Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Borongajci

power_settings_newLogin to reply
+17
flower
talmidim
NJEGOVA
Euro
Trešnja
Morthul
dragan
Spart
ziger
kainos
Mila
Feba
Aladin
apostol
bolna
dominik
Izrail
21 posters

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
dominik je napisao/la:
ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?


Pa da večernja Euharistija i vrijedi za nedjelju.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Izrail je napisao/la:
dominik je napisao/la:
ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?


Pa da večernja Euharistija i vrijedi za nedjelju.

Kak ne kuzis Dominik,Izrael polako prelazi u subotare katolike,e to sam se salila,sunny A sad nesto ozbiljno ,u ocekivanju sam jednog od borongajaca,potrudila sam se da se netko, pojavi i konacno nam sam predstavi svoju vjeru,evo buduci da nista ne znam o toj grupi poboznih ljudi,ja ih srdacno ocekujem i pozdravljam.</BLOCKQUOTE>

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Podržavam Dinu u tome.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
DRAGI PRIJATELJI UKOLIKO ZELITE DOBRODOSLI STE U OVU SUBOTU U 18H, KRAJ GAP KLUBA.SASTANAK JE OTVOREN ZA SVAKOG...
GOSPODIN NEKA SE PROSLAVI

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
IZRAil takodjer si dobrodosao,buduci nisi mogao prosle subote evo prilike da dodjes i vidis...Yeshua je dobar

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
NJEGOVA je napisao/la:
DRAGI PRIJATELJI UKOLIKO ZELITE DOBRODOSLI STE U OVU SUBOTU U 18H, KRAJ GAP KLUBA.SASTANAK JE OTVOREN ZA SVAKOG...
GOSPODIN NEKA SE PROSLAVI


Ma ne moraš vikati (pisati velikim slovima)

Hvala na pozivu ali kako rekoh u subotu navečer Euharistija.
Radije idam sresti Boga nego nekog glasnika.
Ako si ti pripadnica Borongajaca napiši nam nešto o njima.
Pozdrav

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
a Izrael Boga mozes sresti i u svojoj sobi,za to ne trebas ici nigdje... a sto se tice sastanka,Isus je bio medju ljudima,a vrlo malo u hramu, moglo ga se sresti medju gresnicima i preljubnicima i pijanicama, medju obicnim pukom...to u gapu..to ti je samo obican puk onih koji slijede Prijatelja gresnika i ljube Ga.
Oprosti na velikim slovima,nisam znala da je to vikanje

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
<BLOCKQUOTE>
NJEGOVA je napisao/la:
a Izrael Boga mozes sresti i u svojoj sobi,za to ne trebas ici nigdje... a sto se tice sastanka,Isus je bio medju ljudima,a vrlo malo u hramu, moglo ga se sresti medju gresnicima i preljubnicima i pijanicama, medju obicnim pukom...to u gapu..to ti je samo obican puk onih koji slijede Prijatelja gresnika i ljube Ga.
Oprosti na velikim slovima,nisam znala da je to vikanje

E, ovako da Izrel,nebude privilegiran,i samo on pozvan na sastanak,ja predlazem NJEGOVA da nam ti polako pocnes pricati ,o vjerovanjima Borongajaca,mozes poceti otkud te volja,tako cemo i mi ostali na plavoj planeti,saznati nesto vise-hvala ti sto ces to napraviti.obred obred </BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
opa, netko je doveo borongajku... Smile

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
<BLOCKQUOTE>
dominik je napisao/la:
opa, netko je doveo borongajku... Smile

Mi smo dugo cekali ,na tebe Dominice,a nadam se da ce doci i jedan ili dva, borongajca.flower Dobrodosli.</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
mogli ste zakljuciti da ne zelim dovesti borongajce ovdje.

mislim da su to predobri ljudi i da im je vrijeme predragocjeno da bi ga trosili ovdje.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
dominik je napisao/la:
mogli ste zakljuciti da ne zelim dovesti borongajce ovdje.

mislim da su to predobri ljudi i da im je vrijeme predragocjeno da bi ga trosili ovdje.

Ma nismo mi tako losi,ali zasto da nagadjamo o njihovoj vjeri kad nam mogu sami sve reci,i to je posteno,ja mislim,ja nisam niti sumnjala u njihovu dobrotu,ali nemam prilike posjetiti ih.</BLOCKQUOTE>

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
dragi prijatelji borongajci nisu vazni, oni su samo sluge i braca i sestre velikoga Kralja, zacetnika i zavrsitelja nase vjere,Ljubljenoga.On je svijetlo i istina,jedini put, ljubav Oceva za nas. Kada covjek pogleda u Njega sve drugo tako brzo izblijedi i postaje nebitno, osim Kraljevstva i Njegova Kralja.Ogranicavati se na pojedine Bozje sluge ili grupe znacilo bi Kraljevstvo svesti na Crkvu, sto nikako nije istina.Samo je jedan vazan, samo On donosi zivot, sam On je sama Ljubav ocitovana u tijelu,prvo svome, a zatim i svom duhovnom tijelu(crkvi).Prepoznat ce nas po...
U subotu u 18 je sastanak u gapu, svi ste pozvani
ljubi vas seka

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Od kad sam upoznala Isusa i povjerovala da je Njegova rijec istina znala sam da je moguc taj zivot - takav kakav citam na stranicama Biblije. Mastala sam o takvom zajednistvu, o istini, ljubavi, iskrenosti.... jednostavnosti..... i gdje je samo Isus vazan. moram priznat da je najblize tome ono sto je medju "borongajcima".... ja zelim Njega i ici cu gdje god se njemu daje prostora da se pokaze kakav je - makar u goste Smile

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
ne znam bas odgovarati na poruke .... kao sto i pise ja sam apsolutni pocetniku u ovom cyber svijetu.
Odgovaram Dini ..... bez brige ja sam interdenominacijski sigurna. Samo da je Isus u sredistu svega.
nadam se da cemo se jos dopisivati u buducnosti. cheers Sva slava Isusu koji me spasio.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
Lepo ako su borongajci ovde mogli bi nam se predstaviti malo, o sebi svojoj, crkvi, ucenjima, iskustvima.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
dragomir je napisao/la:
Lepo ako su borongajci ovde mogli bi nam se predstaviti malo, o sebi svojoj, crkvi, ucenjima, iskustvima.


Ma možda smo mi nešto krivo razumjeli.
Mislim da ovdje nisu Borongajci nego ljudi koji posjećuju predavanja i bogoslužje Borongajaca.
Pa im se ne da propagirati ti zajednicu jer njoj ne pripadaju. A s druge strane misle dosta pozitivno o njima.
Mislim da je žalosno da takva lokalna zajednica nema neku web-stranicu u na kojoj bi se moglo o njima pročitati i vidjeti koja predavanja nude.
Eto to sam ja zaključio jer ne postoji valjan razlog zašto se ne predstave ako su na forumu.
Ne vjerujem da se stide ili boje svoje pripadnosti.

descriptionBorongajci - Page 4 EmptyRe: Borongajci

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply