Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionPomozite i savjetujte. EmptyPomozite i savjetujte.

more_horiz
Dragi prijatelji,

imam jedan veliki problem. Oženjen sam muškarac. U posljednje mi se vrijeme čini da mi se žena čudno ponaša. Često kada šećemo ulicom gleda žene u prolazu. Prvo sam pomislio da samo gleda kako su odjevene, ali jednog dana nakon što sam došao s posla našao sam kako priča sa svojom dobrom prijateljicom u kuhinji. Držale su se za ruku. Bilo mi je to pomalo čudno jer su se nekako odmakle kad sam ušao u prostoriju i prekinule su razgovor. Tad sam posumnjao da nešto nije u redu sa njom. Dal me možda vara?! Ne znam što da radim. Da li netko zna da li je homoseksualnost u žena izlječiva? Kako da joj se obratim i porazgovaram o tome? Pomozite.Pomozite i savjetujte. Sad

descriptionPomozite i savjetujte. EmptyRe: Pomozite i savjetujte.

more_horiz
Dragi prijatelju,
veoma mi je drago da si bio spreman podijeliti jednu tako ličnu stvar sa nama ovdje na ovom forumu; sa druge strane, žao mi je zbog problema sa kojim se suočavaš. Budući da si to podijelio sa nama i zatražio naše mišljenje, ja ti mogu reći svoje.
Homoseskualnost je problem u onakvoj mjeri kako ga dotična osoba razumije i doživi. Zato je prvo važno razumjeti kako to ta osoba razumije - za one koji smatraju da je homoseksualnost urođena to je veći problem, budući da ne vjeruju u mogućnost izliječenja. Ja lično vjerujem da je moguće pobijediti svaku naviku koja nam pravi probleme u životu i svaki pogrešan oblik ponašanja. Ono što je neophodno je prepoznati naviku ili ponašanje kao takvo. Ali, prije svega nemoj biti nagao, sačekaj i ispitaj, vidi da li je to zaista tako ili je to samo tvoja muževljeva opreznost.

descriptionPomozite i savjetujte. EmptyRe: Pomozite i savjetujte.

more_horiz
ah marine. nadam se da nisi paranoičan. pa do sada ti žena bilia hetero, ne znam zašto bi se jednoga jutra probudila i postala homo. ja mislim da se homoseksualci rađaju kao takvi, no ima i onih koji se poslije na to odluče. gledajući tvoje godine pretpostavljam da ti je i supruga slično, i mislim da je već u tim godinama trebala biti sigurna u svoju sexualnost. no stvarno nikada ne znaš šta se može dogoditi. možda da započneš nekako temu o homosexualnosti da vidiš njezino mišljenje. iz moga iskustva većina hrvata su homofobi i rijetko ih tko brani. znam da ti nije svejedno, ali pokušaj se ne ponašati paranoično i vidjeti stvari tamo gdje ih nema. inače, važno je isto je li se vaš odnos promjenio. ako se okrenula homosexualizmu, vjerojatno će nastojati izbjegavati "bračne dužnosti". malo to proanaliziraj. iskreno se nadam da griješiš. pozdrav.

descriptionPomozite i savjetujte. EmptyRe: Pomozite i savjetujte.

more_horiz
Neki ljudi su kao tajnici sotone,imaju curu vara ih,imaju zenu nevjerna je,a jadni ne vide da bi zbiljam trebali potraziti problem u sebi,potraziti pod hitno psihijatra,jer s toliko izmisljenih i podlih lazi niti tajnik sotone ne bi se mogao nositi a da ne zavrsi barem na psihijatriskom ambulantnom lijecenju .

Vlastita nesigurnost,je produkt trazenja zla kod drugih.

Ako si stvarno jadni marine u ,,tvojim''godinama zaokupljen ovakvim temama i ne potrazis li pomoc psihijatra moze biti zlo i naopako.

descriptionPomozite i savjetujte. EmptyRe: Pomozite i savjetujte.

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply