Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Barcode znak zvijeri?

power_settings_newLogin to reply
+14
branko
nana
mikic
ognjenidecko
Medeni
Gubavac
Darko
jony
Djuro Djuric
hrvoje hrki
Izrail
Mali princ
dominik
Tomasso
18 posters

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Ali ne zna se što to znači: "broj čovjeka"?! Može značiti svašta, jer se još nije ispunilo. Bitno je da se u Kristovoj ljubavi izgoni strah i raste povjerenje, jer će "Krist izvesti sve na dobro onima koji ga ljube!"

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Koga zanima,

postoji zanimljivo video predavanje na temu "Od Babilona do "Tajne Babilon"" koje možete naći na stranici:

http://www.biblijski-krscani.com/GA/GA002.htm

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Svakako treba odbaciti sve ono sto ima i malu mogucnost da postane zig zvjeri.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Djuro Djuric je napisao/la:
lol! lol! lol! lol! lol!
Da,cjepivo protiv TBC-a je jedno od najvećih zala u svijetu:lol: Naravno,ako zanemarimo recimo AIDS,koji crkva indirektno pospješuje svojom politikom protiv kondoma.



Crkva nema veze sa pospješivanjem AIDS-a već promiskuitetno ponašanje današnje mladeži kojoj više ništa nije sveto već im je jedini cilj da se duhovno, emocionalno i tjelesno potroši. Hvala. Bog s vama.

Zadnja promjena: Gubavac; uto 19 kol 2008, 11:48; ukupno mijenjano 1 put.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Gubavac je napisao/la:
Djuro Djuric je napisao/la:
lol! lol! lol! lol! lol!
Da,cjepivo protiv TBC-a je jedno od najvećih zala u svijetu:lol: Naravno,ako zanemarimo recimo AIDS,koji crkva indirektno pospješuje svojom politikom protiv kondoma.



Crkva nema veze sa pospješivanjem AIDS-a već promiskuitetno ponašanje današnje mladeži kojoj više ništa nije sveto već ima je jedini cilj da se duhovno, emocionalno i tjelesno potroši. Hvala. Bog s vama.


lijepo rečeno
kratko i jasno

ali nekima je Crkva (KC) za sve kriva...pa otuda takve nepravedne objede:pale:

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
crusadercro je napisao/la:
Svakako treba odbaciti sve ono sto ima i malu mogucnost da postane zig zvjeri.


Žig zvjeri je žig trgovaca koji na iole svakom proizvodu stave neku sliku životinje.
Barcode znak zvijeri? - Page 2 39841a_0_v0tDH
Barcode znak zvijeri? - Page 2 ZIVOTINJSKO%20CARSTVO%20JOSIP%20KRAS%203

Barcode znak zvijeri? - Page 2 Bananko-20gr-kras-1-1-190_1

itd....ali važan je proizvod a ne omot.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
jony je napisao/la:
Sve lijepo piše: 666 je broj čovjeka (jednina - jednog čovjeka)! Znači, NJEGOV je broj 666. Ne sad nekih proizvoda, čipova, itd...

Otk 13, 16-18
"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena. Ovdje treba pronicavosti! Tko je prodoran, neka odgoneta značenje broja Zvijeri. To je, uistinu, broj čovjeka: a njegov je broj šesto šezdeset šest."


Ovdje moram da se sjetim rečenica iz Biblije i Jahve koji kaže:
16I reče Jahve: "Što se to ohole
kćeri sionske
te ispružena vrata hode,
okolo okom namiguju,
koracima sitnim koracaju,
grivnama na nozi zveckaju?17Oćelavit će Gospod tjeme
kćeri sionskih,
obnažit će Jahve golotinju njihovu."
18U onaj će dan Gospod strgnuti sve čime se ona ponosi: ukosnice i mjesečiće, 19naušnice, narukvice i koprene, 20poveze, lančiće, pojaseve, bočice s miomirisima i privjese, 21prstenje i nosne prstenove, 22skupocjene haljine i plašteve, prijevjese i torbice, 23zrcala i košuljice, povezače i rupce.24Mjesto miomirisa, smrad;
mjesto pojasa, konopac;
mjesto kovrča, tjeme obrijano;
mjesto gizdave halje, kostrijet;
mjesto ljepote, žig.

Dakle jasno je tko je prvi počeo ljudima da stavlja žigove.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
hrvoje hrki je napisao/la:
Gubavac je napisao/la:
Djuro Djuric je napisao/la:
lol! lol! lol! lol! lol!
Da,cjepivo protiv TBC-a je jedno od najvećih zala u svijetu:lol: Naravno,ako zanemarimo recimo AIDS,koji crkva indirektno pospješuje svojom politikom protiv kondoma.



Crkva nema veze sa pospješivanjem AIDS-a već promiskuitetno ponašanje današnje mladeži kojoj više ništa nije sveto već ima je jedini cilj da se duhovno, emocionalno i tjelesno potroši. Hvala. Bog s vama.


lijepo rečeno
kratko i jasno

ali nekima je Crkva (KC) za sve kriva...pa otuda takve nepravedne objede:pale:


Nije li i križ (sprava za mučenje i umiranje) također znak zvijeri.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Medeni je napisao/la:
jony je napisao/la:
Sve lijepo piše: 666 je broj čovjeka (jednina - jednog čovjeka)! Znači, NJEGOV je broj 666. Ne sad nekih proizvoda, čipova, itd...

Otk 13, 16-18
"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena. Ovdje treba pronicavosti! Tko je prodoran, neka odgoneta značenje broja Zvijeri. To je, uistinu, broj čovjeka: a njegov je broj šesto šezdeset šest."


Ovdje moram da se sjetim rečenica iz Biblije i Jahve koji kaže:
16I reče Jahve: "Što se to ohole
kćeri sionske
te ispružena vrata hode,
okolo okom namiguju,
koracima sitnim koracaju,
grivnama na nozi zveckaju?17Oćelavit će Gospod tjeme
kćeri sionskih,
obnažit će Jahve golotinju njihovu."
18U onaj će dan Gospod strgnuti sve čime se ona ponosi: ukosnice i mjesečiće, 19naušnice, narukvice i koprene, 20poveze, lančiće, pojaseve, bočice s miomirisima i privjese, 21prstenje i nosne prstenove, 22skupocjene haljine i plašteve, prijevjese i torbice, 23zrcala i košuljice, povezače i rupce.24Mjesto miomirisa, smrad;
mjesto pojasa, konopac;
mjesto kovrča, tjeme obrijano;
mjesto gizdave halje, kostrijet;
mjesto ljepote, žig.

Dakle jasno je tko je prvi počeo ljudima da stavlja žigove.


Da potpuno se slazem, kceri sionske su se uzoholile pa su si time stavile zig, isto se dogadja i sa danasnjim ljudima. Previse su se uzoholili pa ce da si stave zig. Haleluja.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Što je barcod?
Crtični kôd ili barkôd način je označavanja proizvoda nizom tamnih i svijetlih crta (otuda mu ime), koji je strojno lako čitljiv, te time koristan u procesu identifikacije proizvoda, bilo pri ulasku istih u skladište, ili izlasku istih iz trgovine.
Dok su ranije prodavači/ce trebali/e znati napamet ili cijene ili šifre proizvoda, danas je prije naplate odabrane robe potrebnu istu identificirati na blagajni, te računalo uz pomoć čitača crtičnog koda samo prepoznaje o kojem se proizvodu radi (prodavači unose samo broj proizvoda ako se ne radi o skupnom pakiranju) i naplaćuju račun.
Vidi još:

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Barcode

http://www.av1611.org/666.html

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Pa toj Zveri, je upravo drago da ljudi razmišljaju kako je običan bar kod "Žig zverin", jer je tada pažnja sa nje, preneta na nešto nebitno.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
mikic je napisao/la:
Pa toj Zveri, je upravo drago da ljudi razmišljaju kako je običan bar kod "Žig zverin", jer je tada pažnja sa nje, preneta na nešto nebitno.


Pa kad dođeš u trgovinu pitaj malo one što rade na kasama da li bi im bilo jednostavnije da svaki kupljeni proizvod kucaju ručno.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Jasno je da se žig odnosi na svakog čovjeka, (bogatog-siromašnog)ali mi nije jasno kako će ga primiti oni koji žive u Zemljama koje nemaju tako naprednu tehnologiju.

Koliko razumjevam to će ćak biti ključni znak raspoznavanja "da nitko nemože kupiti ni prodati tko nema žig" - tako piše u Bibliji.
To mora da će biti neka teška svjetska kriza kada će se ljudi selektirati !? Ali tko će ih selektirati - crkva ili politika? Mora da će ipak doći do nestašice dobara koji su danas na raspolaganju i na slobodnom tržištu!?

Ako je to Biblijsko proročanstvo onda je to istina.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Moje je razumijevanje slijedeće...

Pavao keže u (2. Solunjanima 2) da će u crkvu Božju sjesti čovjek "bez-zakona" i prikazivati sebe "kao da je Bog". I to ubrzo nakon njegovog odlaska, i da će biti tamo "dok ga Isus ne uništi sjajem svog dolaska".
Kako piše, sam Bog šalje "djelotvornu zabludu...jer nisu pristali uz istinu".

Tko sebi na Zemlji prisvaja titulu nebeskog Oca (Sveti Otac)? Sam Isus je rekao da je samo jedan Otac, i to onaj nebeski.
Tko se usudio izmjeniti 10 zapovijedi Božjih?

Otkrivenje poziva cijeli svijet, da se "pokloni onome tko je stvorio nebo, zemlju, mora i izvore vodene".

Poziv dolazi kao prijepis iz 4. Božje zapovijedi, koju je taj "mali rog" iz Danijela 7, ili glava ("koja bijaše i nije") iz Otkrivenja 13, izmjenio.

Trube Otkrivenja također ispisuju redosljed dana stvaranja (1. nebo, 2. zemlja, ... 4. sunce, ...).

Kako stvaranje završava posebnim danom, rođendanom naše planete, u kojem je "onaj koji se nikada ne umara" "odmorio od dijela svojih", tako se i trube završavaju pokazivanjem "nebeskog kovčega saveza".
Zašto?
Zašto Bog kaže za njegove Svete, kako su to oni "koji čuvaju Božje zapovijedi i vjeru Isusovu"?

Od čega to neki "čuvaju Božje zapovijedi"?

Taj "čovjek bez-zakona" spomenut u 2. Solunjanima 2, je Božji autoritet zamijenio svojim, i prevario cijeli svijet (stoljećima se vodi ta bitka), pa i one koji misle da su se odvojili (protestanti), a još uvijek drže do njegove genijalne promjene subote na nedjelju.

Zašto Bog u vrijeme kada grijeha nema, postavlja svoj pečat u vremenu nakon stvaranja svijeta? Zašto se jedan čovijek i vjerski sustav usudio promjeniti jedinu zapovijed koja spominje Božje ime?

Danijel 7 govori o 3.5 vremena teških nevolja. Otkrivenje 13, koje govori o istom, uz neke dodatne detalje, spominje 42 mjeseca (što je 3.5 godine).

Kako se vremenska proročanstva mogu ispuniti po principu "dan za godinu" iz Ezekiela 4:6, onda ovo obuhvaća period od 1260 godina, koji savršeno opisuje mračni Srednji vijek.
Ali proročanstvo se može ispuniti i doslovno, kao 1260 dana (doslovno).

Ja jedno zovem "vremenskim pečatom", a drugo doslovno ispunjenje "otkrivenim vremenskim pečatom".

Tako "grozota pustoši" o kojoj govori prorok Danijel, a na koju aludira sam Isus (Matej 24), kada ga pitaju "Kada ćeš doći?", ispunjava se 2 puta u povjesti:
1. 1260 godina Srednjeg vijeka ("dan za godinu")
2. 1260 dana doslovno (broja 666 iz Otkrivenja)

Interesantno je primjetiti da se tom 666 diže spomenik, a spomenici se podižu umrlima.

Jedan je "mali rog" napisao knjigu "Dan Gospodnji" (Dios Domini), koja postavlja temelje toj modernoj promjeni.

Taj se čovjek zove Ivan Pavao II.
On je postavio moderni temelj, na kojem će njegovi nasljednici podići "kip zvijeri" (iz Otkrivenja 13), koji je direktan udar na 4. Božju zapovijed, i na samog Stvoritelja, i njegove dane stvaranja, koji završavaju odmorom "onoga koji se nikada ne umara".

Ljudi koji žele služiti Bogu i "čuvaju njegove zapovijedi" imat će velikih problema sa zapošljavanjem (zakon će zabraniti rad nedjeljom, a koji će poslodavac dati i subotu kao dan odmora?). Kako će masovno ostajati bez posla, čime će "kupiti ili prodati"?

Kada se ideje iz knjige "Dios Domini", uvuku u praksu (u hrvatskoj je već počelo sa trgovinama), tada će uslijediti ono šta piše u Otkrivenju 13.

Jedini koje Bog ima da svijetu svjedoče istinu, jesu 2 Svjedoka iz Otkrivenja 11, koje šalje Bog sam, da upute posljednju opomenu svijetu.

Iz njihovih usta izlazi "čisti oganj", za razliku od onih koje predstavljaju 3 boje Mikelanđelove uniforme (žuta, crvena i plava), a iz čijih usta izlazi "oganj pomiješan sa dimom i sumporom".

Ukratko, novi moderni "Srednji vijek" proizlazi izmjenom 4. zapovjedi.
Temelje je postavio "IOANES PAVLVS SECVNDO"
(svaka je riječ onakva kakva se piše u grčkom orginalu).
I+V+L+V+C+V+D = 666

Taj je čovjek knjigom "Dios Domini", taknuo u 4. Božju zapovijed.

"Tko ima mudrosti, neka odgoneta značenje broja zvijeri. To je broj čovjeka!"

"Na tome se temelji postojanost Svetih, koji čuvaju Božje zapovijedi i vjeru Isusovu!" (Otkrivenje)

"Tko ima uho, neka čuje šta Duh govori crkvama!"

Zadnja promjena: branko; pon 02 vel 2009, 10:36; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Neispravna riječ.)

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
ajme kad ovakvu "vjeru" protiv vjere pročitam dođe mi...povratit poput nečiste hrane iz usta

možda je to i namjera pisca Smile
čišćenje probavnog trakta "krivovjernika" SmileWink

ko'da što sam Indijka (jednaka mi propast)
što se klanja sv. kravi (nama regularnoj hrani Smile) jer se hranim "neregularno" svojim Bogom i svetim Tijelom, Oltarnim Sakramentom.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Da, teške je riječi Pavao napisao:
"U crkvu Božju sjesti će bezakonik..."

Koliko je meni jasno bezakonik znači: čovjek bez Zakona Božjeg". Tako ja čitam retke iz Danijela 7: "pomišljat će da promjeni vremena i zakone".

Tko je promjenio vrijeme i Zakon Božji?

Zašto ga tražiti izvan crkve Božje, ako Pavao govori da će sjesti u crkvu Božju?

Ali, kao kao što je isti pisac negdje drugdje otprilike napisao:
"Nekima treba dati najprije mliječnu hranu, jer od tvrde hrane može zaboliti želudac!"

I tko govori protiv crkve Božje?

Crkvu je Božju preuzeo promjenjitelj Božjeg zakona, a Bogu je mio narod (koji to još ne zna), ali koji čuje njegov glas upozorenja.

Bog sam upućuje poziv Babilonu (gradu na 7 brežuljaka): "Iziđi iz nje narode moj!" (Otkrivenje)

Ja samo citiram njegove riječi, a sami prevodioci u mojoj (katoličkoj) Bibliji, jesu u Otkrivenju iznad teksta o tom Babilonu, napisali naslov: "Sud nad Rimom").

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
branko je napisao/la:
Da, teške je riječi Pavao napisao:
"U crkvu Božju sjesti će bezakonik..."

Koliko je meni jasno bezakonik znači: čovjek bez Zakona Božjeg". Tako ja čitam retke iz Danijela 7: "pomišljat će da promjeni vremena i zakone".

Tko je promjenio vrijeme i Zakon Božji?

Zašto ga tražiti izvan crkve Božje, ako Pavao govori da će sjesti u crkvu Božju?

Ali, kao kao što je isti pisac negdje drugdje otprilike napisao:
"Nekima treba dati najprije mliječnu hranu, jer od tvrde hrane može zaboliti želudac!"

I tko govori protiv crkve Božje?

Crkvu je Božju preuzeo promjenjitelj Božjeg zakona, a Bogu je mio narod (koji to još ne zna), ali koji čuje njegov glas upozorenja.

Bog sam upućuje poziv Babilonu (gradu na 7 brežuljaka): "Iziđi iz nje narode moj!" (Otkrivenje)

Ja samo citiram njegove riječi, a sami prevodioci u mojoj (katoličkoj) Bibliji, jesu u Otkrivenju iznad teksta o tom Babilonu, napisali naslov: "Sud nad Rimom").

Antihrist nece biti verski vodja i mislim da je to vise nego jasna stvar, ali ce imati pomagaca koji ce biti verski vodja.Tako da sva ta fama oko pape je velika glupost.Mislim licno i verujem da bi trebalo ostaviti tog coveka na miru dok ne budu postojali ozbiljniji dokazi da on jeste to sto se tvrdi da jeste.Uostalo protestanska crkva Amerike 100 puta bezboznija od katolicke i to ja kao protestant mogu da kazem.Pustili su coveka koji zastupa homoseksuanle brakove i abortus da propoveda u crkvi, i pastor ga je toliko nahvalio da sam pomislio da ce ga poljubiti na kraju.I to sve u crkvi koja se naziva Hristovom.I u toj crkvi je drzao govor dug vise od pola sata i vise puta je podigao te ljude na noge i naterao ih da tapsu nego da je dosao neki propovednik.Tako da mi je jednako logicno da bude i taj koji ce mu pomagati protestant.Da se razumemo katolicka crkva je odavno prekinula sa nepogresivosti pape i vise papa nema takvu vlast kakvu je imao pre.I zato doba kada su pojedini ljudi ukazivali da je papa antihrist je proslo i crkva je sazrela u vremenu koje je proslo i trazi antihrista medju politicarima.Ali trag kocenja postoji jos uvek u nekim ljudima i zajednicama i bojim se da dok budu insistirali da ce antihrist doci sa papske stolice bi mogao da ih zaskoci iza ledja sa politicke funkcije.Ako niste primetili da je talas tolerancije poceo da jede i vernike najradikalnijih protestanskih verskih zajednica, prihvataju sve zive puteve, svi smo mi zajedno i delimo ovu planetu i trebamo se postovati.Ali to nije tacno, nemogu da postujem vere i religije koje vode u pakao nikad!!! I necu pa makar me obesili na Krst, i proglasili najgorim covekom na planeti.Jedini je put Isus, zapamtite braco i sestre, i staviti cvrsto u svoje srce za ove poslednje dane.Jedini put je Isus za sve ljude na ovoj planeti,nema drugog puta van Njega sve je laz i sotonska prevara.
A sto se tice bar koda treba malo vise posmatrati to kroz modernizaciju ovog sveta.Bar kodovi se sada drze u malim cipovima i jedan od njih je Veri-chip kompanije motorola, koja je nakon deset godina istrazivanja zakljucila da bi se taj mali chip u vidu implanta , a koji bi sadrzavao informacije o osobi i njenim bankovnim racunima,koji bi bio licna karta, i pasos, pomocu koga bi osoba jednostavnim ocitavanjem mogla da vidi sve i koristi svoja finansujska sredstva kako zeli, zamislite koincidencije, najbolje mesto po zakljucku te kompanije za ugradnju veri chipa je desna ruka ili celo.Pa vi dobro promislite, mozda to nije to , ali danas je svasta moguce.
Zato najbolja preporuka je budite budni i trezni i bdijte jer neznate u koji ce dan doci Sin.Oni koji budu dremali bice prevareni, situacije ozbiljna nemojmo se saliti sa vecnoscu, TO NIJE ZA SALU!!!.
Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz Njegovu crkvu, kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena.

descriptionBarcode znak zvijeri? - Page 2 EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply