Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

power_settings_newLogin to reply
+6
Debora
No Nick
Justin
vivi
bolna
Češljugar
10 posters

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Obavestavam sve clanove foruma Radosna Vest da osnivam molitvenu grupu foruma.

Predlazem da se oni koji poseduju molitveni duh, ukljuce u molitvenu grupu.


Takodje obavestavam sve kojima je molitva potrebna da se odma sa svojim potrebama jave moliocima na forumu Radosna Vest. Za vase potrebe molice se vise grupa. Jedna sa ovog foruma a druga sa sa foruma ( HRM ), kao i pojedinci na svojim privatnim molitvenim listama.

Hristov Ratnik Molitve - molitelj.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Pojavila se jedna vazna molitvena potreba. Molim vas obratite paznju na nju, i pridruzite nam se u molitvi.

Molila bih da se molite za sestru Vesnu koja ima
sotonske napade i tada njen mozak jednostavno blokira i ona ne moze da
se moli i slavi Gospoda.Cesto prilikom tih napada ona ne moze da dise i
ima osjecaj kao da joj neko sjedi na prsima.Zaista je u teskom stanju.

Molitvena potreba sestre u Hristu.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Kliknite i poslušajte uživo - online - kako Vassula moli Očenaš na aramejskom

Molitva za iscjeljenje Vesne:
Ti si me, Gospodine, podnosio sve ove godine, sa svim mojim grijesima, i unatoč tomu bio si mi milosrdan.
Skretao sam s puta na sve moguće načine, ali odsad više ne ću griješiti.
Tebe sam okrivljivao i bio sam nepravedan prema Tebi. Odsad više ne ću biti takav.
Odričem se grijeha, odričem se đavla, odričem se pokvarenosti koja prlja moju dušu. Oslobodi moju dušu od svega što se protivi Tvojoj svetosti.
Usrdno Te molim, Gospodine, izbavi me od svakoga zla. Dođi sada, Isuse, dođi sada i nastani se u mojemu srcu.
Oprosti mi, Gospodine, i dopusti mi u Tebi se odmoriti. Jer, Ti si moj zaklon, Ti si moj Otkupitelj i moja Svjetlost, i samo se u Tebe uzdam.
Odsad ću Te, Gospodine, blagoslivljati u svako doba!
Odričem se svakog zla i svih drugih bogova i idola, jer Ti si Svevišnji, nad svom zemljom, visoko, visoko nad bozima svima.
Svojom svemoćnom rukom spasi me od bolesti, spasi me od zarobljavanja, izbavi me iz nevolje i pobijedi đavla, mojega neprijatelja. Pohitaj mi, o moj Spasitelju, u pomoć!
Amen.

http://www.solidrockfaith.com/realaudio/singing/be_thou_my_vision.mp3

Ti si nas, Gospodine, podnosio sve ove godine, sa svim našim grijesima, i unatoč tomu bio si nam milosrdan.
Skretali smo s puta na sve moguće načine, ali odsad više nećemo griješiti.
Tebe smo okrivljivali i bili nepravedan prema Tebi. Odsad više ne ćemo biti tvoji neprijatelji jer je Krist umro za nas dok smo bili neprijatelji.
Odričemo se grijeha, odričemo se đavla, odričemo se pokvarenosti koja prlja naše duše. Oslobodi nam duše od svega što se protivi Tvojoj svetosti.
Usrdno Te molimo, Gospodine, izbavi nas od svakoga zla. Dođi sada, Isuse, dođi sada i nastani se u našim srcima
Oprosti nam, Gospodine, i dopusti nam u Tebi se odmoriti. Jer, Ti si naš zaklon, Ti si naš Otkupitelj i naša Svjetlost, i samo se u Tebe uzdamo.
Odsad ćemo Te, Gospodine, blagoslivljati u svako doba!
Odričemo se svakog zla i svih drugih "bogova" i idola, jer Ti si Svevišnji, nad svom zemljom, visoko, visoko nad bozima svima.
Svojom svemoćnom rukom spasi nas od bolesti, spasi nas od zarobljavanja, izbavi nas iz nevolje i pobijedi đavla, našeg neprijatelja. Pohitaj nam, o moj Spasitelju, u pomoć! U pomoć Vesni..
Amen.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
HITNO SE MOLIMO ZA OVO DETE!

BANJALUKA - Pripadnici policije juče su pronašli plastični pištolj koji
je pripadao četvorogodišnjem Ratku Makariću koji je u ponedeljak u
podne nestao u selu Josipovići u Potkozarju, potvrđeno je iz CJB
Banjaluka.


Molitelj.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Molim,molite malo za mene,u nekakvom sam duhovnom ratu,živim u zgradi na visokom katu i stalno mi dolaze misli o tome kako da skočim kroz prozor...evo to mi u zadnja 24 sata se dešava.hvala.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Molitva za ČEŠLJUGARA;

Dragi, Presveti, Svemogući Oče NAŠ.
Ja te molim iskreno i duboko za tvoje dijete Češljugara,
molim te budi uz njega svo vrijeme njegove patnje. Pomozi mu u njegovim kušnjama, otjeraj zlo koje ga mami na krive pute, makni crni zastor koji mu se prepriječio na putu k Tebi.
Pokaži svoju veliku snagu, uništi to zlo. Dijete tvoje je u nevolji, dijete tvoje je zatražilo pomoć, čuj njegov vapaj - budi mu pri pomoći.
Oče u ime Isusa Krista Spasitelja našega ja te molim za Češljugara, stavi svoj PLAŠT ZAŠTITE na njega i uništi to zlo i nedozvoli sotoni da dira Tvoje najmilije.AMEN

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Dragi ljudi, sutra u podne idem na razgovor za posao, molim vas budite sa mnom u molitvi da uspijem dobiti taj posao.
Iskreno, treba mi taj posao...stalno sam u potrazi a nikako da uspijem u tome..Molite za mene, neka bude Volja Božija.Bog vas blagoslovio sve.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Uzbuna!
U kuću su mi ušetali prijatelj i prijateljica koji su skroz na DNU i ne vide izlaza, ne vide svjetlosti.Treba im molitva, treba im veza s Bogom jer sami neznaju doći do Njega.Radili su velike grešne stvari jer se bore sa egzistencijom tj. pokušavaju se osigurati za obrok- pa makar hladan,večeras nemaju gdje prespavati. Vrata od kuće su zaključana od njih sa namjerom.
Jednostavno ne vide izlaza, a ponestalo im je i nade, nevjeruju više u ništa- za njih je sve gotovo- nevide nade ni jedno za drugo više. No, ako se desi to da se razdvoje njihovi životi će biti gotovi.Molim vas SVE koji ste sada na forumu- MOLITE SE ZA NJIH:....Jutro 2:41, oni su meni došli u kuću, jadni, obeshrabljeni, kako da ih odbijem- kad smo svi djeca BOŽIJA, i vjerujem da su sad tu kod mene sa velikim razlogom. Budite sa mnom u molitvi za njih, pomozite mi Braćo u Kristu, pomozimo njima.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
bolna je napisao/la:
Molitva za ČEŠLJUGARA;

Dragi, Presveti, Svemogući Oče NAŠ.
Ja te molim iskreno i duboko za tvoje dijete Češljugara,
molim te budi uz njega svo vrijeme njegove patnje. Pomozi mu u njegovim kušnjama, otjeraj zlo koje ga mami na krive pute, makni crni zastor koji mu se prepriječio na putu k Tebi.
Pokaži svoju veliku snagu, uništi to zlo. Dijete tvoje je u nevolji, dijete tvoje je zatražilo pomoć, čuj njegov vapaj - budi mu pri pomoći.
Oče u ime Isusa Krista Spasitelja našega ja te molim za Češljugara, stavi svoj PLAŠT ZAŠTITE na njega i uništi to zlo i nedozvoli sotoni da dira Tvoje najmilije.AMEN

ovo je bilo dirljivo.hvala ti.
nego eto...zaista osjećam neki pritisak na mene...a inače ja sam sklon dosta tim kojekakvim afektima,i uvijek puno razmišljam,i dosta sam hiperaktivan,i mislim da zla strana to dosta koristi.eto,nadam se da će me te misli napustiti.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Budi u Duhu sa Našim Dragim Ocem, stopi se u zajedništvo sa Njim, i bit češ u redu. Pozdrav

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
<BLOCKQUOTE>Gospode nas Veliki,
hvala Ti sto,si nam dopustio moliti se,i kad nam je tesko,i kad ne vidimo nikakva izlaza,a hvala ti sto nas cuvas i kad znamo i kad ne znamo.Molim te ovog trenutka za naseg prijatelja Cesljugara,daj mu stabilnosti i sigurnosti u tebi,jer ti si jedina nasa utjeha i nada,ti vidis i sve znas,sto mi ne vidimo i ne znamo,ti si nas na dlanovima svojim izrezao,pomozi nam da se u trenucima nase teskoce,nadjemo u tvom zagrljaju,molim te pruzi ruku tvom djetetu Cesljugaru i daj mu utjehe.Pomozi i mladim ljudima,koji su bez doma ostali u noci, i koji su se nasli u domu bolne,zastiti ih u mukama i problemima,koje ne mogu sami rjesiti,molim te Gospode i za ostale ljude na forumu,koji imaju razlicite brige,i bolesti,zalosti i nevolje,budi im zaklon i snaga.Hvala ti sto nas cuvas na svim nasim putevima,i sto si nasa prednja i zadnja straza,hvala ti Kriste na prolivenoj krvi za nas,koja nam omogucava spasenje u Tebi-amen.</BLOCKQUOTE>

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Sve molitvene potrebe stavio sam na molitvenu listu, i posredovacu za vase potrebe.


Molitelj.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Devojcica od 9 godina Valentina ima teski tumor na mozgu. Ne zaboravite je u svojim molitvama.





Molitelj.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Sestra u Hristu, veoma tesko uspeva da prebrodi svoje teskoce, pada u depresiju i gubi veru.

Na ivice je svojih snaga.

Molimo se da joj Bog da cvrsto pouzdanje i veru u Gospoda Isusa Hrista, kao i snagu.

Ovo je voema ozbiljan slucaj, molimo se za nju. Potrebna mi je vasa podska u molitvama.

Molitelj.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Oče Naš, molim te za sve ljude ovog svijeta koji te trebaju i dozivaju. Pobrini se za nas , čuj naš vapaj. Pomozi bolesnima, pomozi nemoćnima, pomozi onima koji te traže a nemogu sami doći do tebe. U ime Isusa Krista pomozi nam svima. Blagoslovi nas svojom ljubavlju i milošću. Amen

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
eto ja momentalno imam problema sa subotom u skoli i bila bi vam zahvalna ako bi se mogli moltiti za mene...hvala vam puno, vasa sestra.

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Molim se za tebe, vivi. Samo hrabro naprijed, s vjerom u Boga. Sve će biti dobro. Pozdrav!

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
Vivi, molim se za tebe.. ne brini ništa, samo vjeruj!Pozdrav

descriptionMolitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest. EmptyRe: Molitvena grupa ( HRM ) foruma Radnosna Vijest.

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply