Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Biblija ili Kuran

power_settings_newLogin to reply
+39
usamljena
stefani
amos
gane
Gubavac
crusader
otpadnik
ILIJA
Konin
bbgt1987
Magic Master
Medeni
Izrail
tetova
JustMe
Pravednik
Darko
RahatLokum
Sejfudeen
vijesnik
vivi
moki72
cubela
Velikomucenik
Euro
No Nick
Totus Tuus
Ermin
Justin
ziger
laodikejac
Spart
Van_Helsing
Wiklif
Alem
Jasmin(Jason)
Mali princ
dominik
kainos
43 posters

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
od mnogih ovde bih izdvojio dvije cinjenice

1) Matej 11:25 - U ono vrijeme reče Isus: "Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje
koga to Isus slavi (velica) sebe ili nekog drugog (Boga), jel to Bog sam sebe hvali
ne mogu da vjerujem da je ovo argument za Isusove bozanske osobine

2) Matej 16:28 "Zaista, kažem vam, neki od ovdje nazočnih neće okusiti smrti dok ne vide Sina Čovječjega gdje dolazi sa svojim kraljevstvom."
Ovdje Isus kaže da je Bog Otac njegov otac, što znači da je Isus njegov Sin.


Sin Covjeciji, pa draga gospodo ovde vam bar pise ciji je Isus sin-COVJECIJI, ljudski, jel to onda i Bog covjek Neuzubillah.
Tom logikom jeste- ne mogu da vjerujem sta neki ljudi tvrde

ako su ovo objasnjenja mojih pitanja, onda ne znam s kim ja to pricam

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
Pored toga sto se Isus nazvao Sinom Bozijim, on se i nazvao i Sinom Covjecijim, kao i Sinom Davidovim. Prema tome, i njegova druga imena moraju se ravnopravno koristiti.
Zar nije tako???

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
https://www.youtube.com/watch?v=zp8VcLFg6uw&feature=related
ovo nadam se nije provokacija za neke --pogledajte sta jedan pastor u 5 mislim dijelova govori o Bibliji i Kur`anu
pa ostavite komentar
ili ga opovrgnite

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
od mnogih ovde bih izdvojio dvije cinjenice

1) Matej 11:25 - U ono vrijeme reče Isus: "Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje
koga to Isus slavi (velica) sebe ili nekog drugog (Boga), jel to Bog sam sebe hvali ne mogu da vjerujem da je ovo argument za Isusove bozanske osobine


Opet igrarije sa tekstovima. Citiraj cijeli tekst:

Matej 11:25 - U ono
vrijeme reče Isus: "Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si ovo
skrio od mudrih i umnih, a objavio malenima
.

Matej 11:26 Da, Oče, tako se tebi svidjelo.
Matej
11:27 Sve je meni predao Otac moj i nitko ne pozna Sina doli Otac niti
tko pozna Oca doli Sin i onaj kome Sin hoće objaviti."
Isus kaže da ga nitko ne pozna osim Boga Oca i nitko ne pozna Boga Oca osim njega Isusa.



2) Matej 16:28 "Zaista, kažem vam, neki od ovdje nazočnih neće okusiti smrti dok ne vide Sina Čovječjega gdje dolazi sa svojim kraljevstvom."
Ovdje Isus kaže da je Bog Otac njegov otac, što znači da je Isus njegov Sin.


Sin Covjeciji, pa draga gospodo ovde vam bar pise ciji je Isus sin-COVJECIJI, ljudski, jel to onda i Bog covjek Neuzubillah.
Tom logikom jeste- ne mogu da vjerujem sta neki ljudi tvrde

ako su ovo objasnjenja mojih pitanja, onda ne znam s kim ja to pricam



Ista stvar. Isus kaže da će doći Sin Čovječji u slavi Oca svoga.
Pa ako sam Isus kaže da je Sin Oca svoga, onda tko si ti da to demantiraš?

Matej 16:27 "Doći će,doista, Sin Čovječji u slavi Oca svoga s anđelima svojim i tada će naplatiti svakomu po djelima njegovim."
Matej
16:28 "Zaista, kažem vam, neki od ovdje nazočnih neće okusiti smrti dok
ne vide Sina Čovječjega gdje dolazi sa svojim kraljevstvom."

Ovdje Isus kaže da je on Sin Čovječji, a Bog Otac njegov otac, što znači da je Isus njegov Sin.

Treba dobro pročitati cjelinu, a ne razvlačiti tekstove parcijalno.
Parcijalni dio nije istina već poluistina.


pozdrav

Euro

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
ma nista... opet je meni to trojstvo skroz nelogicno confused

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
a zasto naucnici prelaze na islam a ne na krscanstvo???
a i ne samo naucnici, ali eto, prvenstveno oni

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
nije mi jasno kada bih pisalo jos kolko hoces kako od "COVJECIJEG" dobijas BOZANSKO, a mozes cjelinu uzimati sta god hoces i pazi

"NISAM JA VAS SPASITELJ NEGO BOG" -opet iz Biblije, jel opet otrgunta cjelina?

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz

Reci: Allah je jedan, On je utociste svemu, nije rodio i rodjen nije i niko Mu ravan nije

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
Amatullah je napisao/la:
ma nista... opet je meni to trojstvo skroz nelogicno confused

Ej,daj molim te ne spamaj forum.Ovo si sve mgla napisati u jednom postru,i molim vas ne koristite colorirana slova,ovdje je to nedopusteno,slijedeci put ce post biti obrisan bez opomene.

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
Amatullah je napisao/la:
a zasto naucnici prelaze na islam a ne na krscanstvo???
a i ne samo naucnici, ali eto, prvenstveno oni


Ovo je provokativno.
Mislim da nije dopustena na ovom forumu ovakva konverzacija:lol!: lol! lol! Kod slijedece opomene ban.

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
Pozdrav svima,

Juce sam gledao National Geoghraphic i tema je bila svemir i "big bang". Naucnici su skontali da je svemir nastao u djelicu sekunde i zovu ga veliki prasak. Znajuci da u Kuranu mogu naci sve odgovore, bacim se trazeci odgovor i ishod je slijedeci "Zar oni koji ne vjeruju ne vide da su nebesa i Zemlja bili zatvorena (cjelina), pa smo ih rastrgali. Pa zar neće vjerovati?" (Kur'an, 21:30).
Tako surfajuci internetom naletim i na ovu temu. Citajuci stranicu po stranicu sve sam se vise uzasavao na nekim komentarima. Pa zar neki od vas ne znaju da pisu u vezi Gospodara i njegove kreacije. Kuran i Biblija su Njegova kreacija, objava nama da ne srljamo i ne krenemo sejtanovim stopama. Ima toliko toga zajednickog u Kuranu i Bibliju, a neki na ovom forumu krenuse komentarisat bas onako kako bi sejtan (proklet bio) volio.
Muhamed A.S i Isa/Isus A.S. su najbolji medzu nama i hvala Gospodaru Svemogucem Dobrocinitelju Milostivom sto nam objavu po njima posla.
Muhamed A.S i Isa/Isus A.S. prodzose tezak put a samo da nas uvedu na pravi put. Ipak ima nas koji sejtanovim stopama krenusmo. Mrznja prema drugoj vjeri, drugoj naciji je sejtanovo (proklet bio) djelo. Samo oni koji nemaju vjersku i eticku ogranicenost ce ugledati svjetlo Dzenta / Raja.
Ne zaboravite da je svako odgovoran za sebe i svako ce pojedinacno odgovarati za svoja djela.
Gospodar sve vidi i sve cuje pa i ovaj forum.
Ostavite svoje personalne razloge po strani, jer ALLAH dz.s./BOG/GOSPODAR Dobrocinitelj Milostivi Samilosni je jedan za sve nas.

descriptionBiblija ili Kuran - Page 33 EmptyRe: Biblija ili Kuran

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply