Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionMolitva EmptyMolitva

more_horiz
evo imam ja jedno pitanje...

da li kada u molitvi osjećate toplinu u prsima

i

da li kada molite ponekad počnete uzdisati kao da hvatate zrak?

descriptionMolitva EmptyRe: Molitva

more_horiz
sto se tice topline u prsima kod mene je to normalno, kad god sam u duboljoj molitvi. Very Happy Vjerujem da je to utjecaj Duha....ili recimo toplina na mjestu srca...Duh se moze slicno "osjetiti" svaki puta kada s ljubavlju pomislimo na Boga ili se obracamo Bogu.

ovo s uzdisanjem...hm..ne znam..ne sjecam se takvo neceg. ovisi za sto i kako molis. mozes li navesti za sto si (ili sto si) molio u ta oba slucaja?

descriptionMolitva EmptyRe: Molitva

more_horiz
daniele ako molis u jezicima, da normalno ti je da ti fali zraka malo jer se zalaufas, pretpostavljam zarko kao sto pise u Bibliji Wink

descriptionMolitva EmptyRe: Molitva

more_horiz
dominik je napisao/la:
sto se tice topline u prsima kod mene je to normalno, kad god sam u duboljoj molitvi. Very Happy Vjerujem da je to utjecaj Duha....ili recimo toplina na mjestu srca...Duh se moze slicno "osjetiti" svaki puta kada s ljubavlju pomislimo na Boga ili se obracamo Bogu.

ovo s uzdisanjem...hm..ne znam..ne sjecam se takvo neceg. ovisi za sto i kako molis. mozes li navesti za sto si (ili sto si) molio u ta oba slucaja?


da, svaki put u dubokoj molitvi se pojavi taj osjećaj topline, a ponekad i ovak...super je to...ja bi da mi je tak stalno...hehe

e ali ovo s uzdisajem nije da fali zraka nego kao da, nemrem baš opisati, kao da nekontrolirano to napravim...i nije stalno nego samo jednom...

za što sam molio se ne sjećam, sljedeći put kada se dogodi, ako se dogodi, reću ću za što sam se molio....

descriptionMolitva EmptyRe: Molitva

more_horiz
forestsilvy je napisao/la:
daniele ako molis u jezicima, da normalno ti je da ti fali zraka malo jer se zalaufas, pretpostavljam zarko kao sto pise u Bibliji Wink


ne, nije to kod jezika, to je nešto drugo...

descriptionMolitva EmptyRe: Molitva

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply