Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Odgoj i samoodgoj

power_settings_newLogin to reply
+5
aleksa1962
Trešnja
Justin
apostol
dominik
9 posters

descriptionOdgoj i samoodgoj - Page 2 EmptyRe: Odgoj i samoodgoj

more_horiz
tomahowk1 je napisao/la:
Mene su moji odgajali u ljubavi vjeri,crkvi po tradiciji,trudili se no otislo ukrivo,malo krivih shvacanja tokom vremena,dosta alkohola i marihuane,pa i exera rijetko,vrag fila s glupostima dok cir nije puknuo i pokusaj samoubojstva,neuspio jer se Ljubav Boga umijesala.
Duhovni ucitelj me odveo do mog jedinog pravog odgajatelja-Isusa Krista i sad sam slobodan."jaci" nego ikad i rastem tako sto se umanjujem i cim se sjetim nacina na koji me je moj ljubljeni Isus pozvao sebi jednostavno kazem:abba Oče!
joj odma mi ljubav naraste kad pricam o Gospodinu.
Ma sve sto zelim reci je da ako vi naucite dijete od malih nogu da zavoli Isusa-sve dalje ce Duh Sveti okretati na dobro.Bog vas sve blagoslovio!

Hvala Bogu,da je tako bilo,i da te je izvuko iz ralja zla,idi i kazi drugima
sto ti ucini Gospod,i ostani kraj nogu njegovih,nemoj ga izdati,vidi ti si dozivio,novorodjenje.

descriptionOdgoj i samoodgoj - Page 2 EmptyRe: Odgoj i samoodgoj

more_horiz
imas pravo tomahowk. hvala Bogu sto ti je pokazao pravi put. nas Bog je predivan i on moze sve samo ostanimo uz njega.

descriptionOdgoj i samoodgoj - Page 2 EmptyRe: Odgoj i samoodgoj

more_horiz
Hvala Bogu, što imamo njega kao odgojitelja, pa makar naši roditelji nekada i pogrešili ili u odgoju promašili, ako uvidimo njihove griješke i ponizimo se pred Bogom i zatražimo od njega da nam on pomogne, Bog će nam pomoći i promjeniti.

descriptionOdgoj i samoodgoj - Page 2 EmptyRe: Odgoj i samoodgoj

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply