Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Kako ste saznali za ovaj forum

power_settings_newLogin to reply
+24
Duje16
buckaiva
dragan
crusader3
Goran
Amalka
SRBIJA
samson
Isukrsta
Magic Master
Vojvodjanin
anny
Peaceful_warior
kristina888
jenny
kloky
vivi
Blue
Debora
dominik
Spart
samaritanka
vanja777
kainos
28 posters

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
vanja777 je napisao/la:
Ja sam saznala od jedne moje drage sekice.. Moire.. da sam pozvana da dodem Wink




Hej sisterice... dobar ti je ovaj avatar. zajedništvo pusek

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Moira je napisao/la:
Moderatorice rool zašto mi se objavi samo pola poruke kada pišem ovdje na "quick reply"? Moji odgovori smiješno izgledaju tako nepotpuni.. rool Sad


eh, i meni se to desilo pa sam na tri puta pisala post....mislim da je to nešto na serveru.... Rolling Eyes

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Moira je napisao/la:
Wink Još jednom, hvala na pozivu za moderatora, ali bez brige, javim ti se ja kad budem imala više vremena za to. victory


To sam te zvao, dok još nisam našao moderatore, što znači Moira, da dugo već nisi bila na forumu...Moderatori su već pronađeni...

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ja sam saznala o ovom forumu od teta Dine.
I super je. Hvala teta Dina!

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Meni pokazala sestrica, vanja777, ali nisam se tada registrirao već kasnije kad sam surfajući naletio ponovno na forum.

Nije bez plana Božjeg da sam naletio Smile

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
ja sam slucanjo nasio nesto sam drugo trazio i nasio sam na ovaj forum nadam se da cu se povezati sa drugim bracom i sestra iz drugih crkava.Svima Bozij blagoslov

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
ja sam trazila andjele i gle koliko sam ih dobila! andjeo

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
preporuka....

Mislim da je ovaj forum definitivno najbolji kršćanski forum koji trenutno postoji u HR, pokrenuta je hrpa tema i rasprava je slobodna:))

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ja sam sasvim nenadano, čitajući jedan blog, naišla na link, kliknula i eto...i baš mi je drago!

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
totalno slučajno, krstareći internetom

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Ja sam saznao za ovaj forum Very Happy

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
halo ljudi:lux:

jedna frendiva mi vas preporučila pa evo malo navratih
kuca

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
saznao preko priljatelja

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
ukucujate u google "biblijski filmovi" i prvi rezultat koji ćete dobiti je ovaj forum. Very Happy

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
Saznala sam kada sam odlučila Krista primiti u svoje srce i u sebi sam tiho prošaputala: Isuse, vodi me. Nekako me je naveo da prstima utipkam riječi koje su me dovele na ovaj forum. Jednostavno je to bio Božji Put i Poziv.

Hvala ti Isuse, Hvala ti Bože, Hvala ti Marijo (i na tome što si rodila Isusa)

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
za ovaj forum sam saznao preko bloga protestantzg.blog.hr
..kliknuo sam na krscanski forum i evo me tu Smile

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptySlucajno!

more_horiz
cat Trazila sam podatke o Esteri Ullen jer mi je veoma stalo do casopisa PUT ZIVOTA.

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
tražila nekaj o kršćanstvu i naletila na ovaj forum

descriptionKako ste saznali za ovaj forum - Page 2 EmptyRe: Kako ste saznali za ovaj forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply