Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Kako ste saznali za ovaj forum

power_settings_newLogin to reply
+24
Duje16
buckaiva
dragan
crusader3
Goran
Amalka
SRBIJA
samson
Isukrsta
Magic Master
Vojvodjanin
anny
Peaceful_warior
kristina888
jenny
kloky
vivi
Blue
Debora
dominik
Spart
samaritanka
vanja777
kainos
28 posters

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Preko adrese u profilu jedne forumašice na drugom forumu. Very Happy

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Dali je ovo adventisticki forum ili interdenominacijski? Da budem precizniji adventisti iz Virovitice na svojim web stranicama ovaj forum isticu kao svoj;

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Piše ti da je interdenominacijski

A gdje to adventisti iz Virovitice ovaj forum ističu kao svoj?

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
slučajno ili..... tražila sam nešto o postu tj. gladovanju i došla do vas malo sam prolistala teme i vidim da je to nešto za mene ,pa se ulogirah i evo me tu nadam se dobrom druženju i širenju mojih horizonta što se duhovnosti tiče andjeo I love you

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Trazio sam nesto o Protestantskoj Etici i duhu Kapitalizma i tako sam dosao ovdje

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Danas sam dobila mamin nalaz od ct pluca i on je zadovoljavajući, sjedeci na poslu pokušavam sebi reci da se radujem ,ali bojim se, i tako tražeci po netu neki kršćanski forum gdje bi olakšala dušu naiđem na vas. Cijelo vrijeme se pitam Isuse da li sam dostojna toga veselja koji si mi s vjerom u tebe podario.

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ukucao na google "krscanski forum" i nasao Kako ste saznali za ovaj forum - Page 3 Icon_smile

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
I ja također... andjeo

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
ja osetio

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Još bolje...

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 3 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply