Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Riječ Života

power_settings_newLogin to reply
+29
jakob
apostol
Južnjak
dubec
Gubavac
Caesar
stjepan
Debora
magdalena
Vjerna
NKL
zlatani
diamond
emanuel
Istina
Feba
Justin
Euro
dragan
Totus Tuus
Mila
Sinke
Daniel
dominik
kainos
ziger
braslav
Izrail
forestsilvy
33 posters

descriptionRiječ Života EmptyRiječ Života

more_horiz
sto vas god zanima, bilo bi suvisno ovdje navesti, nego eto najbolji nacin jeste stranica crkve Wink

www.rijeczivota.hr

p.s ako imate eventualnih pitanja a niste nasli na stranicama,slobodno Wink

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Napiši nam kako je na službi božjoj kod vas. Very Happy

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Gdje se vi svrstavate?
U koju granu protestantizma?
Imate li apostolsko pomazanje?
Hvala na odgovoru jer to na stranici ne nađoh.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Jesu ovi iz vaše crkve.
http://www.darmilosti.hr/Povijest_H.asp

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Romala je napisao/la:
Napiši nam kako je na službi božjoj kod vas. Very Happy


Sluzba zapocinje slavljenjem Boga uz bend i zbor, (tko ne zna pjevati ima ekran sa slovima-hehhehe), veselo slicno gospelu,ljudi dizu ruke pljescu ju piiii ziva muzika, zatim slijedi citanje zahvala(svjedocanstva ljudi-sto je bog napravio u njihovom zivotu-od financija, ispita, zdravlja etc..)nakon toga slijedi molitva za potrebe ljudi, naime prije sluzbe ljudi koji imaju bilo kakve potrebe bacaju u kutijicu papiric sa potrebama-npr ispiti, novac, spasenje osobe, zatim dobrovoljni prilog kojem uvijek prethodi rijec iz Biblije, zatim se ponovno slavi Bog, i onda slijedi propovjed uvijek uz Rijec i potvrdu.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Imate li euharistiju?

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:
Gdje se vi svrstavate?
U koju granu protestantizma?
Imate li apostolsko pomazanje?
Hvala na odgovoru jer to na stranici ne nađoh.


Mi se ne obicavamo svrstavati jer Bog ne svrstava, podjele danas su ljudske a ne Bozje, ako me razumijes,pa prema tome kako bi ljudi protumacili u baptiste.

Apostolsko pomazanje, ne znam sto zelis reci, ali D.Š. Alic jeste apostol kojeg je Bog doveo na poziciju nakon godina treniranja i ucenja

Na svakoj sluzbi pomazanje Duha Svetoga je enormno, to se tako osjeti, znala bi prestat slavit na kratko da uzivam u prisutnosti Duha Svetoga. Jednom sam dovela prijateljicu i ona je plakala jer je osjetila prisutnost Wink

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:


Po clanku bi se reklo da je, ali nisam upucena u sve djelatnosti crkve.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
braslav je napisao/la:
Imate li euharistiju?


Gospodnja vecera, kao sto Isus kaze, njemu na spomen, gdje svaki covjek popije baby casicu vina i otrgne komadic hljeba Wink

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
forestsilvy je napisao/la:
braslav je napisao/la:
Imate li euharistiju?


Gospodnja vecera, kao sto Isus kaze, njemu na spomen, gdje svaki covjek popije baby casicu vina i otrgne komadic hljeba Wink


Da da, no vjerujes li da je taj kruh pravo tijelo, a vino prava krv ili je to samo na spomen? Imate li pretvorbu?

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
A što vam je to ? Gdje to u Bibliji piše ? Zar nemate Duha Svetoga ?

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
forestsilvy je napisao/la:
Zar nemate Duha Svetoga ?


Kako ste sigurni da upravo vi imate?
Čuj ovi izvanjski znakovi poput liječenja i td to rade i oni koji Duha očito nemaju.
Razni alternativci itd.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Heb 11,3
Vjerom spoznajemo da su svjetovi uređeni riječju Božjom tako te ovo vidljivo ne posta od nečega pojavnoga.

Heb 11,4
Vjerom Abel prinese Bogu bolju žrtvu nego Kain. Po njoj primi svjedočanstvo da je pravedan - Bog nad njegovim darovima posvjedoči - po njoj i mrtav još govori.

Heb 11,5
Vjerom Henok bi prenesen da ne vidi smrti te iščeznu jer ga je prenio Bog. Doista, prije prijenosa primio je svjedočanstvo da omilje Bogu.

Heb 11,7
Vjerom Noa, upućen u ono što još ne bijaše vidljivo, predano sagradi korablju na spasenje svoga doma. Time osudi svijet i postade baštinikom vjerničke pravednosti.

Heb 11,8
Vjerom pozvan, Abraham posluša i zaputi se u kraj koji je imao primiti u baštinu, zaputi se ne znajući kamo ide.

Heb 11,9
Vjerom se kao pridošlica naseli u obećanoj zemlji kao u tuđini, prebivajući pod šatorima s Izakom i Jakovom, subaštinicima istog obećanja,

Heb 11,11
Vjerom i Sara unatoč svojoj dobi zadobi moć da začne jer vjernim smatraše Onoga koji joj dade obećanje.

Heb 11,17
Vjerom Abraham, kušan, prikaza Izaka. Jedinca prikazivaše on koji je primio obećanje,

Heb 11,20
Vjerom baš u pogledu budućnosti Izak blagoslovi Jakova i Ezava.

Heb 11,21
Vjerom Jakov, umirući, blagoslovi oba sina Josipova i duboko se prignu oslonjen na vrh svojega štapa.

Heb 11,22
Vjerom Josip na umoru napomenu ono o izlasku sinova Izraelovih i dade zapovijed o svojim kostima.

Heb 11,23
Vjerom su Mojsija netom rođena tri mjeseca krili njegovi roditelji jer vidješe da je djetešce lijepo i nisu se bojali kraljeve naredbe.

Heb 11,24
Vjerom Mojsije, već odrastao, odbi zvati se sinom kćeri faraonove.

Heb 11,27
Vjerom napusti Egipat, ne bojeći se bijesa kraljeva, postojan kao da Nevidljivoga vidi.

Heb 11,28
Vjerom je obavio pashu i škropljenje krvlju da Zatornik ne dotakne prvenaca Izraelovih.

Heb 11,29
Vjerom prođoše Crvenim morem kao po suhu, što i Egipćani pokušaše, ali se potopiše.

Heb 11,30
Vjerom zidine jerihonske padoše nakon sedmodnevnoga ophoda.

Heb 11,31
Vjerom Rahaba, bludnica, ne propade zajedno s nepokornicima jer s mirom primi uhode.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:
forestsilvy je napisao/la:
Zar nemate Duha Svetoga ?


Kako ste sigurni da upravo vi imate?
Čuj ovi izvanjski znakovi poput liječenja i td to rade i oni koji Duha očito nemaju.
Razni alternativci itd.


Izraile, opominjem te da paziš što pričaš.
Ako ti nešto nije jasno, otvori novi topik i reci: ljudi, imam sumnju u ovo ili ono. No, ovako ne možeš.

Izvoli pročitati PRAVILA.

Molim sve forumaše da pročitaju pravila ponašanja na forumu. A ako nekom nešto nije jasno po pitanju očitovanja djelovanja i rada u crkvama sa duhovnim darovima, otvorićemo novi topik, tako da se izbjegnu provokativne rečenice.

Poštujmo jedni druge i njihova uvjerenja, a ako netko želi svoj kutak gdje će pisati o svojim stajlištima, neka otvori topik pod RAZNO: npr: Izraelov kutak. I pišite što mislite. Ali, ovako, na ovaj način NE.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Ma što je tebi pa obično pitanje kako oni znaju i prvo takvo pitanje je postavila osoba koju sam pitao a ne ja.
Što je tebi.

forestsilvy je napisao/la:
Zar nemate Duha Svetoga ?


Kakva su ovo dvostruka pravila za jedne jedno za druge drugo?
Mislim rigidnosti i pristranosti velike.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Riječ je o tome da ne može se djelovanje duha svetoga svrstati u isti koš sa alternativom. Zbog toga sam reagirala, a ne zbog vaše komunikacije.

Imate pravo na raščlanjivanja i diskusiju, ali na poistovječivanje sa alternativom, nema nitko pravo. Znam što je alternativa, zato sam reagirala.

Jel sad OK.? Smile

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Ma nije gdje sam ja to svrstao.
Madaj ne moj se mješati bez veze.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:


Čuj ovi izvanjski znakovi poput liječenja i td to rade i oni koji Duha očito nemaju.
Razni alternativci itd.


Izraile, netko tko ovo pročita pomislio bi da jednako rade u crkvama kao što rade alternativci.
U crkvama rade U Ime Isusa Krista. Alternativci rade drugačije. I, radim svoj posao. Miješam se. Ako mi što imaš reći, imamo sobičak za raspravu. Hvala. Nastavite gdje ste stali. U to se ne miješam.

descriptionRiječ Života EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply