Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Caffe chat

power_settings_newLogin to reply
+10
mystery
sivko5
piramida4
tripo 41
TOnniBonni
Seljak
Juditha
šalome
IHS
kainos
14 posters

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Kainos, kada sam dodavala kod, van kod prozorčeta, pojavila se internet stranica kakva treba da bude u kodu... to je možda opasno...vidi proveri.

Ok, skripte ne učitava..probala sam.

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ekatarina je napisao/la:
Kainos, kada sam dodavala kod, van kod prozorčeta, pojavila se internet stranica kakva treba da bude u kodu... to je možda opasno...vidi proveri.

Ok, skripte ne učitava..probala sam.


I je li opasnost prošla, ne znam ti ja to. kakva je to internet stranica?

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
učitava html kodu...pa sam se pitala šta sve učitava...html tagove i style tag učitava...ali ok je da skripte ne učitava...a razlog zašto neko ne treba da ti učitava scripte i programe na forum izguglaj i ne šali se na račun moje nekonzistentnosti.  Smile

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
pirat

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Ja sam bio ozbiljan, nisam se šalio. Reci ako prijeti neka opasnost - ne bih da propadne ovaj forum.

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ja bih isključila html kodu-kao mogućnost u odgovoru i uzela SSL sertifikat. To su moji saveti što se tiče sigurnosti, a ja sam amater

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ekatarina je napisao/la:
ja bih isključila html kodu-kao mogućnost u odgovoru i uzela SSL sertifikat. To su moji saveti što se tiče sigurnosti, a ja sam amater


Ja sam amater, jer ne znam kako to namjestiti Very Happy ...

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Pronašao sam...Dozvoli HTML - kliknuo sam na NE

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
<h2>joioh</h2>

uspelo ti je spava na komp

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
e i još nešto. Zabrani upload programa (.exe) datoteka. Ako ti je to otvoreno kao mogućnost. Tako ti može biti uploadovano svašta što ne želiš.

Eto...A i budite dobri...ne da ispadne da pomažem forum koji pravi gluposti.

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ekatarina je napisao/la:
e i još nešto. Zabrani upload programa (.exe) datoteka. Ako ti je to otvoreno kao mogućnost. Tako ti može biti uploadovano svašta što ne želiš.

Eto...A i budite dobri...ne da ispadne da pomažem forum koji pravi gluposti.


Evo zabranio sam upload svih tih formata, jer nisam mogao pojedinačno odretiti - svi su zajedno u paketu.

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
kainos je napisao/la:
ekatarina je napisao/la:
e i još nešto. Zabrani upload programa (.exe) datoteka. Ako ti je to otvoreno kao mogućnost. Tako ti može biti uploadovano svašta što ne želiš.

Eto...A i budite dobri...ne da ispadne da pomažem forum koji pravi gluposti.


Evo zabranio sam upload svih tih formata, jer nisam mogao pojedinačno odretiti - svi su zajedno u paketu.


Eto, sad je manja šansa da te hakuju. Manja...

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
ekatarina je napisao/la:
kainos je napisao/la:
ekatarina je napisao/la:
e i još nešto. Zabrani upload programa (.exe) datoteka. Ako ti je to otvoreno kao mogućnost. Tako ti može biti uploadovano svašta što ne želiš.

Eto...A i budite dobri...ne da ispadne da pomažem forum koji pravi gluposti.


Evo zabranio sam upload svih tih formata, jer nisam mogao pojedinačno odretiti - svi su zajedno u paketu.


Eto, sad je manja šansa da te hakuju. Manja...


Evo od sada ti si zadužena za zaštitu foruma, morat ću izmisliti neki status za tebe, uploader ili nešto slično. Nego namjestio sam na forumu evropsko računjane vremena, sad je 8 sati i 22 minuta. Ali kad objavim post piše 20 sati i 22 minuta. Ne znam gdje je problem.

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
kainos je napisao/la:


Evo od sada ti si zadužena za zaštitu foruma, morat ću izmisliti neki status za tebe, uploader ili nešto slično. Nego namjestio sam na forumu evropsko računjane vremena, sad je 8 sati i  22 minuta. Ali kad objavim post piše 20 sati i 22 minuta. Ne znam gdje je problem.


E pa nisam ti ja stručnjak...amater sam. A i nemam dostupa do administracije foruma...čeprkaj malo, sigurno ima opcija. pogledaću pa ću ti javiti šta google kaže Smile

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
i, koji je sad forum aktuelan?

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Gdje ga Fazlija zbriso trk

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
kainos je napisao/la:
Gdje ga Fazlija zbriso trk


Posao satire... stalno sam na nekom putu. Vikendom radim. Skoro me nema kod kuce. Jedva uhvatim vremena za malo meditacije po hotelskim sobama za spas svoje duse  Very Happy  Od slijedeceg tjedna cu se opet ukljuciti... Morat cu nastaviti neke umne rasprave...

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
Kainos, a šta tačno pokušavaš da učiniš sa ovim forumom, kad si nas sve okupio ovako" besne i uplašene"? I koji forum je aktuelan?

descriptionCaffe chat - Page 5 EmptyRe: Caffe chat

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply