Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Riječ Života

power_settings_newLogin to reply
+29
jakob
apostol
Južnjak
dubec
Gubavac
Caesar
stjepan
Debora
magdalena
Vjerna
NKL
zlatani
diamond
emanuel
Istina
Feba
Justin
Euro
dragan
Totus Tuus
Mila
Sinke
Daniel
dominik
kainos
ziger
braslav
Izrail
forestsilvy
33 posters

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Ja mislim da su pentekostalci u mnogim stvarima blize originalnoj poruci Isusa Krista nego Karizmati...Naravno nemozemo generalizrati,ali moja su iskustva takva...Pentekostalci su umjereniji, ne skloni usudi,prihvacaju,puni ljubavi,skromni su,ponizni,krotki itd..Dok su Karizmati glasni,samouvjereni,samoparvedni,znaju samo za vjeru,uspjeh prosperitet,a covjek im je na zadnjem mjestu...
Moja iskustav su takva a i ne samo moja...
Jedna prava Pentekosna Crkva vrijedi PO MENI vise od tisucu Karizmatskih....Bez osude i vrijedanja...To je moje misljenje,moje iskustvo i moje zapazanje...

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
[/i]

HVALA TI NAOVIM RIJEČIMA!
BOG NEKA TE BOGATO BLAGOSLOVI!

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Nema na cemu brate!Very Happy

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
braslav je napisao/la:
forestsilvy je napisao/la:
braslav je napisao/la:
Imate li euharistiju?


Gospodnja vecera, kao sto Isus kaze, njemu na spomen, gdje svaki covjek popije baby casicu vina i otrgne komadic hljeba Wink


Da da, no vjerujes li da je taj kruh pravo tijelo, a vino prava krv ili je to samo na spomen? Imate li pretvorbu?


Teorija transsupstancije pripada katolicizmu kao što vjerojatno i sam znaš.Stoga neznam dali je tvoje pitanje samo provokacija ili je iskreno.
Ako stvarno neznaš rado ću ti odgovoriti glede toga.
Budi blagoslovljen.
Emanuel.Very Happy

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!



Ništa uvredljivo ne mislim, naravno. Uvijek me interesirao službeni odgovor pojedine denominacije na moje pitanje:
https://izaija95.forumcroatian.com/Teologija-f10/Borba-za-tijelo-Mojsijevo-t906.htm

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?

Sinke,da li ti uopce vjerujes u Bibliju?????I ako zasto i koliko????</BLOCKQUOTE>

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Dina je napisao/la:

<BLOCKQUOTE>
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?

Sinke,da li ti uopce vjerujes u Bibliju?????I ako zasto i koliko????</BLOCKQUOTE>


A čemu sad ovo? Pa samo sam tražio da mi cijenjeni Šiško Alić objasni službeni stav svoje zajednice u vezi jednog citata.

Budi uvjerena da vjerujem Bibliji. Stoga i znam odgovor na pitanje koje se spominje na gornjem linku- a sada izvini, nema potrebe da Riječi Života krademo topic.

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
<BLOCKQUOTE>
Sinke je napisao/la:
Dina je napisao/la:



<BLOCKQUOTE>
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?

Sinke,da li ti uopce vjerujes u Bibliju?????I ako zasto i koliko????</BLOCKQUOTE>



A čemu sad ovo? Pa samo sam tražio da mi cijenjeni Šiško Alić objasni službeni stav svoje zajednice u vezi jednog citata.

Budi uvjerena da vjerujem Bibliji. Stoga i znam odgovor na pitanje koje se spominje na gornjem linku- a sada izvini, nema potrebe da Riječi Života krademo topic.

Ma nemoj se ljutiti,nisam nista zlonamjerno pitala,samo sam htjela znati.E,a otkud ti znas da je Sisko s nama na forumu?</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Dina je napisao/la:
<blockquote>
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?

Sinke,da li ti uopce vjerujes u Bibliju?????I ako zasto i koliko????</blockquote>


Zašto se dina ne držiš teme nego svaki put propitkuješ Sinkea na koga si očito ljuta. Ponašaš se kao Jasminka koja iako je modarator trola sve u šesnest.
Dakle pustimo ove iz Riječi života da odgovore.

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Ma nemoj se ljutiti,nisam nista zlonamjerno pitala,samo sam htjela znati.E,a otkud ti znas da je Sisko s nama na forumu?


Nisam znao, ali budući da je originalna poruka glasila "Pitajte sve što vas zanima u vezi Riječi Života" držao sam da je barem dostupan u vezi službenih stavova svoje Crkve. Mnoge stvari s njihovog weba mi nisu jasne, pa sam krenuo od ovoga.

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Pružite mir jedni drugima:flower:

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!


S tim se cak i slazem Izrail!!!!!Very Happy Bravo!

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Istina je napisao/la:
Izrail je napisao/la:
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!


S tim se cak i slazem Izrail!!!!!Very Happy Bravo!

Isto ko i Izrail što mu njegov pop kaže odn. sveta crkva katolička. Jedino što zna kod većine katolika doći do razilaženja između onoga što vjeruju i što žive.

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Mila je napisao/la:
Istina je napisao/la:
Izrail je napisao/la:
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!


S tim se cak i slazem Izrail!!!!!Very Happy Bravo!

Isto ko i Izrail što mu njegov pop kaže odn. sveta crkva katolička. Jedino što zna kod većine katolika doći do razilaženja između onoga što vjeruju i što žive.


Nama je Sudac Gospodin- kao i vama.

A ja već dugo vremena pitam ptianja u vezi Riječi Života pa mi nitko ne odgovara.

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Mila je napisao/la:
Istina je napisao/la:
Izrail je napisao/la:
Sinke je napisao/la:
Da li Riječ Života vjeruje da su sve Apostolske predaje zapisane u Bibliji?


Čuj nećeš lako dobiti odgovor uglavnom možda vjeruju što im šiško kaže?lol! lol! lol!


S tim se cak i slazem Izrail!!!!!Very Happy Bravo!

Isto ko i Izrail što mu njegov pop kaže odn. sveta crkva katolička. Jedino što zna kod većine katolika doći do razilaženja između onoga što vjeruju i što žive.


I to je istina Mila u potpunosti...Dok nemas svoju spoznaju Boga,osobno ti mi smo svi podlozni misljenjima drugih,odnosno onih koji nas vode....Sto se jako dobro vidi na ovom forumu...

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
alien SVI SE ZAPITAJTE:DALI MOJ BOG ČINI U MOM ŽIVOTU! RIJEČ ŽIVOTA JE ŽIVA CRKVA;NA ZVUK ELEKTRIČNE GITARE SVI POČNU KLICATI ŽIVOM I JEDINOM BOGU! BOG ŽELI PROMJENU U HRVATSKOJ,USTANIMO I RADIMO NA TOME! RECI HALELUJA!

descriptionRiječ Života - Page 15 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply