Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Novo radno mjesto

power_settings_newLogin to reply
+3
Trešnja
mirjam
dominik
7 posters

descriptionNovo radno mjesto EmptyNovo radno mjesto

more_horiz
Zbog novog zakona o pusenju u EU u Njemackoj se trazi strozija kontrola,sto znaci postavljanje policajaca protiv pusenja,sto mislite o tome?

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Odlicno, da taj gadni porok se makne!

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Borba protiv pušenja mi se sviđa.
Najviše ljudi koji zapravo pate zbog toga iako nebi to htjeli su pasivni pušači.
Statistike govore da je duhan najsmrtonosnija droga na svjetu. A sve više i vše mladih ljudi počinje pušiti još u vrlo mladim godinama.

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Ima jedna rečenica koju sam pročitala u jednoj knjizi koja govori kako, na koje načine preuzeti odgovornost za svoje zdravlje.
U vezi pušenja ova rečenica je bila napisana:

"Odbacivanjem ove navike dobivate puno - duži život, bolje zdravlje, veću vitalnost, manje liječničkih troškova...
...i zrak je svježiji, hrana ukusnija, novčanik deblji,
život duže traje i puno je ljepši!"


descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
dominik je napisao/la:
Odlicno, da taj gadni porok se makne!

Da ali ovdje je pitanje koliko je moralno,staviti policajca,napraviti radno mjesto,a proizvoditi duhan,i ubirati porezu?study </BLOCKQUOTE>

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Tko sam ja da se uplecem u poslove drzave? Ja nisam politicar, caru carevo - Bogu bozje!

Smile

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Dina je napisao/la:

<BLOCKQUOTE>
dominik je napisao/la:
Odlicno, da taj gadni porok se makne!

Da ali ovdje je pitanje koliko je moralno,staviti policajca,napraviti radno mjesto,a proizvoditi duhan,i ubirati porezu?study </BLOCKQUOTE>


A šta čemo taki ovaj svjet

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Trešnja je napisao/la:
Dina je napisao/la:


<BLOCKQUOTE>
dominik je napisao/la:
Odlicno, da taj gadni porok se makne!

Da ali ovdje je pitanje koliko je moralno,staviti policajca,napraviti radno mjesto,a proizvoditi duhan,i ubirati porezu?study </BLOCKQUOTE>



A šta čemo taki ovaj svjet

Je slazem se da je takav ovaj svijet,ali zato je i Krist rekao ne molim te da ih uzmes sa svjeta,nego sacuvas u svijetu,znaci,da bi trebali i morali educirati ljude oko nas o stetnosti nikotina.I jos veci je problem sto i mi neaktivni pusaci stradamo,aktivni pusaci svojom voljom a mi njihovom silom.</BLOCKQUOTE>

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Kad mi dođu ljudi koji puše u kuću,ponudim pepeljaru i veselo druženje,ratgovor o svemu pa i Bogu,sami znaju da je štetno pušiti.Rađe ću im gvorit o ljubavi Božjoj bar za prvu ruku nego da ih korim o pušenju.Kad odu zračim dugo jer nevolim taj smrad ali eto pretrpim nekako.

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
mislim da je isto bolje u prvu ruke negovoriti im kako je pušenje loše za zdravlje, ali je korisno pokloniti im neku knjigu koja govori o zdrablju i koliko je važno očuvati svoje zdravlje i naravno štetno uzimati takve otrove u svoj organizam.
Ipak mislim da je dobro na jvanim mjestima pa i na radnom mjestu gdje ima onih koji na silu moraju da udišu taj zrak, zabraniti pušenje.

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Njemačka ugasila cigarete



Novo radno mjesto 0062007.17



U subotu je stupila na snagu zabrana pušenja u njemačkim vlakovima, drugom javnom prijevozu i svim i saveznim zgradama kao što su ministarstva i sudovi. No, ostalo je pušačkih oaza.




Novi zakon, kojim su predviđene kazne od 5 do tisuću eura, također zabranjuje prodaju cigareta mlađima od 18 godina, čime je povećana dobna granica s prijašnjih 16 godina.

Zabrana se odnosi na pušenje u autobusima, vlakovima, zrakoplovima, trajektima, taksijima i saveznim zgradama kao što su ministarstva i sudovi.

Na kolodvorima će pušenje biti dozvoljeno samo u posebno označenim i odvojenim prostorijama i to samo na većim kolodvorima.

Međutim, pokrajinski ministri zdravstva nisu se na svojoj proljetnoj konferenciji uspjeli dogovoriti oko jedinstvenih pravila zabrane pušenja tako da postoje mnoga odstupanja i različita provođenja zabrane ovisno o saveznoj pokrajini.

Tako je od početka kolovoza na snazi zabrana pušenja u saveznim državama Baden-Würtenberg, Mecklenburg-Vorpommern i Donja Saska i to u javnim prostorijama i u ugostiteljskim objektima, a ova zabrana bi se do kraja godine trebala proširiti i na ostatak Njemačke.

Međutim, u pojedinim saveznim državama se zabrana neće provoditi u potpunosti.

Tako će u Saarlandu vlasnicima ugostiteljskih objekata biti prepušteno hoće li u svojim ugostiteljskim objektima zabraniti pušenje a također postoje i mnoge regionalne iznimke pa je npr. u Bavarskoj dopušteno pušenje u šatorima na narodnim slavljima poput Oktoberfesta te u, u posljednje vrijeme sve popularnijim, kafićima u kojima se puši nargila.


Prethodni članak:
Nijemci gase cigarete (31.08.2007.)





Hina|Net.hr

01.09.2007.

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
....to sti nekakvim "policajcem" nece nista postic osim mozda da globi nekoga tu i tamo.....a kod mladih ce izazvati kontra efekt s obzirom na dozu bunovnistva u odrecenoj dobi......

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
To nije ispravo i to je oduzimanje prava ljudi na izbor.Sad su to cigarete a sutra??????????.Ovdje u Canadi polako prolazi zakon o homoseksualcima i kad definitivno stupi na snagu,tog dana,ni jedan pastor nece moci propovjedati ISTINU da je to grijeh i mnogi koji to kazu ici ce u zatvor.Da li shvatate da su to samo eskperimetni za nesto vise.Kao sto se omogucava nepusacima prostor ,tako isto treba da se omoguci prostor za pusace.Mnoge stvari nas truju(gojaznos je mnogo veci problem ovdje pa sta treba zabraniti da ljudi ne jedu na radnom mjestu>To sto mi ne pusimo ne znaci da neki ljudi koji to rade trebaju biti kaznjeni radi toga?

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
....istina dijelim tvoje misljenje......nazalost ja sam pusac...ali to je druga prica. Nego ja bi se samo nadovezao na "homoseksualce".......to je bolest odnosno psihicki poremecaj prvenstveno....tim ljudima ne treba suditi vec im ne nametljivo pomoci!

Bolest nije grijeh!!!

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Jesus the communist je napisao/la:
....istina dijelim tvoje
misljenje......nazalost ja sam pusac...ali to je druga prica. Nego ja
bi se samo nadovezao na "homoseksualce".......to je bolest odnosno
psihicki poremecaj prvenstveno....tim ljudima ne treba suditi vec im ne
nametljivo pomoci!


Bolest nije grijeh!!!


* Izgleda da si pobrkao seksualnu orijentaciju sa pedofilijom, communist

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
...?!...pojasni....kako?

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
Nemojte navaliti odmah na me, ja to ne mogu baš dobro pojasniti, mogu
napisati da je homoseksualnost prirođena "mana", u katekizmu se svodi
pod "sodomski grijeh", a pedofiliju mogu smatrat kao bolest i
grijeh, sve skupa...

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
RIMLJANIMA 1:26-28...
Zato ih predade Bog sramotnim strastima, jer žene njihove pretvoriše naravno
općenje u ono, što je protiv naravi.
A tako se i muškarci, ostavivši naravno općenje sa ženom, raspališe željama
svojim jedan na drugoga, i muškarci su s muškarcima činili sram, i sami su na
sebi primali zasluženu plaću za svoju zabludu.
I kako nijesu marili da spoznaju Boga, zato ih Bog predade pokvarenom mišljenju,
da čine, što ne valja...
Brat Aladin
www.nevesta-hristova.org

descriptionNovo radno mjesto EmptyRe: Novo radno mjesto

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply