Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyOtpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
Matej 24,4.24:
"Isus im odgovori: Pazite da vas tko ne zavede!Mnogi će doista doći u moje ime i govoriti:Ja sam Krist!`I mnoge ćr zaveti"
Zatim u Djelima apostolskim 20,29.30: " Ja znam da će nakon mog odlaska među vas uljesti vuci okrutni koji ne štede stada, a između vas će samih ustati ljudi koji će iskrivljavati nauk da bi odvukli učenike za sobom"

Može li iskrivljena nauka odvući Kristovog učenika od Krista ako se učenik predao Kristu sasvim -Totus Tuum - Potpuno Tvoj?
U potpunom predanju Kristu - u Kristu - kupamo se u obnovljenoj ljubavi koja nas prožima i okrepljuje u surovoj borbi protiv zlurade pakosti nadahnutog mješanja istine i laži u kombinaciji dolaska na vlasti u denominacijama ljudi koji obožavaju sebe a ne Boga..Kako se današnji učenici mogu sačuvati od otpada koji plamti svijetom?

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
Poniznoscu! Jednostavnoscu! Istinitom ljubavlju! Postenjem! Vernoscu! Iskrenoscu! Prastanjem! Prostotom! Predanjem! Priznanjem greha!

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
Pitanje je tko je otpao. Protestantske crkve, ko rakova djeca svaka na svoju stranu vuce Biblijski nauk. Tolike "istine" da te zaboli glava. Svi su u "istini" osim katolicke Crkve? Tko je tu lud? Evo malo materijala za razmisljanje o otpadu: http://www.thecatholictreasurechest.com/apostasy.htm

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
Jedno je sigurno, a to je da kad stanemo pred Boga On nas nece pitati u koju smo crkvu ili zajednicu isli....pitat ce nas: Sto si napravio sa mojim jedinorodjenim Sinom? Jesi li ga prihvatio ili odbacio? I tvoj zivot ce pokazati sto si napravio sa Kristom....nije toliko bitno ako neka crkva I otpadne....bitno je da covjek bude spasen i da ne otpadne od Istine...to je tesko u danasnje vrijeme i bit ce nam jos teze ali Bozja rijec kaze:
"Buduci da ce se ovo sve tako raspasti, kakvi sve onda morate biti svetim zivljenjem i poboznoscu dok ocekujete dolazak dana Bozjega, dolazak kojim ce se nebesa u plamenu raspasti, a pocela u ognju rastopiti. Ali mi ocekujemo, prema Njegovu obecanju, NOVA NEBESA I NOVU ZEMLJU, gdje prebiva PRAVEDNOST" - 2.Petrova 3:11-13

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
flower je napisao/la:
Jedno je sigurno, a to je da kad stanemo pred Boga On nas nece pitati u koju smo crkvu ili zajednicu isli....pitat ce nas: Sto si napravio sa mojim jedinorodjenim Sinom? Jesi li ga prihvatio ili odbacio? I tvoj zivot ce pokazati sto si napravio sa Kristom....nije toliko bitno ako neka crkva I otpadne....bitno je da covjek bude spasen i da ne otpadne od Istine...to je tesko u danasnje vrijeme i bit ce nam jos teze ali Bozja rijec kaze:
"Buduci da ce se ovo sve tako raspasti, kakvi sve onda morate biti svetim zivljenjem i poboznoscu dok ocekujete dolazak dana Bozjega, dolazak kojim ce se nebesa u plamenu raspasti, a pocela u ognju rastopiti. Ali mi ocekujemo, prema Njegovu obecanju, NOVA NEBESA I NOVU ZEMLJU, gdje prebiva PRAVEDNOST" - 2.Petrova 3:11-13


Amen cheers

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
flower

shvaćam u kojem kontekstu si rekla da nas Bog na sudu neće pitati u koju smo crkvu išli i da nije važno ako neka crkva otpadne ... ali, logikom stvari, crkvu čine ljudi, ako crkva otpada to znači da i ljudi otpadaju. u knjizi Otkrivenja Sveti Duh poziva Božji narod da izađe iz babilonske bludnice. to je duhovni sustav sastavljen od ekumenskih i inih otpadničkih crkava koji će iznjedriti antikrista. Ono što Duh kaže je da se mora izaći. u suprotnom, ljudi će postati sudionici bludničinih grijeha i trpjeti njezinu osudu. dakle, na sudu će Bog itekako pitati u koju smo crkvu išli, je li ona pridonosila našem duhovnom rastu i spoznaji Krista ili nas je učinila duhovnim mrtvacima s obličjem pobožnosti

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
shvaćam u kojem kontekstu si rekla da nas Bog na
sudu neće pitati u koju smo crkvu išli i da nije važno ako neka crkva
otpadne ... ali, logikom stvari, crkvu čine ljudi, ako crkva otpada to
znači da i ljudi otpadaju. u knjizi Otkrivenja Sveti Duh poziva Božji
narod da izađe iz babilonske bludnice. to je duhovni sustav sastavljen
od ekumenskih i inih otpadničkih crkava koji će iznjedriti antikrista.
Ono što Duh kaže je da se mora izaći. u suprotnom, ljudi će postati
sudionici bludničinih grijeha i trpjeti njezinu osudu. dakle, na sudu
će Bog itekako pitati u koju smo crkvu išli, je li ona pridonosila
našem duhovnom rastu i spoznaji Krista ili nas je učinila duhovnim
mrtvacima s obličjem pobožnosti

Ne znam koliko i da li su ljudi svesni, koliko je ovo ozbiljno.
Rekla bi, hodanje po ivici žileta...

descriptionOtpad prije drugog Kristovog dolaska EmptyRe: Otpad prije drugog Kristovog dolaska

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply