Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyMladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Vidjeo sam da oni nemaju svoj vlastiti forum, pa ako netko od tamo ima neka pitanja, neka ih slobodono postavi ovdje.

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Tvoja briga za to da se Katolici mogu izraziti i pitati nešto na protestantskom forumu je zadivljujuća. Rolling Eyes
Nego možeš ti pitati umjesto mladih Katolika, pa to si već radio zar ne?lol!

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Treba to ipak prepustiti njima! (mladim katolicima) hehe

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
inliner je napisao/la:
Treba to ipak prepustiti njima! (mladim katolicima) hehe


Kako sad to zar ih ne treba preobratiti.study

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Izrail je napisao/la:


Kako sad to zar ih ne treba preobratiti.study


Kako koga, ima mladih katolika koji su se već obratili od njemih idola ka živome Bogu:)

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
čujte, nisu svi mladi katolici sljedbenici njemih idola, ima nas koji smo i bez neke velike ljudske pomoći spoznali Boga, sve je ipak u njemu, zar ne?

P.S. eto ti pitanja. he-he Laughing .

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Mladi imaju svoj forum. ja cu govoriti kao mladi katolik, ali hvala što ste zamijetilistranicu Smile))

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Dobro dosla kao mladi katolik,i nije problem mozes govoriti o svemu sa nama i mi sa tobom.

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Marija Pandžić je napisao/la:
Mladi imaju svoj forum. ja cu govoriti kao mladi katolik, ali hvala što ste zamijetilistranicu Smile))

Ostani uvijek u mladosti i reci nam kako to govore mladi katolici mladima i starima ali ne i starokatolicima?
Ostani kraj Njegovih nogu u snazi i zdravlju . we
pozdrav

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
Pitanje je jako fora moram reći. rekla bih da mladi katolici mogu govoriti ne samo katolicima već i starokatolicima ali i kršćanima i ateistima pa i ostalim pripadnicima drugih religija. Smatram da se Krista svjedoči djelima, ali najviše vjerujem u moralne zakone srca. Mislim da ako je čovjek otvorena i čista srca i uvijek je tu za drugoga vrjednije od tisuće izrečenih riječi i razilaženja u vjerskim pitanjima. Treba samo ljubiti, a to nije lagano. Wink)))

Ljubav i poštivanje drugoga bi trebalo biti moto svakoga čovjeka.

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
I pitanjce gdje ste čuli za stranicu mladimladima.glas-koncila.hr
baš me zanima, po prirodi sam znatiželjna

descriptionMladi mladima - Glas koncila - forum EmptyRe: Mladi mladima - Glas koncila - forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply