Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Riječ Života

power_settings_newLogin to reply
+29
jakob
apostol
Južnjak
dubec
Gubavac
Caesar
stjepan
Debora
magdalena
Vjerna
NKL
zlatani
diamond
emanuel
Istina
Feba
Justin
Euro
dragan
Totus Tuus
Mila
Sinke
Daniel
dominik
kainos
ziger
braslav
Izrail
forestsilvy
33 posters

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
forestsilvy je napisao/la:
Dina ti nisi uopce kompetentna da sudis, jedan je sudac Bog.

Da ja nisam kompetentna tocno,ali ja ti parafraziram ,ono sto taj jedini sudac, kaze u svojoj svetoj knjizi, koja se zove Biblija.</BLOCKQUOTE>

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Izrail je napisao/la:
Jesi ti iz Riječi Života da možeš odgovoriti?
Članica te crkve kaže beskompromisno slijeđenje Biblije.
Ovo što ti kažeš ipak je kompromis napravljen iz zdravog razuma no ona tvrdi da treba beskompromisno.rendeer


Ti pitas da isprovociras i ispadnes jako pametan, molim te nadi nekog drugog.Ugodan dan i pozdrav!flower

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
forestsilvy je napisao/la:

Ti pitas da isprovociras i ispadnes jako pametan, molim te nadi nekog drugog.Ugodan dan i pozdrav!flower


Ne nego pitam da ti pokažem koliko imaš apsurdne tvrdnje.
Tvoja da beskompromisno slijediš Bibliju očito ne stoji na čvrstim nogama.

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Dina je napisao/la:

<BLOCKQUOTE>
forestsilvy je napisao/la:
Dina ti nisi uopce kompetentna da sudis, jedan je sudac Bog.

Da ja nisam kompetentna tocno,ali ja ti parafraziram ,ono sto taj jedini sudac, kaze u svojoj svetoj knjizi, koja se zove Biblija.</BLOCKQUOTE>



sudenje pod krinkom parafraziranja, ho ho ho, Slava Bogu da sve vidi Wink

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Ja samo želim podržati sestru koja je jedno divno biće.
Imajte malo poštovanja prema njoj. Izraele, rasprave nas ne vode nikamo.
Ovaj web napravljen je da bismo se bolje upoznali, zavoljeli jedni druge, a ne da raspravljamo na način da stvaramo razdore još veće.
Biblija je Sveta Riječ Božja i hvla Bogu što nas tješi i govori nam kroz Nju.
Budimo svi prijatelji. Ak imamo različito mišljenje, ne moramo se svađati i nametati.
Ljubimo jedni druge, KRIST NAS LJUBI!

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
ziger je napisao/la:
Ja samo želim podržati sestru koja je jedno divno biće.
Imajte malo poštovanja prema njoj. Izraele, rasprave nas ne vode nikamo.
Ovaj web napravljen je da bismo se bolje upoznali, zavoljeli jedni druge, a ne da raspravljamo na način da stvaramo razdore još veće.
Biblija je Sveta Riječ Božja i hvla Bogu što nas tješi i govori nam kroz Nju.
Budimo svi prijatelji. Ak imamo različito mišljenje, ne moramo se svađati i nametati.
Ljubimo jedni druge, KRIST NAS LJUBI!


thank u thank u....leti

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Samo naprijed sestro! Podržavam te!
drum Slavimo Boga! cheers Veličajmo ime sveto Njegovo!cheers
U Kristovo ime!
amen

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Hm...imam pitanje za Rijec Zivota.

Vidio sam u novinama da je RZ ugostila australsku tenisacicu ili tako nesto koja se obratila i odrzavala seminare iscjeljenja i slicno.

Pritom je ona starjesina i pastor.

Kako tumacite tu nebiblijsku praksu? Podrzavate li vladavinu zena i vodstvo zena u crkvi i kako to opravdavate pred Rijecju Bozjom?

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Može li mi reći netko iz Riječi Života, što je Faith teologija ili pokret...nešto sam saznao iz rasprave katolika na jednom forumu...evo ovdje...

http://andjel.com/forum/index.php/topic,503.0.html

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Jedno mi je tu čudno, gdje piše u Bibliji da kršćani moraju biti zdravi i bogati, ako ne to nije Božji plan...Riječ Života znači pretendira teologiju prospariteta...

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Krizostom je napisao/la:
Jedno mi je tu čudno, gdje piše u Bibliji da kršćani moraju biti zdravi i bogati, ako ne to nije Božji plan...Riječ Života znači pretendira teologiju prospariteta...


ja se pitam, zašto se većina kršćana bori sa neimaštinom i bolešću? I ne može u moju glavu da stane kako bi bolest i siromaštvo trebao biti božji plan?

Da li da ja stavim sve pod božji plan? I kad elektra hoće da isključi samohranoj majci struju a ona se moli da je Bog zaštiti od tog stresa? Mislim da mi ne znamo čitati Bibliju.

Što kaže teologija prosperiteta? baš me zanima!

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Krizostom je napisao/la:
Jedno mi je tu čudno, gdje piše u Bibliji da kršćani moraju biti zdravi i bogati, ako ne to nije Božji plan...Riječ Života znači pretendira teologiju prospariteta...


ima to gdje na njihovoj stranici? Question

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
dominik je napisao/la:
Hm...imam pitanje za Rijec Zivota.

Vidio sam u novinama da je RZ ugostila australsku tenisacicu ili tako nesto koja se obratila i odrzavala seminare iscjeljenja i slicno.

Pritom je ona starjesina i pastor.

Kako tumacite tu nebiblijsku praksu? Podrzavate li vladavinu zena i vodstvo zena u crkvi i kako to opravdavate pred Rijecju Bozjom?



U Kristu sada više nema ni muško ni žensko,već novi stvor. Bog ne gleda na spol.Bog nije šovinista niti feminista.
Nemoj tvrditi da je nešto ne biblijska praksa ako nemaš dovoljno znanja.
Bog kaže: "Moj narod gine jer nema znanja."
Prouči stihove,
Marko 16:4, D.A 1:14, 2:17-18. 8:3 , 1:14, 16:15, 18:24-26, 21:9
1kor. 16: 15...18 Gal. 3:23-28

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Krizostom je napisao/la:
Jedno mi je tu čudno, gdje piše u Bibliji da kršćani moraju biti zdravi i bogati, ako ne to nije Božji plan...Riječ Života znači pretendira teologiju prospariteta...



Isus Krist je umro na križu da bi mi ne samo da plati naše grijehe već i kroz njegovi smrt nama pripadaju svi Njegovi blagoslovi. Na križu je bila razmjena, njegova pravednost nama, a naši grijesi Njemu.Ef. 1:3, Gal. 3:13

citiram: " Mnogi krscani su BOLESNI, SIROMASNI, I PORAZENI u mnogim ako ne i usvim podrucjima svojih Zivota, unatoc tome sto je Isus Krist na krizu Golgote otkupio CIJELO COVJECANSTVO. Isus Krist nas je otkupio od GRIJEHA, SIROMASTVA , BOLESTI I SMRTI! "
(Jim Kaseman ministeries, prva pomoc za tvoju vjeru)

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
Grijeh je donio u zivote ljudi, siromastvo, bolesti, smrt...

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
ne mogu vjerovati ocima svojim, pa Rijec Zivota navijesta "nauku prosperiteta"...da nisam svojim ocima vidio - ne bih vjerovao...avaj.. Sad

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
dominik je napisao/la:
ne mogu vjerovati ocima svojim, pa Rijec Zivota navijesta "nauku prosperiteta"...da nisam svojim ocima vidio - ne bih vjerovao...avaj.. Sad


Ako Riječ života zna nauku prosperiteta, super! Zašto bi bilo loše da čovjek napreduje?

I što uopće mislite pod naukom prosperiteta? Sigurno ne propovijedaju kako postati mafijaš.lol!

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
forestsilvy je napisao/la:
Krizostom je napisao/la:
Jedno mi je tu čudno, gdje piše u Bibliji da kršćani moraju biti zdravi i bogati, ako ne to nije Božji plan...Riječ Života znači pretendira teologiju prospariteta...



Isus Krist je umro na križu da bi mi ne samo da plati naše grijehe već i kroz njegovi smrt nama pripadaju svi Njegovi blagoslovi. Na križu je bila razmjena, njegova pravednost nama, a naši grijesi Njemu.Ef. 1:3, Gal. 3:13

citiram: " Mnogi krscani su BOLESNI, SIROMASNI, I PORAZENI u mnogim ako ne i usvim podrucjima svojih Zivota, unatoc tome sto je Isus Krist na krizu Golgote otkupio CIJELO COVJECANSTVO. Isus Krist nas je otkupio od GRIJEHA, SIROMASTVA , BOLESTI I SMRTI! "
(Jim Kaseman ministeries, prva pomoc za tvoju vjeru)


Ja vjerujem, da Bog i danas djeluje i iscjeljuje. Ali mi se čini da neki kršćani danas usmjeravaju sav svoj interes u ovaj svijet u ovozemaljski život, u svoje zdravlje i bogatstvo. Kad je Isus govorio da se trebamo uzdati u bogatstvo?
I tko je neki Jim Kaseman? Jim Kaseman se ne spominje u Bibliji. On nije Isusov apostol, on nije napisao nijedno evanđelje ili apostolsko pismo. Zašto bi trebao kao kršćanin slušati nekog Jima Kasemana... ili Morrisa Cerulla... ili Kennetha Hagina? rendeer

descriptionRiječ Života - Page 3 EmptyRe: Riječ Života

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply