Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Barcode znak zvijeri?

power_settings_newLogin to reply
+14
branko
nana
mikic
ognjenidecko
Medeni
Gubavac
Darko
jony
Djuro Djuric
hrvoje hrki
Izrail
Mali princ
dominik
Tomasso
18 posters

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyBarcode znak zvijeri?

more_horiz
Otk 13, 16-18
"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena. Ovdje treba pronicavosti! Tko je prodoran, neka odgoneta značenje broja Zvijeri. To je, uistinu, broj čovjeka: a njegov je broj šesto šezdeset šest."


Najjednostavniji put da bi u današnje vrijeme zainteresirali čovjeka je svakako govor o proroštvu i onome što se ima desiti. Jedno od takvih proroštva vezano je uz Biblijsko značenje broja 666 kao oznake Zvijeri (Otk 13, 16-18).
Današnji svijet prožet je brojkama. Skoro svaki čovjek na ovome planetu je obilježen nekim brojem. Tako imamo brojeve poput jedinstvenog matičnog broja građana, broj osobne iskaznice koji je također jedinstven, imamo i broj zdravstvenog kartona i puno drugih brojeva kojima smo označeni. Ovdje ćemo se dotaći također jednog identifikacijskog broja kojim je označen svaki proizvod koji želimo kupiti. Taj identifikacijski broj naziva se BARCODE.
ŠTO SU BARCODOVI?
Barkodovi su svima dobro poznate okomite linije i brojevi koji označuju svaki proizvod. 1973. godine "Gdin Barcode" tiho je ušetao u naš svijet. U gotovo 25 godina G. Barcode je doslovno zavladao cijelim svijetom. Sada imamo barkodove za sve što postoji. Ima ih raznoraznih, ima ih kratkih i dugačkih, uskih i debelih,1-D i 2-D. sve je danas obučeno u prijateljske barkodove.
Kako bi neki rekli: "Ako postoji, ima barkod".
Prvi barkod upotrijebljen je u Americi kao " opći kod proizvoda" ili UPC barkod. UPC je tako "prvi", "glavni" i "originalni" barkod. Dizajniran je u industriji mješovite robe. Zbog velikog broja artikala, bila je potrebna metoda da se ubrza proces i da se odstrane "ljudske" blagajničke pogreške. Tako je 1973. da bi olakšao rad, rođen UPC barkod.

DA LI JE BROJ 666 "SKRIVEN" U UPC BARKODU?
Jedno od šokantnih otkrića je taj da broj 666 zaista je skriven u svakom barkodu.
Knjiga Mary Stewart Relfe "The new money sistem 666" izdana 1982. godine, početak je razotkrivanja skrivenog broja 666 u UPC barkodu. Njena knjiga sadrži preko 50 stranica o UPC kodovima. Njeno otkriće u više navrata potaklo je izdavače i istraživače na pisanje i izdavanje knjiga koje za temu imaju broj oznake Zvijeri a u posljednjih 15 godina i sama je izdala više rasprava o toj temi.

Terry Cook "The mark of the new world order",1996.
"…cijeli sistem UPC barkoda je vrlo vješto i varljivo napravljen jer sadrži sramnu konfiguraciju. Žalosno je kada znamo da je broj 666, Biblijski poznat kao broj Antikrista ili Đavla.

Bob Fraley,"The last days in America",1984.
"….objašnjenje UPC oznake je ta da se u njoj zaista da otkriti tri broja 6, i to je ključ pomoću kojeg radi svaki barkod. Svaka grupa UPC oznaka ima u sebi tri neidentificirana broja. Sva tri od tih brojeva su broj 6."
"…nema odstupanja. Svaki UPC ima tri nepoznate oznake koje su broj 6."

EVO KAKO OTKRITI "SKRIVENI 666" U BARKODU

SKRIVENI "666" U BARKODU (slika 6)

Primijetit ćete da tri "guard koda"(crveni barovi na slici) na početku, sredini i na kraju imaju istu strukturu bar-razmak-bar ili 101 kao i broj 6 (obojan plavom bojom). Gledajući u tu sliku (slika 6) broj 666 je čisto vidljiv i on je tu.
Ovom bi slikom i završili dokazivanje postojanja broja 666 u svakom UPC barkodu jer slika govori sve, no da li je uistinu tako kako se pokazuje?

DA LI JE BROJ 666 ZAISTA SKRIVEN U UPC BARKODU?

U nekim vrstama kodova ovako se može iščitati na ovaj način dok prema riječima jednog stručnjaka koji se bavi izradom barkodova postoje neki kodovi koji ne sadržavaju takve podatke.



Zanimljivo je sljedeće:
Jedan od žestokih pomaka u korištenju barkodova i identifikacije putem njega je dala Bijela Kuća u Washingtonu. Travnja 1991. godine objelodanjeno je da:" sve što se koristi i što će biti korišteno u vojnom sistemu, mora biti označeno barkodom….čak i svaki vojnik kao pojedinac….svi dobivaju barkod.
1993. godine u jednom britanskom filmu imena "Naked" redatelja Mikea Leigha i glumca Davida thewlisa, nalazi se sljedeći dijalog: "Što je oznaka?
- Pa Brian, oznaka je barkod. Sveprisutni barkod kojeg možeš naći na baš svakom proizvodu. I svaki barkod je podijeljen na dva dijela sa tri oznake, a te tri oznake su uvijek prikazane kao broj šest. Šest-šest-šest.što to govori. Nitko ne može kupiti ili prodati bez te oznake. I sada, što ako planiraju redom uništiti sve kreditne kartice i tako oboriti cijelo bezgotovinsko plaćanje, a potom planiraju, ono što su već isprobali na Američkim vojnicima, laserom ubaciti potkožnu tetovažu koja se ima nalaziti na desnoj ruci ili na čelu." (slika 10)

Slika 10

U New Yorku otprilike 15-ak visokih škola participira pilot program upotrebljavajući barkod identifikaciju i skenere kako bi "lakše vodili podatke o učenicima"

Iz svega ovdje rečenog barkod možda utire put za 666.

Što o ovom vi mislite?

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Citat.. iz svega ovdje recenog barkod mozda utire put za 666.ne da mozda ,nego je vise nego sigurno.Sto kazete za biometriski cip,kamo on spada?

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Hvala. Veoma interesantno. confused

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Slazem se da je interesantno, ali o tome vecina ljudi niti ne razmislja.

Bio metricki cip vjerojatno ima slicnu svrhu. Uskoro cu navesti jos slicnih primjera.

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
<BLOCKQUOTE>
Tomasso je napisao/la:
Slazem se da je interesantno, ali o tome vecina ljudi niti ne razmislja.

Bio metricki cip vjerojatno ima slicnu svrhu. Uskoro cu navesti jos slicnih primjera.

M zans Tomasso,kad i stici,natrpali smo si svasta na ledjima i samo sluzi,za te egipatske opeke,i juri da prezivis,a to ti je prvi pocetak 666,a biometriski cip,je samo nastavak,jos bolji i brzi od sluzbe barcoda</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Slazem se Dina

Ali tehnologija se moze upotrebljvati i za dobro i za zlo. O nam ovisi

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Tomasso je napisao/la:
Slazem se Dina

Ali tehnologija se moze upotrebljvati i za dobro i za zlo. O nam ovisi

Znas li da vec ima negdje oko 60.ooo ljudi s ugradjenim biochipom,pod izgovorim,da ih se lakse moze identifirati,ok.ovog puta jer obavljaju specijalne sluzbe.Dzems Bonda oo7,filmovi stvarnost.katastrofa.</BLOCKQUOTE>

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Vjerujem da ni chipovi ni barcodovi nisu znak zvijeri.

Vec misljenje i djelovanje kao zvijer. Ali to je samo moje misljenje.

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
dominik je napisao/la:
Vjerujem da ni chipovi ni barcodovi nisu znak zvijeri.

Vec misljenje i djelovanje kao zvijer. Ali to je samo moje misljenje.


I slažem se s tobom mogu ti reći...

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Pozdrav

Ja nisam rekao niti tvrdim da su barcod i biometricki cipovi znak zvijeri, ali upozoravam da bi mogli biti.

No, ja cu Vam naglasiti ono sto jasno pise u Otkrivenju

"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena.

Ovdje je to vrlo jasno naznaceno da ce žig biti jasno vidljiv i udaren na desnici ili celu.

Da uistinu postoji mogucnost da se to dogodi treba razmisliti sto se dogada s gospodarstvom na nasem selu i u cijelom svijetu.
Sve manji broj proizvodi bilo koje proizvode jer ih ne mogu proizvesti za tako malo novaca za koliko ih prodaju u velikim trgovackim centrima (oni imaju svoje dobavljace) ili ako to mogu "nemaju" ih kome prodati.
Uz to malo, malo se izmisljaju bolesti kao sto su svinjska kuga ili pticja gripa tamo i gdje ih nema.

Velik broj ljudi zbog toga odustaje od proizvodnje svinja i peradi, voca i povrca, sto pogoduje samo velikim proizvodacima.

Zatim sjetite se koliko smo svi mi ovisni o mnogim proizvodima koji se nalaze u trgovackim lancima jer ih sami ne proizvodimo (a najgore je sto mlade generacije o projzvodnji i uzgoju znaju jako malo ili gotovo nista. U jednom istrazivanju u Americi, ucenici u velegradovima su pitani kako nastaju pilici i vecina ih je odgovorila da nastaju na tvornickoj traci. Malen brojm ih je znao da ih treba uzgajati. S obzirom da radim u skoli primjecujem i kod nase djece U Hrvatskoj da je sve veci nedostatak logicnog razmisljanja.To uocavaju i ljudi koji rade vec 30 godina. Vecina njih je odgajana na takav nacin da sve ocekuju na pladnju uz minimalni trud i napor).

Danas u opticaju postoji novac, cekovi i kartice s time da su kartice sve vise u upotrebi.
Kao prednost cipova ili tetoviranog koda danas sutra bi se moglo reci da je njega nemoguce ukrasti (novac cekovi pa i kartice se mogu ukrasti ili zloupotrijebiti) i na taj nacin pokusati podvaliti kao nesto "jako dobro". Takoder moze sluziti za kontrolu kretanja, osobna identifikacija, zdrastvena iskaznica itd...

Ovo su neka moja razmisljanja

Svako dobro zelim

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Tomasso je napisao/la:
......(slika 6)

...(slika 6) ......ono što su već isprobali na Američkim vojnicima, laserom ubaciti potkožnu tetovažu koja se ima nalaziti na desnoj ruci ili na čelu." (slika 10)

Slika 10



Mislim da fale slike

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Tomasso je napisao/la:
Pozdrav

Ja nisam rekao niti tvrdim da su barcod i biometricki cipovi znak zvijeri, ali upozoravam da bi mogli biti.

No, ja cu Vam naglasiti ono sto jasno pise u Otkrivenju

"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena.

Ovdje je to vrlo jasno naznaceno da ce žig biti jasno vidljiv i udaren na desnici ili celu.


Obrati pozornost na druge stihove u Pismu koji upucuje na zigove na desinici i celu. Kao i ono u Ezekielu. I ostalo. Nisu stvari tako jednostavne, bar ne u Otkrivenju.

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Tomasso je napisao/la:
Pozdrav

Ja nisam rekao niti tvrdim da su barcod i biometricki cipovi znak zvijeri, ali upozoravam da bi mogli biti.

No, ja cu Vam naglasiti ono sto jasno pise u Otkrivenju

"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena.

Ovdje je to vrlo jasno naznaceno da ce žig biti jasno vidljiv i udaren na desnici ili celu.

Da uistinu postoji mogucnost da se to dogodi treba razmisliti sto se dogada s gospodarstvom na nasem selu i u cijelom svijetu.
Sve manji broj proizvodi bilo koje proizvode jer ih ne mogu proizvesti za tako malo novaca za koliko ih prodaju u velikim trgovackim centrima (oni imaju svoje dobavljace) ili ako to mogu "nemaju" ih kome prodati.
Uz to malo, malo se izmisljaju bolesti kao sto su svinjska kuga ili pticja gripa tamo i gdje ih nema.

Velik broj ljudi zbog toga odustaje od proizvodnje svinja i peradi, voca i povrca, sto pogoduje samo velikim proizvodacima.

Zatim sjetite se koliko smo svi mi ovisni o mnogim proizvodima koji se nalaze u trgovackim lancima jer ih sami ne proizvodimo (a najgore je sto mlade generacije o projzvodnji i uzgoju znaju jako malo ili gotovo nista. U jednom istrazivanju u Americi, ucenici u velegradovima su pitani kako nastaju pilici i vecina ih je odgovorila da nastaju na tvornickoj traci. Malen brojm ih je znao da ih treba uzgajati. S obzirom da radim u skoli primjecujem i kod nase djece U Hrvatskoj da je sve veci nedostatak logicnog razmisljanja.To uocavaju i ljudi koji rade vec 30 godina. Vecina njih je odgajana na takav nacin da sve ocekuju na pladnju uz minimalni trud i napor).

Danas u opticaju postoji novac, cekovi i kartice s time da su kartice sve vise u upotrebi.
Kao prednost cipova ili tetoviranog koda danas sutra bi se moglo reci da je njega nemoguce ukrasti (novac cekovi pa i kartice se mogu ukrasti ili zloupotrijebiti) i na taj nacin pokusati podvaliti kao nesto "jako dobro". Takoder moze sluziti za kontrolu kretanja, osobna identifikacija, zdrastvena iskaznica itd...

Ovo su neka moja razmisljanja

Svako dobro zelim


brate slažem se u cjelosti
do sličnih zaključaka i ja sam došao:study:

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
pitam se zasto bi netko stavio barcode ili chip na celo...u Bibliji pise "celo ili ruka", sada objasnite tko nosi barcode ili chip na celu? Ja sam vidio sam reklame, a ako su reklame zig - jao nama, pa odjeca nam ih je puna. Shocked

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
dominik je napisao/la:
pitam se zasto bi netko stavio barcode ili chip na celo...u Bibliji pise "celo ili ruka", sada objasnite tko nosi barcode ili chip na celu? Ja sam vidio sam reklame, a ako su reklame zig - jao nama, pa odjeca nam ih je puna. Shocked


zato što če ti vlasti reći da je to korisno i bla bla da je to dobro i ljudi će to primiti kao nešto normalno , ko da se npr cijepe protiv TBC...

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
ali toga jos nema Very Happy

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
lol! lol! lol! lol! lol!
Da,cjepivo protiv TBC-a je jedno od najvećih zala u svijetu:lol: Naravno,ako zanemarimo recimo AIDS,koji crkva indirektno pospješuje svojom politikom protiv kondoma.

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
Sve lijepo piše: 666 je broj čovjeka (jednina - jednog čovjeka)! Znači, NJEGOV je broj 666. Ne sad nekih proizvoda, čipova, itd...

Otk 13, 16-18
"Ona čini da svi-mali i veliki, bogati i siromašni, slobodni i robovi- udare sebi žig na desnicu ili na čelo i da nitko ne može ni kupiti ni prodati ako nema udaren žig: ime Zvijeri ili broja njezina imena. Ovdje treba pronicavosti! Tko je prodoran, neka odgoneta značenje broja Zvijeri. To je, uistinu, broj čovjeka: a njegov je broj šesto šezdeset šest."

descriptionBarcode znak zvijeri? EmptyRe: Barcode znak zvijeri?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply