Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyUpuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Znam da je ovo dio koji se zove "vazne obavijesti" gde mozda jednoj ovakvoj temi nije mesto, no meni je ovo prilicno vazno, i zelim obavestit sve forumase o necemu...Vidno je mesto, pa ako moderator i premesti temu-ne smeta mi, ali bih zelio da svako ovo procita.

Naime, jedan moj jako dobar prijatelj, zovu ga Dzaja, imao je tesku nesrecu u cetvrtak...

Vracao se iz Crne Gore za Beograd, i u zurbi je greskom usao u pogresan voz...

Kada je to primetio, iskocio je iz voza, najpre je bacio stvari koje je imao, a zatim i sam iskocio...

Ali, na zalost, prilikom iskakanja on je nekako naletio na nekakav stub, i ozbiljno se povredio, toliko da mu je zivot bio u opasnosti, cini mi se da je jos uvek. Prebacen je u Urgentni Centar u Beogradu, gde je jos uvek, mislim da je u komi, mozda je samo jednom progledao, ali to je sve.

Sta ce biti sa njime-ne znam, nisam imao srca raspitivat se kod njegove majke koja je vernica, divna zena, kao i kod njegove zene, isto je vernica, verujem da su obe skrhane bolom, meni bi tesko bilo ista pricati o tome, mozda ovih dana, jer dobro se poznajemo, druzili smo se prilicno.

Postoji opasnost, kako sam razumio od jedne prijateljice, da ima nekakve teske posledice ako i prezivi, sta tacno zaista ne znam, mnogo sam zalostan zbog toga.

Ali, ja zaista duboko verujem da je njegov zivot u Bozjoj ruci! I da slucajnosti takvog tipa ne postoje.

Ono sto bih stavio svakome na srcu jeste da se molite za ovog, slobodno mogu kazati nasheg brata, posto je on jedan zaista divan hriscanin. Setite ga se u molitvi, kao i njegove majke i zene. (otac mu je preminuo pre nekoliko godina, ne znam tocno kada...)

Bicu vam zahvalan, ali mislim da cete i sami osetiti blagoslov moleci se za njega...

Pozdrav svima.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
"I donosili su mu sve koji bolovahu od najrazličitijih bolesti i patnja - opsjednute, mjesečare, uzete - i on ih ozdravljaše." (Mt 4,24)


Vladiko Svedržitelju, Sveti Care, Koji urazumljuješ i ne usmrćuješ, Koji klecajuće utvrđuješ i oborene uspravljaš i telesne muke čovekove otklanjaš, molimo se Tebi,Bože naš, slugu Svoga (ime bolesnika) koji boluje,poseti milošću Svojom. oprosti mu svako sagrešenje voljno i nevoljno. O, Gospode, izlečujući silu Svoju sa Nebesa pošalji,prikosni se tela njegova, ugasi groznicu, ukroti strast i svaku bolest koja se krije u njemu, budi Lekar sluge Svoga(ime bolesnika) podigni ga sa postelje bolesničkei sa odra stradanja njegovog i daruj ga svesavršenog Crkvi Svojoj, da blagougađa Tebi i tvori volju Tvoju. Jer Tvoje je da nas miluješ i spašavaš, Bože naš, i Tebi slavu uznosimo Ocu i Sinu i Svetome Duhu, sada i svagda i u vekove vekova.Amin.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Dragi Gospde,
molimo te pomozi Dzaji,u njegovim teskim trenucima,olaksaj mu bolove,budi i sa njegovima,koji trpe patnju njegove boli.Utjesi sve zalosne i one kojima treba tvoja pomoc.Hvala ti sto ces nas cuti ,i vise nego te znamo moliti i uslisiti nase molitve,ovo te sve molimo u ima Oca,Sina i Svetoga Duha Amen.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Na zalost, taj divni covek je preminuo...:-( Nemam reci.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Saosecam sa tobom, zao mi je za bol koji nosis. Kao sto i saosecam sa njegovom porodicom.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
No Nick je napisao/la:
Na zalost, taj divni covek je preminuo...:-( Nemam reci.


"Oprosti Gospode, oprosti sva sagrešenja njegova, i oprostivši i očistivši dušu njegovu izbavi ga večnih muka i naseli ga sa svima svetima Tvojim, koji su u vekove blagougodili Tebi, tamo gde nema bolesti, ni tuge, ni uzdaha, već život beskonačni: jer nema čoveka koji je živeo a da ne sagreši, jedini si Ti izvan svakoga greha: da kada budeš sudio svetu, čuje najželjeniji glas Tvoj: "prodjite blagosloveni Oca Mojega i nasledite pripremljeno vam Carstvo od nastanka sveta."
Jer si Ti Otac milosti i darežljivosti, Ti si život i vaskrsenje naše, i Tebi slavu uznosimo sa Ocem i Svetim Duhom, sada i uvek i u vekove vekova. Amin."
Upuceno svim forumashima-hitno! Jesus-ascending-2

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Na zalost, taj divni covek je preminuo...:-( Nemam reci.
Zao mi je,jako

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
Da, bio sam i na sahrani, kazao sam njegovoj majci i zeni da sam uveren kako ce on biti spasen, a bilo je dirljivo cuti reci njegove majke koja mi je kazala da me njen sin jako mnogo voleo, iznenadio sam se da mi tako neko kaze u toj situaciji. Koliko god da je zalosno, ja duboko verujem u vaskrsenje njegovo prilikom Isusova dolaska.

Hvala svima na podrsci.

descriptionUpuceno svim forumashima-hitno! EmptyRe: Upuceno svim forumashima-hitno!

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply