš?
OBAMA je,ja znam i kažem

Koji su argumenti za ovu tvrdnju, ili je samo to osobno misljenje.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Dina je napisao/la:
leila je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.

...a ko ti brani da kažeš?
OBAMA je,ja znam i kažem

Koji su argumenti za ovu tvrdnju, ili je samo to osobno misljenje.


Pa gore je jedan argumentirao: "kad rob postane kralj".
Obama!!!

Ja sam pak misljenja, da Obama nije Antikrist. On ce odvesti zapadni svijet u propast, tj. Anglo-americki imperij ce izgubiti na vaznosti i postati ce neutjecajan, ali Antikrist on nije!!!

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Pa jasno da nije

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
usamljena je napisao/la:
Pa jasno da nije

Ali neki ipak tvrde,da je.

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
Koliko ljudi toliko tvrdnji,a što vi kažete ?

descriptionDa li znate tko je antikrist? EmptyRe: Da li znate tko je antikrist?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply