Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptySDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
Braćo adventisti. Uoči subote želim vam blagoslovljen predstojeći SHABBAT u miru Božjem i blagoslovu kojeg je Bog dao u taj dan.
Današnji adventisti naglašavaju učenje o Trojstvu naglašavajući da je to učenje ispravno. Drugi tvrde da adventisti nikada do prve polovice 20st. nisu vjerovali u Trojstvo kako ga vjeruje Katolička crkva.
Molim da o ovoj temi progovore prije svega oni koji su istraživali povijest adventista sedmog dana, a onda i oni koji imaju snažne argumente.
Ja sam modalista, ne vjerujem više u trojstvo, a to osvjedočenje dobio sam na koljenima.

descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptyRe: SDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
Mozes li malo opsirnije objasniti tvoj shavtanje Boga. Pogotovo sto se tice Isusa Krista i Svetoga Duha? Hvala!

descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptyRe: SDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
Ziger stari moj druze. Ja i ti se znamo odavno, mislim da smo se i upoznali na ovom forumu samo je tada nosio naziv Isaija.

Moram ti reci da sam i ja odbacio ucenje o trojstvu.

PS: Kad se budemo culi na skype, pricacu ti o tome. A sada ti dajem sajt koji bi voleo da pogledas i malo o tome zajedno ovde diskutujemo.

Veliki pozdrav i druze Bozji sveti Subotni blagoslov i svetost ti zelim. Kao i svim tvojima. I love you 

descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptyRe: SDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
Pogledaj ovo Ziger, i malo istrazi. Pa se cujemo.

http://www.istinaotrojstvu.com/

descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptyRe: SDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
trojstvo je antihristova tvorevina iz nikeje. elen vajtova je bila žena i nije trebala učiti u crkvi jer je zapovest da žena ne uči. toliko o njoj.

descriptionSDA pogled na Boga u počecima pokreta? EmptyRe: SDA pogled na Boga u počecima pokreta?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply