Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Ja Jesam

power_settings_newLogin to reply
+2
TOnniBonni
piramida4
6 posters

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Ovdje nećeš uvrede iznositi. Ko ti je kriv što si se nalupetao na svom sajtu pa sada ne znaš šta ćeš.



descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz


E stari moj, ovakvu igru nećemo igrati da ti mene lažno optužuješ i neprestano prozivaš a onda brišeš moje postove.

Ti si admin i možeš krivotvoriti sve što želiš ali ja ću tebe reklamirati na drugim forumima i imam kopije svega što si rekao a siguran sam da te mnogi suvjernici poznaju i da ćeš se crveniti kad tad.

Nećeš više trošiti moje vrijeme. Koja je ovo glupost da jedan od komennatora ima pravo brisati sve što mu se ne sviđa na suprotnoj strani.

A ti dobro znaš da sam sve istinito rekao o tebi.

Završili smo naš razgovor.


descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz

Istina boli, zar ne? Smile

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz


I stari moj, vidio sam da si studenta nazvao glupim pa si kasnije ublažio da nisi tako mislio Smile

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Ja nisam admin a za moje poštenje nećeš zapinjati i davati komentare.

I samo sam ti jedan 1 post obrisao.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
IGOR-apokrinomai je napisao/la:

Istina boli, zar ne? Smile


Istina ne boli, istini oslobađa.

Very Happy Very Happy Very Happy

I što više raspravljam sa tobom sve sam slobodniji.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Nisi admin već samo moderator? Smile

Uh, onda to mijenja sve Smile

Kolega, ti mene nazivaš JS od samog početka iako znaš da je to LAŽ, uz to me još neprestano ismijavaš da te se bojim a nije moguće fizički stići odgovarati na sve tvoje besmislice koje kopiraš.

Brišeš li svoje postove u kojima je veći dio teksta TUĐI URADAK??

A to što tebe istina oslobađa a ne znam šta je točno oslobađajuće u neznanju i lažnom optuživanju, ma joj čovječe, ti si gazda na forumu i tvoja je zadnja Smile

Umoran sam. Ovo trošenje vremena na tvoje mudrolije je nešto sasvim beskorisno.

Puno korisnije će biti da ja sastavim site s tvojim suvjernicima koji su vjernici i izvan foruma a tebi ću ostaviti poseban dodatak gdje će se vidjeti koliki si maher.

Više će ljudi vidjeti koliko istine ima u vama.

Ajd zdravo

Pozdrav svim Jehovinim svjedocima koji su danas šetali po bivšoj YU i savršeno pokazali tko se Krista ne srami.

Smile



descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Upravo se JS Isusa srame.

U baš me zanima taj dodatak. Mora da je bolji od onih "dokaza".

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Kako je Ime tvome Bogu?

O točnosti odgovora - ovisi i tvoje spasenje!
-----------------------------------------------------------
Jer - ako vjeruješ u krivoga Boga - to te neće spasiti.
A Bog ima svoje vlastito ime kojim se je objavio ljudima.

--------------------------------------------------------------------------

Što misliš - da li SZ Židovi najbolje znaju kako je Ime Bogu?
Znaš li kako je Ime Židovskom Bogu?

Usporedi to - Židovsko Ime Boga,
sa Imenom svojega Boga,
i ako je razlika - razmisli o drugoj rečenici posta ovoga.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Mom Bogu je ime YHWH a to je Otac, Sin i Duh Sveti.

Niko sa sigurnošći ne zna kako se tačno izgovaralo. Imaš samo suglasnike koji označavaju Njegovo biće a to je da je On vječan i da uvijek postoji.

Bitna je suština imena, a ne formalno nošenje tog imena. Tipično se farisejski baziraš na formu a ne na suštinu.

Pa što onda pitaš kako je ime mom Bogu kad si već dao tipični farisejski komentar "sa imenom svog Boga"

A znaš ko je bog JS? Njima je bog Lucifer, s obzirom da im je osnivač mason 33. stepena.

I svako ko negira da je Isus Bog, njemu je bog Lucifer.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
I svako ko negira da je Isus Bog, njemu je bog Lucifer.

Možeš li pokazati takav stih u Bibliji? Ono, KONKRETNO? Smile

Možeš li pokazati i DOKAZATI pomoću Biblije da stari židovi nisu izgovarali božje ime? Smile

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Evo pa pogledaj ko se krije iza religija koje negiraju Isusovo Božanstvo.

Tu su svi čak i oni koji formalno priznaju da je Isus Bog. Svi iz iste Luciferove kuhinje.

https://www.youtube.com/watch?v=DNRd2LoJb4I&list=PLAA4E9A4208034A14&index=2

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Stari moj, kad se pogleda ovih zadnjih 1500 godina i koliko ste zla vi trinitarijanci napravili, svi ostali vjernici na svijetu izgledaju kao male bebice. Ako igdje treba tražiti sotonu, definitivno potražite u vašim redovima.

Nego...ne odgovaraš KONKRETNO na pitanja već stalno klevećeš druge religije tuđim linkovima.

Netko od tvoje ekipe složi nešto protiv druge ekipe i ti nam to proturavaš kao nekakav dokaz? Ma hajde, nemoj biti smiješan Cool

Možeš li pokazati takav stih u Bibliji? Ono, KONKRETNO? Smile

Možeš li pokazati i DOKAZATI pomoću Biblije da stari židovi nisu izgovarali božje ime? Smile

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Ti si na svom sajtu dosta toga dao bez ikakvih stihova iz Biblije. Samo si dokazao da je Isus čovjek.

I našla se satana u mnogim religijama. Posebno u onim koje negiraju da je Isus Bog.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
Tvoja filozofija me ne zanima.

I svako ko negira da je Isus Bog, njemu je bog Lucifer.

Možeš li pokazati takav stih u Bibliji? Ono, KONKRETNO?

Možeš li pokazati i DOKAZATI pomoću Biblije da stari židovi nisu izgovarali božje ime?

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
mojsiju je kazano to je moje ime do vijeka,ja jesam. avraamu isaku i jakovu on se drugačije obznanjivao.
naj bolji primer je mesto u jovanu 8.gl. gde Isus kaže sinedrionu ako ne poveruju da on je Ja Jesam umreće u svojim gresima. jedino ime spašenja je upravo Jahve spasitelj ili Jehošua. ako neko ne može spoznati Isusa da je on Ja Jesam ,umreće u svojim gresima,i plata za greh je na žalost smrt. ako bi ovo bilo nebitno onda ne bi rekao, da će umreti isti u gresima.! dakle bitno je. ne spoznati njega Isusa pod Ja Jesam znači ne spoznati svoje spašenje i nikad ne uzeti krštenje za oprost greha u Ime. jer proverimo,svaki jednog vernika na planeti koji nema otkrivenje istine da je Isus Ja Jesam nikad nije izvršio apostolsko krštenje u ime Isusa za oprost greha .po Pismu jedino dato ime za spas je izbegnuto zaobiđeno. to govori sve.
svaka dogma koja neka ime Hrista je u zabludi. kao i oni koji ne razumeju da je Isus za sebe rekao da je ,Ja Jesam ! sve ovo razmatranje je prazno ovde i bilo gde akl ovo ne možemo uzeti kao ljudi vere. kome treba teološka priuča o boštvu i druge stvari a ne uzimamo ono što je jasno napisano i rečeno?!

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
krivovjerci - onima kojima
glagolski oblik glagola BITI
JESAM
znači isto što i BOG JAHVE

NIKADA ne upotrebljavaju OVE Stihove
__________________________________

MATEJ 26,

(59) A glavari svećenički i cijelo Vijeće tražili su kakvo lažno svjedočanstvo protiv Isusa da bi ga mogli pogubiti. (60) Ali ne nađoše premda pristupiše mnogi lažni svjedoci. Napokon pristupe dvojica (61) i reknu: "Ovaj reče: 'Mogu razvaliti Hram Božji i za tri ga dana sagraditi.'" (62) Usta nato veliki svećenik i reče mu: "Zar ništa ne odgovaraš? Što to ovi protiv tebe svjedoče?"
(63) Isus je šutio. Reče mu veliki svećenik: "Zaklinjem te Bogom živim: Kaži nam jesi li ti Krist, Sin Božji?"
(64) Reče mu Isus:
"TI KAZA!
Štoviše, kažem vam: Odsada ćete gledati Sina Čovječjega gdje sjedi zdesna Sile i dolazi na oblacima nebeskim."
(65) Nato veliki svećenik razdrije haljine govoreći: "Pohulio je! Što nam još trebaju svjedoci! Evo, sada ste čuli hulu!
(66) Što vam se čini?" Oni odgovoriše: "Smrt zaslužuje!"

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Svećenik pita Isusa – Da li si ti Sin Božji?
Isus odgovara –
TI KAZA
što znači potvrda - Jesam, ja sam Sin Božji.
Isus sa izrečenim ¬– Ti kaza – potvrđuje da je On Sin Božji.
Svećenik na Isusovu potvrdu da je On Sin Božji,
tvrdi da je Isus pohulio, jer se pravio Sinom Božjim.
Koja je to hula?
Isus je rekao istinu – Sin je Božji.
Isus nije rekao – Ja sam Bog.
Ali svećenik je to tako lažno prikazao,
da je Isus rekao da je On Bog.
Ali Isus to nije rekao. Isus nije nikada nigdje rekao – ja sam Bog.
Isus je lažno optužen.
Svećenik je izjednačio Isusovu izjavu – Ja sam Sin Božji, sa Ja sam Bog.
Isus je lažno optužen i na temelju lažne optužbe pogubljen.
Svećenik je lažno prikazao da je Isus izjavio da je On Bog.

descriptionJa Jesam - Page 4 EmptyRe: Ja Jesam

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply