Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyCreedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
http://www.creedopedia.com/

Kvalitetan pretrazivac pojmova iz podrucja religije, duhovnosti i sl.

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
Mah, sve na engleskom jeziku.

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
crusader je napisao/la:
Mah, sve na engleskom jeziku.


nauči ga. Rolling Eyes inače moš slobodno na karpate uzgajat stoku.

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
Jedino što znam na engleskom dobro psovati, čak i povelike tekstove
koji su na hrvatskom jeziku po forumima jednostavno izbjegavam jer mi
se neda čitati. Baš lijepo Bhakti od tebe što si tako pametan, a ja toliko tup i glup.

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
crusader je napisao/la:
Jedino što znam na engleskom dobro psovati, čak i povelike tekstove
koji su na hrvatskom jeziku po forumima jednostavno izbjegavam jer mi
se neda čitati. Baš lijepo Bhakti od tebe što si tako pametan, a ja toliko tup i glup.


nije problem u tuposti i gluposti, nego ti još misliš da si faca i pametan što ne znaš engleski, pa je ta stranica glupa jer je na engleskom. ne smetaju meni glupi, nego napuhani ljudi.

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
Quo quisquam optimus est, pessimus, si hoc ipsum, quod optimus sit, adscribat sibi

Dignior plagis quam osculis non timeo quia amo

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
crusader je napisao/la:
Quo quisquam optimus est, pessimus, si hoc ipsum, quod optimus sit, adscribat sibi


šta se bojiš reći mi to na hrvatskom? reci mi ko čovjek da svi mogu razumjeti: "što govoriš - pripisuješ sam sebi" i točka. šta sad tu nekog daniel jacksona glumiš Laughing

Dignior plagis quam osculis non timeo quia amo


eh, ne bih baš rekao da je to tvoj slučaj... Wink

descriptionCreedopedia, pretrazivac religija EmptyRe: Creedopedia, pretrazivac religija

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply