Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Pozdrav svima

power_settings_newLogin to reply
+5
amos
magdalena
dominik
Domenika
Trešnja
9 posters

descriptionPozdrav svima EmptyPozdrav svima

more_horiz
Vidim da ovde nedostaje Pravoslavnih, pa da to ispravimo. Smile

Inače, malo sam prelistao teme i forum vam je veoma lep, čestitka urednicima.

Svako dobro želim,
Zvonko M.

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Pozdrav i tebi Zvonko Smile Dobro došao!

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Lijep pozdrav Zvonko,osjecaj se medju nama lijepo,imaj radosti u konstruktivnim diskusijama,,dobro si zamjetio,uistinu nemamo pravoslavaca,ali nas ima dosta razlicitih denominacija,pa stoga forum zahtjeva visoki stupanj tolerancije,nadam se da ces se brzo uklopiti,i veselim se tvom dolasku.Pozdrav svima 030106YA44_prvPozdrav svima 030106YA43_prvPozdrav svima 100105_emYA4_prv


Pozdrav svima P

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Pozdrav i tebi zvonko, osječaj se ugodno s nama.
Dobro se pisali,caoooooooo cheers

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Hvala, živi mi bili!

Još proučavam o čemu se kod vas razgovara, ima dosta tema.
Imate li neku preporuku šta bi moglo da bude interesantno?

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Ja bih voljela da pišeš o duhovnosti monaha iz Hilandara. obred
o starcu Siluanu, recimo. study

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Zvonko M. je napisao/la:
Hvala, živi mi bili!

Još proučavam o čemu se kod vas razgovara, ima dosta tema.
Imate li neku preporuku šta bi moglo da bude interesantno?

Zvonko, ovaj forum ti je religijska enciklopedija,bit ce ti sve interesantno,podji od pravila i etike foruma i onda,u vrt raznolikosti.</BLOCKQUOTE>

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Već sam dobio više nego ozbiljan zadatak od Noemi.

Vidim ja da ovde nema šale...

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Zvonko, dobro nam došao:))

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
...Dobar dan, dobri ljudi...evo i mene u vaš topli dom...
vidim da imate raznolike teme, što me neobićno raduje...!!
E sad...tražim svoju mirisnu cvijetnu oazu...!!
pozdrav od Domenike...!!lux

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Evo, ja malo navratio. Pozdrav svima!

Nazalost, cini se da se u sve ovo vrijeme malo ili nista nije promijenilo... Sad

No, susreo sam jednog clana foruma na evangelizaciji... he, he. On je mene prepoznao ali mi nije htio reci tko je on. Uglavnom, zanimljiv susret, drag decko.

Uglavnom, pozdravi... ne znam hocu li jos navratiti u dogledno vrijeme.

Okanite se denominacijskih doktrina i ljudskih nauka...e, dragi moji, nije vam to supstitut za Duha. Wink

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
dominik je napisao/la:
Evo, ja malo navratio. Pozdrav svima!

Nazalost, cini se da se u sve ovo vrijeme malo ili nista nije promijenilo... Sad

No, susreo sam jednog clana foruma na evangelizaciji... he, he. On je mene prepoznao ali mi nije htio reci tko je on. Uglavnom, zanimljiv susret, drag decko.

Uglavnom, pozdravi... ne znam hocu li jos navratiti u dogledno vrijeme.

Okanite se denominacijskih doktrina i ljudskih nauka...e, dragi moji, nije vam to supstitut za Duha. Wink

Pozdrav Domenik,
lijepo da si svratio...a sad da se bas nista nije promjenilo ne bi se slozila s tobom,ipak vbrijeme cini svoje,a ako ne uzrastamo u Duhu Kristovom strasno bi bilo,pa eto ako se nista nije promjenilo,barem si susreo jednog clana foruma,i svratio nas vidjeti,hvala i svrati u duhu mira uvijek pozdrav.

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
dominik je napisao/la:
Evo, ja malo navratio. Pozdrav svima!

Nazalost, cini se da se u sve ovo vrijeme malo ili nista nije promijenilo... Sad

No, susreo sam jednog clana foruma na evangelizaciji... he, he. On je mene prepoznao ali mi nije htio reci tko je on. Uglavnom, zanimljiv susret, drag decko.

Uglavnom, pozdravi... ne znam hocu li jos navratiti u dogledno vrijeme.

Okanite se denominacijskih doktrina i ljudskih nauka...e, dragi moji, nije vam to supstitut za Duha. Wink

Hvala na Tvome supstitutnom pozdravu u kojem savjetuješ nakon Tvoje ocjene ovog foruma da se okanemo doktrina i ljudskih nauka tj. Supstituta za Duha..Hvala - držim da si pretjerao dopstivši sili supstituta da Te obuzme jer što nas Duh Sveti uči i u što nas sve upućuje?
Na primjer piše apostol Pavao
"..jer evanđelje naše nije k vama došlo samo u riječi nego i u snazi, u Duhu Svetome i mnogostrukoj punini. Takvi smo, kao što znate, poradi vas među vama bili."
Vidiš i sam ljudskim svojim očima da evanđelje dolazi i u Riječi, i u snazi, tj. sili - karakteristično samo za evanđelje jer mijenja starog Adama ,
u Duhu Svetome i mnogostrukoj punini koja se nalazi u Kristu..Ako obilčju ove slave nastojimo što oduzeti i dodati - pokazuje se Supstitut..Ali nije sve supstitut što se nama ne sviđa, što pogađa našu sujetu samozvane duhovnosti tj supstituta..Uvjeren sam da mnogi žive u supstitutu evanđelja jer su ga se odrekli radi svojih idola..pa su posljedice - lažni adventizam, lažni pentakostalizam, lažni baptizam, lažni itd..
Vjernici treba da straže u cjelini oružja Božjeg kako ne bi upali u vjersko idolopoklonstvo koje je opsanost za svaka denominaciju ako se ne drži ravnoteža evanđelja..
Širenje evanđelja ima i svoju etiku koja je dio karaktera prenositelja opstojnosti nade koja nas neće osramotiti nikakvim supstitutom ni pakošću prigovarača..
Dominiče, pogledaj ovaj pozdrav od imenjakinje Dominike:
...Dobar dan, dobri ljudi...evo i mene u vaš topli dom...
vidim da imate raznolike teme, što me neobićno raduje...!!
E sad...tražim svoju mirisnu cvijetnu oazu...!!
pozdrav od Domenike...!!lux

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
cheers VELIKI POZDRAV svima na forumu!cheers

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Veliki pozdrav svima na forumu. Jako mi je drago da sam ovde ponovo sa vama.Dugo vremena sam prati rad foruma, čitao šta je sve do sada bilo pisano, no sada mogu ponovo da učestvujem zbog čega mi je posebno drago.
Božiji blagoslov.

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Dobro došao amose....lijepo se osjećaj na forumu i drago mi je što možeš opet pisati o temama koje su važne za naš kršćanski život...svako dobro u Kristu.....

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Krizostom je napisao/la:
Dobro došao amose....lijepo se osjećaj na forumu i drago mi je što možeš opet pisati o temama koje su važne za naš kršćanski život...svako dobro u Kristu.....

zaista pohvalan i hrišćanski gest. pozdrav

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
Srdačan pozdrav...

descriptionPozdrav svima EmptyRe: Pozdrav svima

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply