Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Kako ste saznali za ovaj forum

power_settings_newLogin to reply
+24
Duje16
buckaiva
dragan
crusader3
Goran
Amalka
SRBIJA
samson
Isukrsta
Magic Master
Vojvodjanin
anny
Peaceful_warior
kristina888
jenny
kloky
vivi
Blue
Debora
dominik
Spart
samaritanka
vanja777
kainos
28 posters

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyKako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Možete li mi reći, kako ste saznali za ovaj forum, premda je adresa teška za pamtiti, a i teško ga reklamirati...ja sam se trudio sve te dane, da ga napravim...jučer sam ga podijelio na rubrike, pa je malo smiješno izgledao neko vrijeme, falilo ga je pola...no išao sam na strane kršćanske forume i gledao rubrike i mogu reći da po ponuđenim rubrikama, ovo je najbolji kršćanski forum na hrvatskom jeziku, bar tako ja mislim...a sada braćo i sestre, kada mnogi vide kako se međusobno ljubimo u Kristu, doći će sami na ovaj forum...i da slobodno ga možete preporučiti svima koji vole Krista, znači reklamirajte ga i vi...bilo je teško ispočetka sa par članova ali Gospod je blagoslovio ovaj forum i doveo sve vas... I neka Bog i dalje blagoslivlja ovaj forum i dovodi nove članove...Kako ste saznali za ovaj forum Icon_cheers

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Preko prijateljima ali sam i svojim prijateljima vec poslala.Kako ste saznali za ovaj forum 020106NA12_prv


Kako ste saznali za ovaj forum P

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ja sam saznala od jedne moje drage sekice.. Moire.. da sam pozvana da dodem Wink

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
nisu svi odgovorili na ovo pitanje Kako ste saznali za ovaj forum Icon_santa

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
ja sam bila na zdencu, Isus mi je dao da se napijem vode žive, pa me pozvao...

odazvah se

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Od kako sam na forumu, moj pojam religije se pročišćava i drago mi je što sam kliknula na link koji mi je kolega poslao.Tu smo a da nas se ne proziva ni po jednom osnovu, ni koja si vjeroispovijest, ni koja nacionalnost , ni kolko godina, a sigurna sam da sam najstarija a igramo se kaladonta Smile ....samo čovjek u Bogu...

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
snježana sigurna da je najstarija, kod nje stoji 44, a kod dine 51...ne treba uvijek biti siguranKako ste saznali za ovaj forum Animaux0

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Aj, nisam dobro čitala drunken
Dino, onda smo ti ja najcure ovdje cheers

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ziveli Snjezana,eto,tak si mislim ja kak, da se stobom tak dobro slazem,a vidis njemci kazu baujahr ili ti -godina proizvodnje,nas je zblizila,salim se ja malo,a drugo ti je baustof-koji je kod nas dvije jos mnogo jaci od baujahr.Kako ste saznali za ovaj forum Garfie_couple_prv


Kako ste saznali za ovaj forum P

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
prevrce Danas me dopalo cijeli dan trči po kući i kuvaj, heh. Malo sam umorna. Sleep

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Evo da napokon i ja odgovorim na ovu temu. Nitko mi nije rekao, niti sam znao da ovaj forum postoji. Čitao jednu kršćansku knjigu i razmišljao o svemu ; svom životu, o Bogu, proučavao Bibliju i odjednom mi dodje misao da utipkam u google-u kršćanski forum, ne sjećam se detalja i kako sam došao do te ideje, ali eto me ovdje. Hvala Bogu.

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Idi se draga moja odmori,ma sve napravis u kuci i onda mozes poceti ispocetka,eto dopusten ,slad ti je odmor i pravo ti budi zasluzila si.



<BLOCKQUOTE>
Snježana je napisao/la:
prevrce Danas me dopalo cijeli dan trči po kući i kuvaj, heh. Malo sam umorna. Sleep
</BLOCKQUOTE>

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
svaki dan isto cheers

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Zelio sam takav forum - zelja mi se ispunila preko moje zene.Vrlo mi se svidja virtualna crkva i propovijedi, krscanske himne.misli

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Apolon je to reklamirao na "krscanstvo.net".

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Zvali me ljudi iz daleka svijete.Razz

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Wink Još jednom, hvala na pozivu za moderatora, ali bez brige, javim ti se ja kad budem imala više vremena za to. victory

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Moderatorice rool zašto mi se objavi samo pola poruke kada pišem ovdje na "quick reply"? Moji odgovori smiješno izgledaju tako nepotpuni.. rool Sad

descriptionKako ste saznali za ovaj forum EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply