Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


description..i kad nismo dobro.... Empty..i kad nismo dobro....

more_horiz
Posvjedočimo i kad nismo dobro, kad nas boli zub, glava, noga, kad smo tužni, neraspoloženi...

Prva ja: Danas sam tužna. Možda sam metereopat jer se vrijeme promijenilo? Ne znam, jednostavno sam ko usporeni film. Molim se i odmah mi se plače. Takva sam danas. Pa sam si pustila molitvu Oče naš da me prati dok po kući hodam tamo vamo jer ne znam što ću sa sobom...niti spavati, niti učiti, niti raditi nešto... danas mi se ništa ne da...

Ima li još netko da mi se pridruži?

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Osiromašila bih se od ove tuge, al ne znam kako...

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Svakom od nas dođe takva žuta minuta Noemi.Meni pomogne kršćanska glazba ili ako se osjećam i dalje u bedu,onda odem malo prošetam,razbistrim misli i tak.Uglavnom,shvatio sam bar na osobnom primjeru,da uvijek lakše pomognem drugima nego sebi.Svi smo mi donekle slični ali ipak kad smo u takvom stanju,pored molitve i čitanja Biblije,slavljenja Boga,trebamo nekog da se makar malo izjadamo pa tako Noemi,izjadaj se nama,mi ćemo te saslušati i pomoći koliko možemo. don't worry,be happy
Iza kiše uvijek dođe sunce.U ovom slučaju iza snijega ..i kad nismo dobro.... 5900110

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Već mi je lakše kad si to solčence presvetlo natakario u moj oblačni sumarak...pravi si...daj još dva- tri i onda ću misliti da sam na Majamiju....ili da si na zidu u sobi nacrtam veeeeliiikog smješka...ha? što misliš? ha?ha?

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Noemi je napisao/la:
Već mi je lakše kad si to solčence presvetlo natakario u moj oblačni sumarak...pravi si...daj još dva- tri i onda ću misliti da sam na Majamiju....ili da si na zidu u sobi nacrtam veeeeliiikog smješka...ha? što misliš? ha?ha?




..i kad nismo dobro.... 0008110 evo Noemi ko u Mijamiju ..i kad nismo dobro.... 00015110

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
leti evo ti šaljem avijon da dolećeš ka tičica u majami ....cheers

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Hvala na pitanju, odlično sam. sunny

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Ja imam na plafonu u dječijoj sobi nacrtano veliko sunce koje se smije,to je moj uradak kao i sva ostala čuda po kući.Djeca se jako vesele tom suncu a ja im pričam svakakve priće o tome i tako u nedogled,općenito nikad nije dosadno.brblja

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Meni pomaze molitva i razgovor sa jednim dobrim prijateljem!
Ili gledam krscankse DVDje.
Najdraze mi je jedna DVD sa gospel pesmama, prekrasna je i odmah te ohrabri.

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Ja sam danas bolestan.

Ujedno pripremam se za dalju borbu u ovom zivotu. Moram dobiti ono sto trazim.

I da vam kazem iz iskustva, uvek je najbolje poceti iz mraka traziti svetlo.

Kada ga ugledas u daljini, ojacas i pocinjes hrabrije da zuris korz ovu tamu.

Ha, dobro receno, ne?

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
ja se ne osjećam dobro nakon što smo banirali Izraila. Ispitujem svoje srce. Niti on uviđa svoje pogreške, niti ja uviđam moje.Koja zbrka!

Mislim da nam svima nešto nedostaje. Ali ne znam što.

Idem u molitvu...

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
sad razumijem abrahama koji je tražio amnestiju....ulovio me strah da zbog foruma izgubim brata...

...nema druge, moliću Oca nebeskog da nama svima da mudrosti... mislim da nam je ovaj slučaj bio donekle kušnja jer nismo u samom startu dali iskreno do znanja tko smo, u što vjerujemo, ne bi sada došlo do ovakvog stanja...

ovako ispadamo prijetvorni protestanti...

velika zbrka i nesporazum...kao uostalom i stoljećima prije nas...

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Sotona nas sada lazno optuzuje.


Ako je ikome bilo lose posle Izrailjevog baniranja, meni je bilo.

To nisam mogao da glumim. Bilo je unutra u meni i ja ga nisam ni stavio a niti sam ga hteo izbaciti.

Tada sam se setio kako ce biti Bogu kada bude unistavao gresnke, ujedno bolje razumem razlog sto On odlaze sto duze taj dan.

Molim se za Izreila, ali mozda i nama i njemu, ovo pomogne. Ipak je ovo nemio dogadjaj. Ali koristan za sve.

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
pale Danas se osjećam kao....."tuga"...imam neke unutarnje borbe u sebi! Stalno sam u molitvama, tražim Boga i tu je, osjećam ga...no, kao da me ne čuje ili čuje ali....neželim više ništa predpostavljati i ovako mi je dovoljno loše.. Ljudi nadam se da ste vi bolje nego ja...

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Ko si ti, vidim da si nesto starija od mene?

Sta je problem? Kazacu nekim ljudima za koje znam da su ljudi molitve da se mole za tebe.

Zao mi je sto se tako osecas. Ako budes citala Bibliju svaki dan, i cesto, uceci napamet neke lepe stihove koji ohrabruju srce,, mnogo bolje ces se osecati. To me je naucio moj tata, od kada to radim, super se osecam.
Naprimer, kada dodje do neke teske situacije, ja se podsedim pslama koji su divni i pevusim ih u sebi. To podize mrtve. Ucini tako i bice ti mnogo bolje.

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Bolna, ja sam Bolna..Da, nešto malo sam starija..Problem, pa i nije bio neki veliki problem...više je bio osjećaj nesigurnosti, i strah da me Bog nečuje..no, to je trajalo nešto kratko, Hvala Bogu! Malo sam se bila uplašila..Hvala ti na podršci, naravno..

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
Zelim te utjesiti Psalmom 139 koji pocinje ovako:
Gospode, ti me pronices i poznajes,ti znas kad sjednem i ustajem........

description..i kad nismo dobro.... EmptyRe: ..i kad nismo dobro....

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply