Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Baptistička crkva

power_settings_newLogin to reply
+5
forestsilvy
Izrail
Spart
Nevjernik
kainos
9 posters

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
Leipzig 2008!
http://www.bwanet.org/default.aspx?pid=498

Baptistička crkva - Page 2 Logo



Baptistička crkva - Page 2 Banner5

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
<table id="ctl00_contentMain_ArtTableLeft1" border="0"><tr><td><table id="ctl00_contentMain_InnerArt1" border="0"><tr><td>Baptistička crkva - Page 2 23-3</td><td style="width: 230px;" valign="top"><table id="ctl00_contentMain_Tekst1" border="0"> <tr> <td>Levijatan, vatreni zmaj</td>
</tr><tr> <td class="ArticleText" style="width: 230px;">U članku Dinosauri i Biblija spomenuli smo dva dinosaura koji se spominju u Bibliji. Behemot je opisan kao najveća...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table></td>
</tr><tr> <td><table border="0"> <tr> <td class="ArticleDate">27.04.2008</td><td style="width: 10px;" align="center">|</td><td style="white-space: nowrap;">Cijeli tekst...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table>
Baptistička crkva - Page 2 Spacer<table id="ctl00_contentMain_ArtTableRight2" border="0"> <tr> <td class="CategoryTitle">Kršćanstvo danas</td>
</tr><tr> <td class="ScrollRow">
</td>
</tr><tr> <td><table id="ctl00_contentMain_InnerArt2" border="0"> <tr> <td>Baptistička crkva - Page 2 19-3</td><td style="width: 230px;" valign="top"><table id="ctl00_contentMain_Tekst2" border="0"> <tr> <td>KOCKANJE nije put do dobitka</td>
</tr><tr> <td class="ArticleText" style="width: 230px;">Loto, Toto, Bingo, Tombola, Keno Lutrija, Expres lutrija, Automati za sreću, kladionice, kockarnice dio su ...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table></td>
</tr><tr> <td><table border="0"> <tr> <td class="ArticleDate">18.04.2008</td><td style="width: 10px;" align="center">|</td><td style="white-space: nowrap;">Cijeli tekst...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table>
<table id="ctl00_contentMain_ArtTableLeft3" border="0"> <tr> <td class="CategoryTitle">Reformacija u Međimurju</td>
</tr><tr> <td class="ScrollRow">
</td>
</tr><tr> <td><table id="ctl00_contentMain_InnerArt3" border="0"> <tr> <td>Baptistička crkva - Page 2 1-3</td><td style="width: 230px;" valign="top"><table id="ctl00_contentMain_Tekst3" border="0"> <tr> <td>Spovid mnogo devota ka Isusu</td>
</tr><tr> <td class="ArticleText" style="width: 230px;">Stvoritelju neba i zemlje, kralju kraljev i gospodine gospodujućih, koji me si iz ništare stvorio na kip i priliku tvoju...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table></td>
</tr><tr> <td><table border="0"> <tr> <td class="ArticleDate">26.03.2008</td><td style="width: 10px;" align="center">|</td><td style="white-space: nowrap;">Cijeli tekst...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table>
Baptistička crkva - Page 2 Spacer<table id="ctl00_contentMain_ArtTableRight4" border="0"> <tr> <td class="CategoryTitle">BC Betanija</td>
</tr><tr> <td class="ScrollRow">
</td>
</tr><tr> <td><table id="ctl00_contentMain_InnerArt4" border="0"> <tr> <td>Baptistička crkva - Page 2 13-3</td><td style="width: 230px;" valign="top"><table id="ctl00_contentMain_Tekst4" border="0"> <tr> <td>Kratka povijest BC Betanija</td>
</tr><tr> <td class="ArticleText" style="width: 230px;">"Obradovah se kad mi rekoše: 'Hajdemo u Dom Gospodnji!' Eto, noge nam već stoje na vratima tvojim, Jeruzaleme...</td>
</tr>
</table></td>
</tr>
</table></td>
</tr><tr> <td><table border="0"> <tr> <td class="ArticleDate">29.03.2008</td><td style="width: 10px;" align="center">|</td><td style="white-space: nowrap;">Cijeli tekst...</td></tr></table></td></tr></table>

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
ovo u vezi krstenja...nisam sigurna sto reci... krstenjem postajemo Bozja djeca i ako su nam roditelji krscani,zeljet ce da i mi budemo od rodjenja Kristovi. sve ima svoje zasto,prema tome ako si rodjen u obitelji hinduista,muslimana ili krscana, postoji vjerojatno razlog za to.

ali ne svidja mi se to sto su oni 'izbacili' euharistiju iz bogosluzja. imaju tzv veceru Gospodnju,samo kao spomen Isusove posljednje vecere; ne vjeruju da se u prilikama kruha i vina Isus zaista prikazuje.a to je za nas krscane-katolike najvazniji dio mise.i svrha mise uopce.

isto tako,ne vjeruju u Majku Bozju, tim vise,ne pokazuju nekog postovanja prema Njoj i ne smatraju je nekom vaznom osobom u Bozjem planu spasenja.koliko ju je Isus volio?? a sto ona znaci baptistima? "ona je bila posuda" - tako kaze moja baka koja je baptistica.onak, Laughing

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
isto tako,ne vjeruju u Majku Bozju, tim vise,ne
pokazuju nekog postovanja prema Njoj i ne smatraju je nekom vaznom
osobom u Bozjem planu spasenja.koliko ju je Isus volio?? a sto ona
znaci baptistima? "ona je bila posuda" - tako kaze moja baka koja je
baptistica.onak, Baptistička crkva - Page 2 Icon_lol

Ma sigurno veruju da je Marija bila majka Isusu. Sigurno pokazuju poštovanja prema verniku kao i svakom drugom. Ona nije neka važna osoba ona je Božiji izbor i prema izboru božijem sigurno da vernici imaju poštovanja. Koliko ju je Isus volio? Pa kao i mene i sve nas. Dao je svoj život. A šta Isus misli o njenom uzdizanju iznad Tvorca jasno govori poslanica Rimljanima. Zanimljivo da je tako direkno nazvana ta poslanica, Rimljanima.

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
Baptisti su prilično dobri kršćani!
Jedan od boljih Pastora je bio pokojni Mekenzi!
Šteta što ga je Bog "prerano" uzeo!
Između njih i Evanđeoskih kršćana(onih umjerenih,,,) nema velike razlike!
Znam iz iskustva!

descriptionBaptistička crkva - Page 2 EmptyRe: Baptistička crkva

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply