Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Hare Krišna pokret i Mahamantra

power_settings_newLogin to reply
+8
jivashakti
Medeni
Bhakti
Naomi
Euro
Pravednik
Mali princ
Fazlija
12 posters

descriptionHare Krišna pokret i Mahamantra - Page 13 EmptyRe: Hare Krišna pokret i Mahamantra

more_horiz
Euro je napisao/la:


ZA MENE TI SI JEDAN LAZOV!!!!!

I VIDIM DA TE BRANE TEBI SLICNI, ALI ONDA SU I ONI KAO I TI LAZOVI!!!!!!


Znam da bi tu neka osoba htela da izdejstvuje moje baniranje, pa te podmece da me provociras, medjutim, nije ni vazno. Navikao sam ja sa takvima da provodim veliki deo svog zivota.

Ali realno vi nemate razloga da me banirate, jer nisam nista ucinio. Ako me banirate to ce biti jos jedna podmetacina. Jer je nekima jako stalo do toga, a jos se pri tome nazivaju hriscanima krstenim Svetim Duhom!!!!

descriptionHare Krišna pokret i Mahamantra - Page 13 EmptyRe: Hare Krišna pokret i Mahamantra

more_horiz
Molitelju,Euro,Izrail itd...ajmo polako.Svi ste relativno dugo članovi ovog foruma,ali jel na taj način da se ponašamo jedni prema drugima??Isto vrijedi za sve ostale bez iznimke.Neću ulaziti u to što je bilo,a što ne,tko je "Senka",čiji sin,mama,tata.Ne možemo ovako komunicirati na kršćanskom forumu.Ovdje treba stati.Neće se tolerirati nikome nikakve uvrede,podmetanja i sl.

descriptionHare Krišna pokret i Mahamantra - Page 13 EmptyRe: Hare Krišna pokret i Mahamantra

more_horiz
Imaš pravo Joshua. Ja se ne namjeravam svađati oko toga.

Ali ja jesam u pravu, jer sam upravo ja imao pitanje zbog riječi osobe koja se logirala pod nickom Jevrejin.
Gdje su nestali svi ti postovi ja to ne znam.
Gdje je nestao moj post? Nema ga !!!

No, dobro. Neću više o tome, jer me ovo isuviše nervira.


pozdrav

Euro

descriptionHare Krišna pokret i Mahamantra - Page 13 EmptyRe: Hare Krišna pokret i Mahamantra

more_horiz
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply