Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Borongajci

power_settings_newLogin to reply
+17
flower
talmidim
NJEGOVA
Euro
Trešnja
Morthul
dragan
Spart
ziger
kainos
Mila
Feba
Aladin
apostol
bolna
dominik
Izrail
21 posters

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Krizostom je napisao/la:
ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...


Pa di su im stariji?
Briga za starije je krucialna u kršćanstvu i vjerničkom životu. study

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Izrail je napisao/la:
Krizostom je napisao/la:
ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...


Pa di su im stariji?
Briga za starije je krucialna u kršćanstvu i vjerničkom životu. study

Verojatno,da stariji,nisu aktivni korisnici interneta.</BLOCKQUOTE>

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Dina je napisao/la:
Verojatno,da stariji,nisu aktivni korisnici interneta.


Ja sam Krizostoma shvatio da su svi mladi i da starih nema.
king

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Evo ja sam nova ovdje i iznenadila me ova tema.
Ja sam "borongajka" pa me slobodno pitajte sto god zelite, rado cu vam odgovoriti!

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Da li vi kao zajednica imate izgrađen neki doktrinarni sustav...vidim da si pisala da je subota dan koji se treba svetkovati...da li neko od vas vjeruje da je nedelja taj dan ili da nije važno koji je to dan...svi su dani isti...i zanima me što misliš o stanju mrtvih....vjeruješ li u život odmah nakon smrti ili da je smrt san sve do uskrsnuća tijela kad Krist dođe ponovo...zasad toliko...

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Pa mi kao zajednica zivimo po Bibliji, dakle prema Bozjoj Rijeci, tako da se drzimo toga da svetkujemo subotu.
O stanju mrtvih - ja vjerujem da kad covjek umre da mu se tijelo raspadne a da dusa spava sve do uskrsnuca tijela kad Isus ponovo dodje.
"Tada ce se PROBUDITI mnogi koji snivaju u prahu zemljinu, jedni za vjecni zivot, drugi za sramotu, za vjecnu gadost" - Daniel 12:2

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Hej flower, kako mogu doci do vaseg slavljenja, dali ima negde na netu da se skine?Jel si ti iz Borongajaca iz Zagreba?

Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
amos je napisao/la:
Hej flower, kako mogu doci do vaseg slavljenja, dali ima negde na netu da se skine?Jel si ti iz Borongajaca iz Zagreba?

Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena.

Blah sada pricitao da je iz Zagreba i stidim se sto nisam ranije proverio, ali nemari interesuje me gde bih mogao da nabavim slavljenje iz Borongajaca?Imao sam priliku u reto centru Zagreb da cujem neke, i voleo da imam nesto od toga.I cuo sve dobro o zajednici Borongajaca.
Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
hmm..imam ti ja snimljeno neka slavljenja...nesto mi je na cd-u, nesto na compu....mogu ti mailom neke poslati ako hoces?

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
flower je napisao/la:
hmm..imam ti ja snimljeno neka slavljenja...nesto mi je na cd-u, nesto na compu....mogu ti mailom neke poslati ako hoces?


Da, ako ti nije preveliki problem.Poslacu ti moj mail preko pp,ok?To bi bilo super, samo znas oduzece ti to dosta vremena da mi saljes mailom.Ako ti se ucini previse nezgodno ti mi javi, pa mozda neki drugi nacin osmislimo, recimo narezes na jedan dvd i posaljes mi i ja platim postarinu pouzecem.Samo predlazem, ako ti je to ok.Ali da neduzim preko teme poslacu ti pp.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Pozdrav Flower!

Možeš li mi reći, kakvo je učenje vašeg straješinstva u vezi odnosa čiste i nečiste hrane. Zastupa li vaša zajednica stav da je za vjernike Novog saveza duhovno progresivnije da se pridržavaju prehrambenih zapovjedi iz Zakona, ili smatrate da je prehrana vjernika u Novom savezu regulirana Pavlovim naputcima iz poslanica?

Možda nisam upoznat, ali čini mi se da ne postoji stranica vaše zajednice na kojoj bi bilo transparentno predstavljeno vaše temeljno vjerovanje, pa bih htio ovako iz prve ruke čuti vaš stav glede ovog pitanja. Za subotu i stanje mrtvih si već napisala.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

želim ti Božji blagoslov

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Pa, sto se tice ciste i neciste hrane nekako se drzimo kao sto ti kazes naputcima Pavlovih poslanica. Ja osobno, se nekako sto se tih stvari tice drzim stiha Kolosanima 2:16 - 23 i 3:1-4.
Da, nemamo internetsku stranicu ali recimo mozes pogledati tj. procitati Dobre vijesti na netu ako do sada jos nisi jer taj casopis uglavnom pisu ljudi "Borongajci". Smile
Lijepi pozdrav i naravno Bozji blagoslov!
p.s - slobodno pitaj sto te jos zanima....

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
hvala na odgovoru

čitam Dobre vijesti od prvog broja, zgodno osmišljeno. to je više evangelizacijska novina, da ljude potakne na razmišljanje i traženje spasenja po vjeri u Gospodina Isusa Krista.

ako može još jedno pitanje (zato bi stranica bila dobra stvar, da se temeljne stvari mogu brzo saznati): kako gledate na Božju objavu, vjerujete li da se Bog objavio u osobama Oca, Sina i Svetog Duha, ili da je riječ o tri manifestacije, ili dr.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Vjerujem da se Bog objavio u osobama Oca, Sina i Svetog Duha. Mislim, tako naucava Bozja rijec.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
htio sam čuti tvoje mišljenje, zato što sam naišao na komentar forumašice Njegova (predstavila se kao borongajka) od 11. svibnja 2007 na temi trojstvo, gdje je ustvrdila da ne postoji nikakvo trojstvo.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Da, ja smatram da je to sve jedna Osoba!
Znaci vjerujem da postoiji Otac, Sin i Duh Sveti ali kao jedna Osoba!

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Evo ja sam iz zajednice na Borongaju. U zajednici sam nešto više od 1 godine. Hvala Bogu da postoji. Pitajte. Koliko ću znati pokušati ču Vam odgovoriti. Samo Vas jedno molim, bez nekih ljutnji i vrijeđanja. To nije po Božjoj volji i ne želim se upuštati u takve rasprave. Budite blagoslovljeni.

descriptionBorongajci - Page 5 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply