Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyTajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
Čula, pročitala, mislila, pa opet čitala. Moram ja to da osjetim, da doživim. Piše u Bibliji...i posebno posvetio Jahve subotnji dan...

Znam tumačenja od - do. Sabath-dan odmora, Isus je naša subota, otpust od grijehovnog žvota, i td.

No, piše ....idem ja istraživati, što je to i što s tim.

Sim-tam...hoću znati, u svom duhu što je to jahvina subota.

Čitam ja sva važna: prvi dan sedmice, šesti dan, sedmi dan...okus ja da me vuče neki slatki nemir.

Sjela. Otvorila se Bogu, u Tihovanju. Da dobro mogu "čuti".
Molitva nijema, bez ijedne riječi, samo šapat duše....evo me...čekam ja na pohod Gospoda koji obilazi cijelu zemlju....odjednom, mir....nevjerovatni mir, ispunjenim nečim blaženim, snaga mira svud oko mene i u meni....kao da se cijelo tijelo stišalo, i srce polako radi, nema misli, nema ničega, samo On, moj voljeni, tiho, lagano i sveto...izlio na mene svoj blagoslov jer sam čekala.....iz srca se vinuše riječi zahvale i suze krenuše, suze radosnice...osjetih Očev dodir, njegovu veličinu i svetost....oh, ne može se to izdržati, tako je svet i moćan, silni Bog....dao svoje najdragocjenije, svog ljubljenog jedinorođenca Isusa za moje grijehe i opačine....

Suze me okupale a uzdisajima slavila Njega, koji me toliko ljubi....moj subotnji sastanak, obilazak Jahve Gospoda i spuštanje posebnog blagoslova....doživjeh ispunjenje Svetog Pisma na sebi, ispunjenje Njegove odluke i riječi...a sedmi dan Jahve posebno posveti za dan odmora i dan pohoda onih koji ga čekaju....

Čekam i zovem...dođi Gospode Isuse, Maranatha, ... kao da je subotnji blagoslov uvod u dolazak Isusa...čekamo naš Iskupitelju....

Još sm toga shvatila i doživjela, drugi put mogu pisat o tome, a sad uživam u blagoslovu koji sam primila, ovo je nešto posebno....moli

descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyRe: Tajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
drago mi je sto se tako osjecas Noemi, slava Bogu!

dali znas da u americi, tocnije u SAD-u je sluzbeno na kalendarima subota - sedmi dan
ja cuo nedavno i stvarno sam se iznenadio
(cuo sam da je tako bilo i u njemackoj do oko 1978 pa je promijenjeno na nedjelju)

Pozdrav!

descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyRe: Tajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Noemi je napisao/la:
....Čekam i zovem...dođi Gospode Isuse, Maranatha, ... kao da je subotnji blagoslov uvod u dolazak Isusa...čekamo naš Iskupitelju.. ovo je nešto posebno....moli


Naravno da je subotnji blagoslov uvod u dolazak Dana Gospodnjeg...vrijeme iščekivanja...ufanja...prelazak iz starog u novo...napuštanje kopna i hodanje po vodi...u svjetlosti...u pobjedi</BLOCKQUOTE>

descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyRe: Tajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
mudri Salomon je napisao/la:
drago mi je sto se tako osjecas Noemi, slava Bogu!

dali znas da u americi, tocnije u SAD-u je sluzbeno na kalendarima subota - sedmi dan
ja cuo nedavno i stvarno sam se iznenadio
(cuo sam da je tako bilo i u njemackoj do oko 1978 pa je promijenjeno na nedjelju)

Pa i kod nas je...barem ja tako mislim, subota sedmi dan, a Nedjelja prvi dan u tjednu

Pozdrav!
</BLOCKQUOTE>

descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyRe: Tajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
mudri Salomon je napisao/la:
drago mi je sto se tako osjecas Noemi, slava Bogu!

dali znas da u americi, tocnije u SAD-u je sluzbeno na kalendarima subota - sedmi dan
ja cuo nedavno i stvarno sam se iznenadio
(cuo sam da je tako bilo i u njemackoj do oko 1978 pa je promijenjeno na nedjelju)

Pozdrav!



Ispričavam se na pogrešci..Trebalo je izgledati ovako:

Pa i kod nas je...barem ja tako mislim, subota sedmi dan, a Nedjelja prvi dan u tjednu

</BLOCKQUOTE>

descriptionTajna subotnjeg blagoslova EmptyRe: Tajna subotnjeg blagoslova

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply