Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Dan Gospodnji

power_settings_newLogin to reply
+6
ispravka
Juditha
Maran ata
Ruta
laodikejac
piramida4
10 posters

descriptionDan Gospodnji EmptyDan Gospodnji

more_horiz
Dan Gospodnji!

Primijetio sam da ima različitih tumačenja ( kao u svemu )
ovoga Dana - Dana Gospodnjeg.

Što vi mislite o tome danu?
Što on znači,kada je što se dešava ili će se desiti toga Dana?

Postoji samo jedna Istina - ta Istina je u Bibliji.
Pročitaj Bibliju i reci mi što je Dan Gospodnji.

Ja znam. Izvukao sam iz cijele Biblije sve što se odnosi na taj Dan Gospodnji.
Imam tih stihova na 8 strana, i tko je zainteresiran,
poslat ću mu.

BB

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
posalji meni

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Dan Gospodnji, Sudnji dan - samo u NZ

MATEJ 7,22 Mnogi će me u onaj dan pitati: `Gospodine, Gospodine! Nismo li mi u tvoje ime prorokovali, u tvoje ime đavle izgonili, u tvoje ime mnoga čudesa činili?`
MATEJ 10,15 Zaista, kažem vam, lakše će biti zemlji sodomskoj i gomorskoj na Dan sudnji negoli gradu tomu.
MATEJ 11,22 Ali kažem vam: Tiru i Sidonu bit će na Dan sudnji lakše negoli vama.
MATEJ 11,24 Ali kažem vam: Zemlji će sodomskoj biti na Dan sudnji lakše nego tebi.
MATEJ 12,36 A kažem vam: za svaku bezrazložnu riječ koju ljudi reknu dat će račun na Dan sudnji.
MATEJ 24,36 "A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli nebeski, ni Sin, nego samo Otac.
MATEJ 24,37 Kao u dane Noine, tako će biti i Dolazak Sina Čovječjega.
MATEJ 24,38 Kao što su u dane one - prije potopa - jeli i pili, ženili se i udavali do dana kad Noa uđe u korablju
MATEJ 24,42 "Bdijte dakle jer ne znate u koji dan Gospodin vaš dolazi.
MATEJ 24,50 doći će gospodar toga sluge u dan u koji mu se ne nada i u čas u koji i ne sluti;
MATEJ 25,13 Bdijte dakle jer ne znate dana ni časa!
MARKO 13,32 "A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac.
LUKA 10,12 Kažem vam: Sodomcima će u onaj dan biti lakše negoli tomu gradu.
LUKA 12,46 doći će gospodar toga sluge u dan u koji mu se ne nada i u čas u koji i ne sluti; rasjeći će ga i dodijeliti mu udes među nevjernicima.
LUKA 17,24 Jer kao što munja sijevne na jednom kraju obzorja i odbljesne na drugom, tako će biti i sa Sinom Čovječjim u Dan njegov.
LUKA 17,26 "I kao što bijaše u dane Noine, tako će biti i u dane Sina Čovječjega:
LUKA 17,27 jeli su, pili, ženili se i udavali do dana kad Noa uđe u korablju. I dođe potop i sve uništi.
LUKA 17,28 Slično kao što bijaše u dane Lotove: jeli su, pili, kupovali, prodavali, sadili, gradili.
LUKA 17,29 A onog dana kad Lot iziđe iz Sodome, zapljušti s neba oganj i sumpor i sve uništi.
LUKA 17,30 Tako će isto biti u dan kad se Sin Čovječji objavi.
LUKA 17,31 "U onaj dan tko bude na krovu, a stvari mu u kući, neka ne siđe da ih uzme.
LUKA 21,34 "Pazite na se da vam srca ne otežaju u proždrljivosti, pijanstvu i u životnim brigama te vas iznenada ne zatekne onaj Dan
IVAN 6,39 A ovo je volja onoga koji me posla: da nikoga od onih koje mi je dao ne izgubim, nego da ih uskrisim u posljednji dan.
IVAN 6,40 Da, to je volja Oca mojega da tko god vidi Sina i vjeruje u njega, ima život vječni i ja da ga uskrisim u posljednji dan.
IVAN 6,44 Nitko ne može doći k meni ako ga ne povuče Otac koji me posla; i ja ću ga uskrisiti u posljednji dan.
IVAN 6,54 Tko blaguje tijelo moje i pije krv moju, ima život vječni; i ja ću ga uskrisiti u posljednji dan.
IVAN 11,24 A Marta mu odgovori: "Znam da će uskrsnuti o uskrsnuću, u posljednji dan.
IVAN 12,48 Tko mene odbacuje i riječi mojih ne prima, ima svoga suca: riječ koju sam zborio - ona će mu suditi u posljednji dan.
DJELA APOSTOLSKA 2,20 Sunce će se prometnut u tminu, a mjesec u krv prije nego svane Dan Gospodnji velik i slavan.
DJELA APOSTOLSKA 17,31 jer ustanovi Dan u koji će suditi svijetu po pravdi, po Čovjeku kojega odredi, pred svima ovjerovi uskrisivši ga od mrtvih.
RIMLJANIMA 2,5 Tvrdokornošću svojom i srcem koje neće obraćenja zgrćeš na se gnjev za Dan gnjeva i objavljenja pravedna suda Boga
RIMLJANIMA 2,16 To će se očitovati na Dan u koji će, po mojem evanđelju, Bog po Isusu Kristu suditi ono što je skriveno u ljudima.
1. KORINĆANIMA 1,8 On će vas učiniti i postojanima do kraja, besprigovornima u Dan Gospodina našega Isusa Krista.
1. KORINĆANIMA 3,13 svačije će djelo izići na svjetlo. Onaj će Dan pokazati jer će se u ognju očitovati. I kakvo je čije djelo, oganj će iskušati.
1. KORINĆANIMA 5,5 neka se takav preda Sotoni na propast tijela da bi se spasio duh u Dan Gospodina Isusa.
2. KORINĆANIMA 1,14 kao što nas djelomično i razumjeste: da smo mi vaša slava kao i vi naša u Dan Gospodina našega Isusa.
GALAĆANIMA 4,2 pod skrbnicima je i upraviteljima sve do dana koji je odredio otac.
EFEŽANIMA 4,30 I ne žalostite Duha Svetoga, Božjega, kojim ste opečaćeni za Dan otkupljenja!
FILIPLJANIMA 1,6 uvjeren u ovo: Onaj koji otpoče u vama dobro djelo, dovršit će ga do Dana Krista Isusa.
FILIPLJANIMA 1,10 te mognete prosuditi što je najbolje da budete čisti i besprijekorni za Dan Kristov,
FILIPLJANIMA 2,16 držeći riječ Života meni na ponos za Dan Kristov, što nisam zaludu trčao niti se zaludu trudio.
1. SOLUNJANIMA 5,2 Ta i sami dobro znate da Dan Gospodnji dolazi baš kao kradljivac u noći.
1. SOLUNJANIMA 5,4 Ali vi, braćo, niste u tami, da bi vas Dan mogao zaskočiti kao kradljivac:
2. SOLUNJANIMA 1,10 kada - u onaj Dan - dođe da se proslavi u svojim svetima i da se prodiči u svima koji povjerovaše. Jer povjerovalo se svjedočanstvu našemu među vama.
2. SOLUNJANIMA 2,2 ne dajte se brzo pokolebati u svom shvaćanju niti uznemiriti ni nekim duhom, ni nekom riječju, ni nekim tobože našim pismom, kao da će sad-na Dan Gospodnji.
2. TIMOTEJU 1,12 Poradi toga i ovo trpim, ali se ne stidim jer znam komu sam povjerovao i uvjeren sam da je on moćan poklad moj sačuvati za onaj Dan.
2. TIMOTEJU 1,18 Dao mu Gospodin naći milosrđe u Gospodina u onaj Dan! A koliko je usluga u Efezu iskazao, to ti najbolje znaš.
2. TIMOTEJU 4,8 Stoga, pripravljen mi je vijenac pravednosti kojim će mi u onaj Dan uzvratiti Gospodin, pravedan sudac; ne samo meni, nego i svima koji s ljubavlju čekaju njegov pojavak.
HEBREJIMA 10,25 te ne propuštamo svojih sastanaka, kako je u nekih običaj, nego se hrabrimo, to više što više vidite da se bliži Dan.
JAKOVLJEVA 5,5 Raskošno ste na zemlji i razvratno živjeli, utoviste srca svoja za dan klanja!
1. PETROVA 2,12 življenje vaše među poganima neka bude uzorno da upravo onim za što vas sada potvaraju kao zločince, pošto promotre vaša dobra djela, proslave Boga u dan pohoda.
2. PETROVA 1,19 Tako nam je potvrđena proročka riječ te dobro činite što uza nju prianjate kao uza svjetiljku što svijetli na mrklu mjestu - dok Dan ne osvane i Danica se ne pomoli u srcima vašim.
2. PETROVA 2,9 umije Gospod i pobožnike iz napasti izbaviti, a nepravednike za kaznu na Dan sudnji sačuvati,
2. PETROVA 3,7 A sadašnja nebesa i zemlja istom su riječju pohranjena za oganj i čuvaju se za Dan suda i propasti bezbožnih ljudi.
2. PETROVA 3,10 Kao tat će doći Dan Gospodnji u koji će nebesa trijeskom uminuti, počela se, užarena, raspasti, a zemlja i djela na njoj razotkriti.
2. PETROVA 3,12 iščekujući i pospješujući dolazak Dana Božjega u koji će se nebesa, zapaljena, raspasti i počela, užarena, rastaliti.
1. IVANOVA 4,17 U ovom je savršenstvo naše uzajamne ljubavi: imamo pouzdanje na Sudnji dan jer kakav je on, takvi smo i mi u ovom svijetu.
JUDINA 1,6 I anđele, koji nisu čuvali svojeg dostojanstva nego su ostavili svoje prebivalište, sačuvao je za sud velikoga Dana, okovane u mraku vječnim okovima;
OTKRIVENJE 1,10 Zanijeh se u duhu u dan Gospodnji i začuh iza sebe jak glas, kao glas trublje.
OTKRIVENJE 6,17 Jer dođe Dan onaj veliki srdžbe njihove i tko će opstati!
OTKRIVENJE 16,14 To su dusi zloduha što čine znamenja, a pođoše sabrati kraljeve svega svijeta na rat za Dan veliki Boga Svevladara.
OTKRIVENJE 18,8 Stoga u isti će je dan zla zadesiti: smrt i jad i glad te će sva u ognju biti spaljena. Jer silan je Gospod, Bog, Sudac njezin!

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
ja licno mislim da svi oni koji slusaju Boziju rijec i vrse je nemaju mjesta za strah i uznemirenost a najmanje za pitanje kakav ce to bit dan Gospodinovog d moli olaska.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Katolici govore da je Dan Gospodnji = Nedjelja,
Subotari - da je - Subota.

Ali nije ni jedno ni drugo,
već budući dan drugoga dolaska
našega Gospodina Isusa Krista.

A taj dan će biti - kako je opisano - strašan.
Normalno da će sluge Božje biti zaštićene,
ali

da li si siguran da ćeš biti spašen?

Boje se Boga svoga Jahve, dršći i vrši volju Njegovu,
i spasit ćeš se.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
student.stalni je napisao/la:
Katolici govore da je Dan Gospodnji = Nedjelja,
Subotari - da je - Subota.


Kada spominješ što govore katolici, a što "subotari", što pod tim podrazumijevaš? To što si čuo neke dvije-tri babe pripadnice tih crkava ili misliš na službeno učenje spomenutih crkava? Inače, ako želiš neku zdravu raspravu onda je jedan od prvih uvjeta uvažavanje sugovornika, a ne vrijeđanje. Pa tako, ne kaže se "subotari" nego adventisti.

Što tvrde katolici po tom pitanju, ne znam. Ali, pošto sam adventista (ili kako ti to podrugljivo pišeš "subotar"), znam da nisi u pravu što tvrdiš za adventiste ako pod tim podrazumijevaš zvaničan stav.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Maran ata je napisao/la:
student.stalni je napisao/la:
Katolici govore da je Dan Gospodnji = Nedjelja,
Subotari - da je - Subota.


Kada spominješ što govore katolici, a što "subotari", što pod tim podrazumijevaš? To što si čuo neke dvije-tri babe pripadnice tih crkava ili misliš na službeno učenje spomenutih crkava?


Prvi puta kada sam pročitao Bibliju - pošto mi je to Bog rekao,
pročitao sam Katekizam Katoličke Crkve,
i odmah primijetih te stvari - krive.

Svi su isti ti krivi nauci.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Maran ata je napisao/la:
student.stalni je napisao/la:
Katolici govore da je Dan Gospodnji = Nedjelja,
Subotari - da je - Subota.

Inače, ako želiš neku zdravu raspravu onda je jedan od prvih uvjeta uvažavanje sugovornika, a ne vrijeđanje. Pa tako, ne kaže se "subotari" nego adventisti. Ali, pošto sam adventista (ili kako ti to podrugljivo pišeš "subotar"), znam da nisi u pravu što tvrdiš za adventiste ako pod tim podrazumijevaš zvaničan stav.


Zašto se vrijeđaš istinom?
Naš Gospodin Isus Krist
(kad si Ga ti zadnji put tako nazvao?)
je na Zemlji bio jaki Subotar.

Nisam primijetio da u Bibliji piše -
Adentisti - Advent!?!?!?!?!?!?

= Uredba ljudska.

Inače - i ja sam posto Subotar prije oko 6 mj,
i time se ponosim,
i to me ne vrijeđa,
jer želim biti što sličnije Isusu,
makar znam da mu nikada neću biti ni do zemlje pod stopalima Njegovim.

Znači - Subotar = Bibllijski
Adventist = .....?

Ako sam Subotar - ne znači da idem u Crkvu Adventističku,
jer nije ispravna u ostalom - sem Subote.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Isus dok je bio na zemlji bio je pod Mojsijevim zakonom, Tek nakon smrti ,zakon je prestao da važi , kao ono što je sa njim išlo.....

ps. ovdje sve puno adventista, jao meni Sad Sad Sad
Smile

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Juditha je napisao/la:
Isus dok je bio na zemlji bio je pod Mojsijevim zakonom, Tek nakon smrti ,zakon je prestao da važi , kao ono što je sa njim išlo.....

ps. ovdje sve puno adventista, jao meni Sad Sad Sad
Smile


Ne brini se ako se bojiš Boga!
Da li Ga se bojiš?

Ja se bojim Vječnog Ognjenog Jezera Božjeg.

Ko se Boga boji - ne treba se nikoga drugoga bojati,
jer će te Bog čuvati od tih drugih.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Da i to šta kažeš.

Adventisti su dragi ljudi. Upoznala sam neke Smile
Tamo sam upznala jednog divnog " brata "

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Juditha je napisao/la:
Da i to šta kažeš.

Adventisti su dragi ljudi. Upoznala sam neke Smile
Tamo sam upznala jednog divnog " brata "


"Svi" su ljudi dobri.
Ali - ako neko ima lažni nauk kao svoj primarni,
a to je kontra Božjeg nauka,
da li je on Bogu dobar čovjek?

I za Hitlera su govorili oni koji su ga poznavali -
jako je volio djecu, bio je jako dobar čovjek.

--------------------------------

Ne spašava ono što je izvana,
ne spašava lažni nauk.

-------------------------

Već sam se uvjerio više puta kod Muslimana,
dok te treba i ti si po njegovom,
onda je pre- ljubazan.
A kad uvidi da nisi - postaje agresivan.

Čak imaju i nešto - ako je po njima netko njihov ugrožen
u bilo kojoj zemlji -
obaveza je - sveti rat.

Pa ti izvoli.

A jako su ljubazni,
da se pripišeš njima.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
[quote="student.stalni"][quote="Maran ata"]
student.stalni je napisao/la:


Zašto se vrijeđaš istinom?
Naš Gospodin Isus Krist
(kad si Ga ti zadnji put tako nazvao?)
je na Zemlji bio jaki Subotar.

Nisam primijetio da u Bibliji piše -
Adentisti - Advent!?!?!?!?!?!?

= Uredba ljudska.


Sad se pokušavaš izvući. Kada sam ti spomenio tvoje posprdno nazivanje nekoga "Subotarom", onda nisi sebe svrstao u tu grupu. Jer si jasno napomenio kako se ti razlikuješ od katolika (zašto njih nisi po tom rezonu nazvao nedeljarima) i "subotara", koji eto jadni nemaju "istinu", kao ti.

Vidim da se puno razbacuješ poštapalicom "uredbe ljudske". Vjerojatno ćete iznenaditi, ali i drugi ljudi čitaju Bibliju, a ne samo ti. I prestani se bahatiti i praviti duhovno bolji od svih drugih. Kad već stavljaš zaključak da pošto se riječ "adventista" ne nalazi u Bibliji da je to onda ljudska uredba, nije li i tvoje nazivanje Isusa "Subotarom" isto onda ljudska uredba? Jer Isusa nigdje u Bibliji nitko nije tako nazvao.

U tvojoj zadnjoj poruci se osvrćeš na Muslimane. I na osnovu par susreta s Muslimani, generaliziraš ih sve nazivajući ih agresivnima. Ne odgovaraju ti adventisti, katolici, muslimani. Jel ima netko na ovom svijetu tko ti odgovara? Svima nalaziš neke greške. Jesi se nekad možda zapitao da nije toliko problem u drugima, nego možda u tebi?

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Maran ata je napisao/la:


Sad se pokušavaš izvući. Kada sam ti spomenio tvoje posprdno nazivanje nekoga "Subotarom", onda nisi sebe svrstao u tu grupu. Jer si jasno napomenio kako se ti razlikuješ od katolika (zašto njih nisi po tom rezonu nazvao nedeljarima) i "subotara", koji eto jadni nemaju "istinu", kao ti.


Ja sam sada Subotar,
a bio sam Nedjeljar,
a nisam bio Katolik,
već Protestant,
Pentakostalac,
dok ne spoznah Biblijsku istinu.

A Biblijska istina je - Subota.
Nema stiha koji ukida Subotu.
Nema stiha koji ukida 4. BZ.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Maran ata je napisao/la:


Vidim da se puno razbacuješ poštapalicom "uredbe ljudske". Vjerojatno ćete iznenaditi, ali i drugi ljudi čitaju Bibliju, a ne samo ti. I prestani se bahatiti i praviti duhovno bolji od svih drugih. Kad već stavljaš zaključak da pošto se riječ "adventista" ne nalazi u Bibliji da je to onda ljudska uredba, nije li i tvoje nazivanje Isusa "Subotarom" isto onda ljudska uredba? Jer Isusa nigdje u Bibliji nitko nije tako nazvao.



Vidim da nisi baš pročitao Bibliju.
Poštapalica - uredba ljudska?


MATEJ 15,9
Uzalud me štuju naučavajući nauke - uredbe ljudske.
MARKO 7,7
Uzalud me štuju naučavajući nauke - uredbe ljudske.
KOLOŠANIMA 2,22
Sve će to uporabom propasti. Uredbe i nauci ljudski!

---------------------------------------------------------

Uredba ljudska je ono što si izmislio,
jer to ne piše u Bibliji.
Biblija je Zakon.
Ne možeš mijenjati Bibliju kako ti hoćeš.

------------------------------------------------

Ako je moj Gospodin Isus Krist štovao Subotu,
šta je On bio?
Možda Nedjeljar?
Možda Petakar?

Ne - bio je Subotar.
Nije bio Adventista.

Sin je služio Subotu i time je bio u Zakonu Biblijskome.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
Maran ata je napisao/la:

U tvojoj zadnjoj poruci se osvrćeš na Muslimane. I na osnovu par susreta s Muslimani, generaliziraš ih sve nazivajući ih agresivnima. Ne odgovaraju ti adventisti, katolici, muslimani. Jel ima netko na ovom svijetu tko ti odgovara? Svima nalaziš neke greške. Jesi se nekad možda zapitao da nije toliko problem u drugima, nego možda u tebi?


Ovdje sam samo reko - naglasio - MOJA
iskustva sa M.

Jedini koji mi odgovara na ovome svijetu je
Jedini Bog Otac Jahve,
Sin Njegov Isus Krist,
i Božji Duh, Njegov Sveti Duh.

--------------------------

Dok god mi ne možeš potvrditi da ono što zagovaraš
piše u Bibliji,
do tada si za mene lažni učitelj.

Lažni učitelj lažno uči ono što nije u Zakonu.

Dokaži suprotno i javno ću ti se ispričati.

Do tada - Biblija je Zakon i moj najveći put do moga najvećega Prijatelja.
---------------------------------------

I Isus je bio sam i samo On je tvrdio nešto kontra svih.
Galileo je bio jedini koji je tvrdio nešto kontra svih.

Da li su zato što su bili jedini - bili u krivu??????????????????????????

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
piramida4 je napisao/la:
Maran ata je napisao/la:


Vidim da se puno razbacuješ poštapalicom "uredbe ljudske". Vjerojatno ćete iznenaditi, ali i drugi ljudi čitaju Bibliju, a ne samo ti. I prestani se bahatiti i praviti duhovno bolji od svih drugih. Kad već stavljaš zaključak da pošto se riječ "adventista" ne nalazi u Bibliji da je to onda ljudska uredba, nije li i tvoje nazivanje Isusa "Subotarom" isto onda ljudska uredba? Jer Isusa nigdje u Bibliji nitko nije tako nazvao.


Vidim da nisi baš pročitao Bibliju.
Poštapalica - uredba ljudska?


MATEJ 15,9
Uzalud me štuju naučavajući nauke - uredbe ljudske.
MARKO 7,7
Uzalud me štuju naučavajući nauke - uredbe ljudske.
KOLOŠANIMA 2,22
Sve će to uporabom propasti. Uredbe i nauci ljudski!

---------------------------------------------------------

Uredba ljudska je ono što si izmislio,
jer to ne piše u Bibliji.
Biblija je Zakon.
Ne možeš mijenjati Bibliju kako ti hoćeš.

------------------------------------------------

Ako je moj Gospodin Isus Krist štovao Subotu,
šta je On bio?
Možda Nedjeljar?
Možda Petakar?

Ne - bio je Subotar.
Nije bio Adventista.

Sin je služio Subotu i time je bio u Zakonu Biblijskome.
pa u kološanima upravo kažed vs niko ne vara oko uredbi koje su bile ,protiv nas,za subote,praznike,mene itd....onda to je sen od stvarnosti koja je Isus. večni odmor je pedesetnica ne neka dnevnica nedelja,subota itd. ne smeta da držiš ali nema spašenja u tom. subota ide pod praznik ili pod subote,dakle neizbežno, sve je to sen.

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
ispravka je napisao/la:

pa u kološanima upravo kažed  vs niko ne vara oko uredbi koje su bile ,protiv nas,za subote,praznike,mene itd....onda to je sen od stvarnosti koja je Isus. večni odmor je pedesetnica ne neka dnevnica nedelja,subota itd. ne smeta da držiš ali nema spašenja u tom. subota ide pod praznik ili pod subote,dakle neizbežno, sve je to sen.


4. Božja Zapovjest - SUBOTA
=================================

IZLAZAK 20,8
Sjeti se da svetkuješ dan SUBOTNI.
IZLAZAK 20,9
Šest dana radi i obavljaj sav svoj posao.
IZLAZAK 20,10
A SEDMOGA JE DANA SUBOTA,
počinak posvećen JHVH, BOGU tvojemu.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

SUBOTA JE POSVEĆENA JHVH BOGU OCU -
NE Sinu Gospodinu Yehoshui
------------------------------------------------------------------------------------------

IZLAZAK 20,10
Tada nikakva posla nemoj raditi: ni ti, ni sin tvoj, ni kći tvoja, ni sluga tvoj,
ni sluškinja tvoja, ni živina tvoja, niti došljak koji se nađe unutar tvojih vrata.
IZLAZAK 20,11
Ta i JHVH je šest dana STVARAO nebo, zemlju i more i sve što je u njima,
a SEDMOGA JE DANA POČINUO.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

BOG OTAC JHVH JE STVORITELJ -
NE Sin Gospodin Yehoshua
----------------------------------------------------------------------------

IZLAZAK 20,11
Stoga je JHVH BLAGOSLOVIO I POSVETIO DAN SUBOTNI.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

BOG OTAC JHVH JE BLAGOSLOVIO I POSVETIO SUBOTU -
NE Sin Gospodin Yehoshua
--------------------------------------------------------------------

descriptionDan Gospodnji EmptyRe: Dan Gospodnji

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply