Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Caffe chat

power_settings_newLogin to reply
+10
mystery
sivko5
piramida4
tripo 41
TOnniBonni
Seljak
Juditha
šalome
IHS
kainos
14 posters

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ekatarina je napisao/la:
Kainos, a šta tačno pokušavaš da učiniš sa ovim forumom, kad si nas sve okupio ovako" besne i uplašene"? I koji forum je aktuelan?


Ja kako sam i rekao Serviusu na pp i tebi kažem. Ja nisam naredio seljenje sa ovog tamo, niti ikoga tjeram. Svako ima volju da piše gdje hoće. Istina je da ja tamo više radim na promociji - prvo forum je skup, pa znaš isti kao i na ŽRU a i lijepo moderno izgleda, i ima dobre opcije, čak ima i sliku pozadine, kad se gleda nečiji forum. Samo ove sedmice je došlo njih 5 novih članova i onaj forum postaje polako aktivniji od ovog. Ali ako ovdje hoće Fazlija, Servius i Justin i ti da raspravljate, ko sam ja da vam branim. Pa i ja sam na više foruma aktivan. Ako želite svi tamo u redu, ako želite ovdje u redu. Ja ne mogu prebaciti vaše postove tamo. Na onom tamo su i Servius, i Justin i Ludavid i mystery i ti. Jedino Fazlija i Kopitar se nisu registrirali. Ali tamo je zato dosta novih članova, i jedan prozelit u Judaizam koji je završio dva tečaja hebrejskog i uređuje temu "Judaizam" a i jedam musliman kojem kršćani mogu postavljati pitanja na forumu "Islam". Ovdje ne želim ostaviti link foruma, zbog nekih iz vana.

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Ma ne mogu ja trositi vrijeme na 2 foruma. I ne da mi se sve opet ponavljati. Steta sto bacas pare. Jeftinije bi bilo tog Jevreja i muslimana dovuci ovdje pa da smo svi ovdje.

kainos je napisao/la:
Jedino Fazlija i Kopitar se nisu registrirali.


Mi se vracamo na Katolicke odgovore drunken

Tamo se zna barem reda. Brisu se dijelovi ili cijeli postovi, zabranjuje se pisanje, zabranjuje je rasprava izmedju forumasa... svi moraju samo s moderatorom jednosmjerno razgovarati, samo se njemu postavljaju pitanja na koja jedino on odgovara...

To je forum... kojeg se ne bi posramila niti jedna bolja skola rezervnih oficira u JNA... samo da su imali internet.

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Fazlija pozdrav,

Prihvati Kainosov poziv, ovaj forum na žalost polako klizi u hibernaciju, možda se probudi opet za 10 - tak godina, no sa kim ja da pričam o budizmu do tada a taman sam počeo da čitam ponešto sa onoga sajta https://srednjiput.rs/ ?

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
E to ti je odlican izvor za proucavanje ranog budizma skole theravada. Mozda se i vidimo u fruskogorskom manastiru ako navratis.

Ne znam, vidjet cu sta kaze Kopitar... da li se vracamo na Katolicke odgovore ili idemo na taj novi...

Ovdje smo bas lijepo poceli pricati... kud sada, kakva selidba...

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
E to ti je odlican izvor za proucavanje ranog budizma skole theravada. Mozda se i vidimo u fruskogorskom manastiru ako navratis.

Ne znam, vidjet cu sta kaze Kopitar... da li se vracamo na Katolicke odgovore ili idemo na taj novi...

Ovdje smo bas lijepo poceli pricati... kud sada, kakva selidba...


Zašto da se vraćaš na katolički tamo kad je strhovlada. Kopitar se već prebacio na novi forum, a evo i tvoj prijatelj budist počeo je češće dolaziti na forum, pa bacite koju.

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
A sta cu onda, moram i ja da idem izgleda...

descriptionCaffe chat - Page 6 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply