Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Prijedlozi za forum

power_settings_newLogin to reply
+6
Ruta
Juditha
sivko5
Seljak
Teodora
kainos
10 posters

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
znam ja Smile zato što vjeruješ u jednog Boga, i još k tome citiraš Bibliju...
Uvijek ista priča!

Vratimo se mi doma Smile

ovo je za tebe Piramida

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Juditha je napisao/la:
znam ja Smile zato što vjeruješ u jednog Boga, i još k tome citiraš Bibliju...
Uvijek ista priča!

Vratimo se mi doma Smile

Piramida se treba držati pravila kao i svi drugi.
Anarhija i nered se odsada neće tolerirati.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Predlazem da ne-krscanske religije izdvojimo u zasebnu grupu (koja bi se recimo mogla zvati - Ostale religije ili tako nesto) pa ih onda tamo sve nabrojimo i da su vidljive odmah na pocetnoj strani.

Ovako su one pod krscanstvo (sto nema nikakve veze s krscanstvom) pa reliigije i onda tek unutra...

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
Predlazem da ne-krscanske religije izdvojimo u zasebnu grupu (koja bi se recimo mogla zvati - Ostale religije ili tako nesto) pa ih onda tamo sve nabrojimo i da su vidljive odmah na pocetnoj strani.

Ovako su one pod krscanstvo (sto nema nikakve veze s krscanstvom) pa reliigije i onda tek unutra...


Eto Fazlija, ne samo da sam udovoljio tebi, nego i ostalim crkvama, tako da imamo i forume, Katolicizam, Pravoslavlje, Protestantizam...

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Uh, bas odlicno!

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Može li se uvesti mogućnost lajka na postove?

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Kopitar je napisao/la:
Može li se uvesti mogućnost lajka na postove?


Ovaj forum će uskoro slaviti 13 godina, to je neka besplatna verzija, teško da imam opciju like. Imam ja forum IPS 4 kao ŽRU zove se samopismo-forum, ali sam htio nadograditi najnoviju verziju pa upgrade pukao, pa se upravo mučim preko Filezille da nešto uradim, ali se javljaju stalno neke greške. Niti prijatelj koji me spojio na njegov server niti ovi što prodaju forum nisu mi baš pomogli. Na tom forumu imam 40 članova ali je mrtav. I da je uspjela nadogradnja htio sam pitati forumaše da se preselimo tamo jer je to jedan od najboljih foruma, a i platio sam ga 150 dolara plus 25 dolara licence svakih 6 mjeseci. IPS forum je za mene najbolji - ali evo mučim se i mučim i ne ide da ga povratim. Ali ova verzija besplatnog foruma nije loša, sad koristim neku BETU verziju AwesomaForuma i mogu reći za razliku od prije 13 godina da je dosta moderniji od onih starijih verzija.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Neka vrsta debate? Dvojica debatiraju ili cak u timovima, npr katolik vs protestant, mislim da je to najbolja vrsta ekumenizma i da bi bilo zanimljivo a i citano i poucno lp
BVB

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
kainos je napisao/la:
Kopitar je napisao/la:
Može li se uvesti mogućnost lajka na postove?


Ovaj forum će uskoro slaviti 13 godina, to je neka besplatna verzija, teško da imam opciju like. Imam ja forum IPS 4 kao ŽRU zove se samopismo-forum, ali sam htio nadograditi najnoviju verziju pa upgrade pukao, pa se upravo mučim preko Filezille da nešto uradim, ali se javljaju stalno neke greške. Niti prijatelj koji me spojio na njegov server niti ovi što prodaju forum nisu mi baš pomogli. Na tom forumu imam 40 članova ali je mrtav. I da je uspjela nadogradnja htio sam pitati forumaše da se preselimo tamo jer je to jedan od najboljih foruma, a i platio sam ga 150 dolara plus 25 dolara licence svakih 6 mjeseci. IPS forum je za mene najbolji - ali evo mučim se i mučim i ne ide da ga povratim. Ali ova verzija besplatnog foruma nije loša, sad koristim neku BETU verziju AwesomaForuma i mogu reći za razliku od prije 13 godina  da je dosta moderniji od onih starijih verzija.



Hvala na trudu samo od hvale se ne živi pa bi možda bilo dobro uvesti neku vrstu dobrovoljnog priloga onako bez obaveze ko hoće i može.
Kakva su tvoja iskustva sa forumima " danas" meni se čini da je takav oblik komunikacije u izumiranju a da fb grupe i sl. to nažalost preuzimaju.
Što se tiče katolički foruma " katolički odgovori" i "tebe tražim" polako krepaju .
Imali mogućnosti da se formira nekakav zajednički kršćanski forum na prostoru regiona po uzoru na ŽRU.
Meni su najzanimljiviji katolici ima ih jako puno po nekim "pobožnim" fb grupama tipa Zlatko Sudac i sl. u kojima se samo razgovara o pobožnostima a gotovo svaki komentar je pobožni zaziv tipa Amen, Aleluja itd i gotovo ništa više ..teološke rasprave ili upoznavanje drugih denominacija ih uopće ne zanima.
Što se tiče ekumenizma kod kršćana tu se radi o potpuno pogrešnom shvaćanju i strahu kod većine .
Ja sam pokušao preko fb. grupa voditi dijalog ali to je gotovo nemoguće jer se konstruktivna kritika kao način komunikacije smatra nepoželjnom pa brzo završi sa prijavama što radi neshvaćanja a ima čak i namjernih zato je forum daleko bolji ali koliko vidim osim ŽRU svi polako umiru.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
To je opće poznato da su forumi nakon pojavljivanja facebooka počeli umirati. Znam za forum "Tebe-Tražim", bio sam nedavno tamo, vidio sam te i tamo - prije sam tamo malo raspravljao, ali tamo katolici počeli provocirati jer sam protestant. Sjećam se i forum Alfa i Omega, bio je još jedan katolički forum, zaboravio sam kako se zove. Poukeo.org znam dugo, možeš i vidjeti kad sam se registrirao tamo. Poznavao sam još foruma, ali sam zaboravio. Ovaj forum kad se otvorio prije 13 godina je palio i žario. Većina su bili protestanti, dobri teolozi, konstruktivne rasprave, samo proviri u Arhiv i uvjeri se - Ceaser, Sinke odlični katolički apologete, onda adventist No Nick...bilo je tu i Branhamovaca, svih živih zajednica. Problem na facebooku što rasprave ne možeš naći tako lako, nema kategorija, foruma i istina je da neki više ne žele na forume. Ali eto vidiš - ovaj forum je bio mrtav ali oživje zahvaljujući mojim menadžerskim sposobnostima da lovim kršćane na drugim forumima. Pa eto ako uspijem povratiti IPS forum, možeš mi se priključiti u traženju dobrih teologa, ne moraju biti samo teolozi, nekoga zanimaju praktične stvari - i eto da stvorimo jedan jak forum. Onda bih probrao moderatore, pa onda super moderatora, mislim kad se poveća broj. Za sada ovdje dobro ide.....poslao sam onoj Kristinici pp da dođe ovdje, ne brini se pročitao sam njen post, ali izgleda ne vidi poruku, ona baš traži ovakvo mjesto. Ako si za, možemo planirati i vidjeti što i kako. Very Happy

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
kainos je napisao/la:
To je opće poznato da su forumi nakon pojavljivanja facebooka počeli umirati. Znam za forum "Tebe-Tražim", bio sam nedavno tamo, vidio sam te i tamo - prije sam tamo malo raspravljao, ali tamo katolici počeli provocirati jer sam protestant. Sjećam se i forum Alfa i Omega, bio je još jedan katolički forum, zaboravio sam kako se zove. Poukeo.org znam dugo, možeš i vidjeti kad sam se registrirao tamo. Poznavao sam još foruma, ali sam zaboravio. Ovaj forum kad se otvorio prije 13 godina je palio i žario. Većina su bili protestanti, dobri teolozi, konstruktivne rasprave, samo proviri u Arhiv i uvjeri se - Ceaser, Sinke odlični katolički apologete, onda adventist No Nick...bilo je tu i Branhamovaca, svih živih zajednica. Problem na facebooku što rasprave ne možeš naći tako lako, nema kategorija, foruma i istina je da neki više ne žele na forume. Ali eto vidiš - ovaj forum je bio mrtav ali oživje zahvaljujući mojim menadžerskim sposobnostima da lovim kršćane na drugim forumima. Pa eto ako uspijem povratiti IPS forum, možeš mi se priključiti u traženju dobrih teologa, ne moraju biti samo teolozi, nekoga zanimaju praktične stvari - i eto da stvorimo jedan jak forum. Onda bih probrao moderatore, pa onda super moderatora, mislim kad se poveća broj. Za sada ovdje dobro ide.....poslao sam onoj Kristinici pp  da dođe ovdje, ne brini se pročitao sam njen post, ali izgleda ne vidi poruku, ona baš traži ovakvo mjesto. Ako si za, možemo planirati i vidjeti što i kako. Very Happy


Podjeli ću po tim fb grupama koliko mogu samo to teško ide ljude jednostavno ne zanima razgovor o vjeri jer je to za većinu nešto što je nepotrebno i gubljenje vremena.
To je posebno slučaj kod katolika jer više faktički nemaju ni jedan forum a njihovi teolozi uopće ne razumiju potrebu takvog oblika komunikacije svima može biti primjer ŽRU pa bi mogao vidjeti s njima o nekom obliku suradnje ili povezanosti u kojoj bi forumaši mogli lako pristupati sa jednog na drugi forum ili da objave i jednog i drugog kao i drugih foruma budu automatski objavljene kod svih.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Pronašao sam nešto što se zove Reputacija, znači plus i minus jedan bod, a ima i znak "thank" izgleda kao like i on nosi 3 boda, E sad, ko nam se ne sviđa ili njegov odgovor dobio bi minus. Ne znam jesu li forumaši za takvo nešto.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Moze, lajkam taj prijedlog Wink

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
Moze, lajkam taj prijedlog Wink


Reputation sistem - možete vidjeti ispod napisanog posta zeleni i crkveni lik - zeleni, sviđa vam se donosi plus jedan bod, crveni - ne sviđa vam se nosi minus jedan bod. Thank stoji lijevo od znakova urediti post i citat gore desno.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Onaj drugi forum Samo pismo izgleda da se raspao ili su ga napali neki hakeri. Ne znam da li ovaj forum jos tko koristi, ali mozda da se opet prebacimo ovamo?

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Ko zna sta se desilo... Ako ima zainteresovanih što da ne ?
Mozda ovaj forum ponovo zaživi.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Steta za onaj forum, tamo je ostala izgubljena gomila kvalitetnih materijala. Ponajvise tvojih brilijantnih rasprava. Trebao sam bar neke od njih arhivirati.

Imas li mail od Kainosa da mu se javimo i vidimo sta se desilo? A i druge bi valjalo pozvati.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
Steta za onaj forum, tamo je ostala izgubljena gomila kvalitetnih materijala. Ponajvise tvojih brilijantnih rasprava. Trebao sam bar neke od njih arhivirati.


Da, bilo je tu dosta zanimljivih tekstova - i mojih i tvojih a i nekih drugih članova.... no šta je tu je, idemo dalje, i, ako Bog da, bice toga još.

Fazlija je napisao/la:
Imas li mail od Kainosa da mu se javimo i vidimo sta se desilo? A i druge bi valjalo pozvati.


Nemam niciji e mail i sa nikim nisam u kontaktu.

descriptionPrijedlozi za forum - Page 2 EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply