Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Prijedlozi za forum

power_settings_newLogin to reply
+6
Ruta
Juditha
sivko5
Seljak
Teodora
kainos
10 posters

descriptionPrijedlozi za forum EmptyPrijedlozi za forum

more_horiz
Ako imate neke prijedloge za forum, možete ih podijeliti s nama na ovoj temi...

Zadnja promjena: καιros; sri 16 stu 2011, 18:31; ukupno mijenjano 1 put.

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Nemam prijedlog, imam pohvalu za novu pozadinu foruma. Puno je preglednija i slova su veća, pa se lakše sve čita...

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Teodora je napisao/la:
Nemam prijedlog, imam pohvalu za novu pozadinu foruma. Puno je preglednija i slova su veća, pa se lakše sve čita...


bice jos bolje , vise smajica, vise opcija ....etc ......itd Ako se ne varam a mislim da se ne varam BICE jos puno toga uskoro .......

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
haArec je napisao/la:
Teodora je napisao/la:
Nemam prijedlog, imam pohvalu za novu pozadinu foruma. Puno je preglednija i slova su veća, pa se lakše sve čita...


bice jos bolje , vise smajica, vise opcija ....etc ......itd Ako se ne varam a mislim da se ne varam BICE jos puno toga uskoro .......


Pozdrav haarec....samo jedna vijest - posto ovaj forum krece ispocetka, zasad imam dva moderatora, brat i tripo 41 - mislim da je to dovoljno za sada...ne znam je si li vidio da si sada clan, tako da smajlice moze postavljati samo admin za sada....a njih ima i previse ako ste vidjeli....

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
καιros je napisao/la:
haArec je napisao/la:
Teodora je napisao/la:
Nemam prijedlog, imam pohvalu za novu pozadinu foruma. Puno je preglednija i slova su veća, pa se lakše sve čita...


bice jos bolje , vise smajica, vise opcija ....etc ......itd Ako se ne varam a mislim da se ne varam BICE jos puno toga uskoro .......


Pozdrav haarec....samo jedna vijest - posto ovaj forum krece ispocetka, zasad imam dva moderatora, brat i tripo 41 - mislim da je to dovoljno za sada...ne znam je si li vidio da si sada clan, tako da smajlice moze postavljati samo admin za sada....a njih ima i previse ako ste vidjeli....
Nisam reko nista da cu biti ovlascen za MOD , ako bude potrebe javi nema problem, Milim ipak se nadam puno clanova i postova te i vise opcija recimo: SAT i datum tj nevidi se koji mjesec je pisan post vidi to - Bitte.
Jos nesto nema brojevi posta: 1,2 3 4 ... tako da ako neko zeli da pokaze negde SAMO jedan link posta -Nije moguce. primjer : ako zelim ovaj moj post pokazati nekom - vidi post broj XX a link posta je www.xxxxxxxx.xx to nemoze jer nemaju postovi svoje brojeve. A to bi bilo potrebno. nadam se da me shvatas.

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Imam jedan prjedlog: da se napravi jedna linija za "formalnu debatu" Admin ti znas sta je to i kako ide ali ako treba nesto objasnicu.
najprje SAMO dva clana komentiraju sa svim pravilima za debatu broj rjeci u postu i etc.... te zatim pustanje linije i za druge forumase.Da nebi doslo do spamanja i td....

Molim za odgovor da ili ne?

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
neznam jel neko c ita ovdje
evo jos jedan predlog:
dobro bi bilo da admin stavi broj za postove..... ko na forum hr.....

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Pitanje: Tko i zasto mi je izbrisao 1.Ivanova 5:7,8 na temu Trojstvo ?

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Ja sam ti izbrisao jer se nisi držao pravila. Pisao si plavim slovima.

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Ok sory ....

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Kairos, hoćeš li otključati temu o E.White?
Ili da otvorimo novu?

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
brat je napisao/la:
Kairos, hoćeš li otključati temu o E.White?
Ili da otvorimo novu?


Vec se raspravljalo o EGW na temi KACrkva....ne da mi se o tome...nego otvori temu o tajnom uzecu (tako je i naslovi) i objasni da prilikom Kristovog dolaska samo zivi ce se uznijeti, a mrtvi ostaju u grobovima...i sve ostalo vezano za tu temu...

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
A šteta da nećeš o E.White. Ona bi zavrijedila temu, naročito zato što gro onog s čim ti i Tripo baratate tu na forumu- je njenog uma djelo..
Što se tiče uzeća Crkve, ono je tajna samo za nevjernike, pa ne mogu tako temu nazvati. I ne ostaju svi mrtvi (tijela) u grobovima. Samo nespašenih.

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Šta uopće treba ta tema, jedino da se ostali informiraju tko je Elen W
.bez zamjerke Smile

Tema je Biblija ,a ne rešetanje Adventista...mislim da nije krščanski.

O nekim doktrinama Wink , ajde dobro....
Ovdije sigurno ima Adventista, pa nebi bilo fer ih dovoditi na taj način , možda u neugodnu situaciju....

....toliko flower

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Ma nemoj!!! confused
A zašto bi preispitivanje nauka E.White ili adventista bilo nekršćanski???
Ili bilo kojeg nauka ili osobe??
Po tebi je i Isus postupao nekršćanski jer je doveo farizeje u neugodnu situaciju.
Nije bio fer prema njima. cyclops

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Da, zato što je Isus jedini znao potpunu i pravu istinu i za Farizeje i za pogane.
Ali postavlja se pitanje da li je mi 100% znamo i imamo...
...ne dajem ruku u vatru za nikoga i za ništa.
Svaka čast onome tko si to uzima za pravo

...najgore je u svemu tome što takva rasprava ode u krajnost i više nije cilj razotkriti " istinu "već nešto dokazati, što može druge odbiti od Biblije i Boga ,a ne privuči ga k njemu...treba znati biti taktičan, to je ponekad jako teško.

Kad se osoba osijeti ugroženom, odustaje od rasprave ( pametniji popušta ) i sa kim tada da raspravljamo i dokažemo što je u Bibliji Sad
ne znam!..i što se postiglo...........ništa!

Otvorite temu ali...Matej 7:12 i 1Korinčanima13 : 4 - 8 prije svega

ps.nisu svi ja Smile

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Ja bih vas iskreno zamolila da mjesece oznacite na engleskom jer ne mora svak da zna hrvaci jezik.Hvala unaprijed

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
Neću da se petljam ,ali što ovo nije Hrvatski forum !?

descriptionPrijedlozi za forum EmptyRe: Prijedlozi za forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply