Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


pollDnevno provodim vise vremena:

Na forumu
7
78%
U molitvi
2
22%
Ukupno glasova:
9

descriptionForum ili molitva? EmptyForum ili molitva?

more_horiz
Pa da vidimo, kako nam ide i sto vise volimo? I sto mislite sto je korisnije? Rasprava i druzenje na forumu ili molitva. I u kojem omjeru to postaviti?

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
Ja sam non-stop u molitvi, bila na forumu, u krevetu, u WC-u, u kuhinji, bilo gdje da jesam, u duhu sam stalno u molitvi jer mi je Bog na pameti 24 sata, i bez njega ne mogu ni sekundu života da živim.dal je to zato što sam ovisna o Bogu jako, ili sam se istrenirala tako, ne znam, no ja sam svjesna da sam bez njega izgubljena, luda i glupa, smotana, a On je sve što meni treba i On me jako voli...

Moj je Spasitelj i u ovom zagađenom svijetu Isus mi treba uduplano, svaki trenutak , svakim udahom i izdahom tražim Njega... i što god da radim, najveći dio mene je stalno povezan s Njim a molitva je za mene življenje s Njim, nije samo formalan stav i izgovaranje riječi, nego prelijevanje mog unutarnjeg mene u Njega i Njega u mene...

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
Pa mogu ti reci Dominik vise na forumu ali trudicu se uz Bozju pomoc da se vise molim ali se mi mozemo zajedno na forumu moliti jedne za druge ili? Ali naravno na treba i uska veza sa Bogom koji sami moramo uspostaviti!

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
Molitva je važan element u životu jednog kršćanina. U molitvi možemo se osobno obratiti Bogu i razgovarati sa njime. Ali forum nam daje priliku da sa drugima možemo razmenuti naša mišljenja i diskutovati o pojedinim temama.
Ali ipak je važnije upravljati svoje misli ka Bogu koji nam daje snagu...ali i ja moram priznati da me puno puta misli ovoga svijeta počnu gušiti pa da zanemarim taj dragocijeni dar molitve.

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
Noemi je napisao/la:
...Moj je Spasitelj i u ovom zagađenom svijetu Isus mi treba uduplano, svaki trenutak , svakim udahom i izdahom tražim Njega... i što god da radim, najveći dio mene je stalno povezan s Njim a molitva je za mene življenje s Njim, nije samo formalan stav i izgovaranje riječi, nego prelijevanje mog unutarnjeg mene u Njega i Njega u mene...


Da, u redu, ali ja pod "molitva" ipak sam mislio na prakticnu molitvu.

Znaci koljena ili stajanje, mir i tisina i fokus na Boga 100%. U kuhinji nemas fokus na Bogu 100% zar ne? Mozes biti blizu Bogu ali nije to molitva... Pa prema tome odgovori molis li vise ili bivas po forumima.

Znaci prakticna, 100% koncentracija na Boga molitva. Smile

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
vivi je napisao/la:
Pa mogu ti reci Dominik vise na forumu ali trudicu se uz Bozju pomoc da se vise molim ali se mi mozemo zajedno na forumu moliti jedne za druge ili? Ali naravno na treba i uska veza sa Bogom koji sami moramo uspostaviti!


Eto i ja imam taj nedostatak, iskrenost ti sluzi na cast. No, neka nam Gospod oprosti. I sada kada citamo ovo, ako nas Duh potice, vise vremena od sada odlucimo posvetiti Bogu u molitvi, umjesto u pricanju, jer Internet jede vrijeme. A Bog ce milosrdno i sretno potvrditi nasu odluku i Duh ce u nama naciniti promjenu u nasem duhu. Haleluja!

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
molitva dapače!
Kako možemo reći da smo djeca Božjaako ne razgovaramo s Njim,a što je molitva nego razgovor s Bogom, a On nam odgovara kroz Bibliju.
Slava Bogu!cheers

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
Forum 1000 puta više

descriptionForum ili molitva? EmptyRe: Forum ili molitva?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply