Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

power_settings_newLogin to reply
+2
Medeni
hrvoje hrki
6 posters

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
prenjeti ču neke članke koje je pisao jedan vjernik sa drugog foruma kojeg puno cijenim i koji je dobro upućem u otajstvene stvari i objave koje je Bog preko Gospe, raznih ljudi davao tokom povijesti svijetu:



Prije gotovo 2000 godina, Bog je združio ljudsku narav sa Sobom, u utrobi Djevice. Drevni su hebrejski spisi najavili ovaj događaj, te je Židovski narod strpljivo čekao ispunjenje proročanstva. Jedan se Anđeo, po imenu Gabriel, ukazao Mariji, baš kao što se anđeo Lucifer nekoć bio ukazao Evi. Za razliku od Eve, koja je poklekla pred đavlovom napasti za slavu ("bit ćete kao bogovi"), Marija je ponizno pristala na Očev vječni plan, prihvativši u svojoj utrobi začeti Božjega Jedinorođenca. Rekla je jednostavno, "Evo službenice Gospodnje, neka mi bude po riječi Tvojoj," i obećano se otkupljenje svega čovječanstva stalo odvijati pred zamračenim očima svijeta

----------------------------------------------------

Bogorodici je data jedinstvena uloga

Ukazanja su počela još 41. godine poslije Krista, s dolaskom Svetoga Jakova kao misionara na Iberski poluotok ( u Zaragozi). Priča se danas može čuti i vidjeti u mjestu Santiago da Compostella na sjeveru Španjolske, u jednoj od najvećih bazilika u čitavoj Europi. Ona je posvećena Svetomu Jakovu, apostolu Isusa Krista. Zanimljivo je kako je Sveti Jakov prvi među apostolima postao mučenikom Crkve, dok je Blažena Majka kazala kako će njena posljednja javna ukazanjâ u ovome dobu biti u crkvi Svetoga Jakova u Međugorju.

-----------------------------------------

Dana 7. prosinca 1974., Marija je ocu Gobbiju otkrila zašto odabire "malene: "Ja, Majka Crkve, osobno interveniram i započinjem svoje djelo spasenja. Započinjem ga na sljedeći način: jednostavno, skrovito, te na tako ponizan način, da većina ljudi toga čak neće biti niti svjesna. No to je, sinovi moji, oduvijek bio način na koji je vaša Majka djelovala."

"Kazna gora od potopa snaći će ovo jadno i izopačeno čovječanstvo. Vatra će sići s Nebesa, i to će biti znak da je Božja pravda od toga časa utvrdila trenutak Svoga velikog očitovanja. Plačem, jer se Crkva neprestano kreće putem razdiobe, gubitka istinske vjere, otpadništva i pogrešaka što se sve više i više šire, a da im se pritom nitko ne suprotstavlja. Već se sada ostvaruje ono što sam prorekla u Fatimi i što sam ovdje u trećoj poruci otkrila jednoj svojoj kćerćici. I tako je, čak i za Crkvu, došao trenutak njena velikog suda, budući da će se unutar nje ustoličiti čovjek nepravde, te će odvratnost pustošenja ući u sveti hram Božji."
Gospa preko oca don Stefana Gobbija

-----------------------------

Marija: Odabrana Proročica našega doba

Putem ove istinske poplave ukazanjâ i lokucija, Blažena Djevica Marija zapravo oglašava poziv na buđenje. Sotona je oslobodio sve svoje demone u punini njihove snage, budući da mu je Nebo podarilo jedno stoljeće - a to je upravo ovo dvadeseto - da učini sve što je u njegovoj moći kako bi razorio Crkvu. Sotonin je konačni cilj posve izbrisati svjetlo vjere s lica zemlje, dok se on razmeće se da je to stvarno kadar i učiniti. Papa Leon XIII imao je viziju sučeljavanja Boga i Sotone. Papa je Leon iz nje zaključio da je Sotoni dopušteno da kroz stotinu godina pokuša razoriti Crkvu. U toj je viziji Sotona za taj svoj cilj odabrao stotinu godina upravo dvadesetoga stoljeća. Njegovo je djelovanje upravo grozničavo, budući da je svjestan kako mu vrijeme istječe. Bitka koja se zasad vodi na nebesima uskoro će se u svoj svojoj žestini odigrati pred našim očima - na nebu, na moru, kao i na tlu. Ta se bitka ne može shvatiti, niti se u nju može povjerovati, bez vjere. Svjedoci smo posredovanja Blažene Djevice Marije, Kraljice Neba i istinske vodilje svih kršćana. Dio je Božjega plana u ovom trenutku da se "Žena odjevena suncem" (Otkrivenje 12,1) pojavi diljem svijeta kako bi Njegovu narodu ponudila sigurno utočište u svom Bezgrješnom Srcu. Konačna je bitka vrlo blizu. Broj će preživjelih biti veoma malen. Pa ipak, postoji mjesto na kojem se možemo sigurno skloniti od oluje koja se približava: korablja je to Gospina Bezgrješnog Srca, punog majčinske ljubavi prema Isusu i prema nama. Ona poziva svu svoju djecu na ulazak, kroz čin posvećenja tome Srcu. Kazna je blizu. Gospa nas sve poziva da se sklonimo u njeno utočište. S početkom "pročišćenja", odnosno, "kazne", možemo očekivati stravična progonstva Crkve - gotovo sve do njena potpuna uništenja. Marija nas upozorava da će zemlja pretrpjeti "tri dana tmine", bez Kristova svjetla, kao što je i Sam Krist tri dana proveo pod zemljom. Međutim, na kraju ovoga pročišćenja slijedi uskrsnuće u slavi i Razdoblje mira. Evo izvorišta naše nade, budući da je Gospodin pobjednik, dok će pošasti grijeha zauvijek nestati.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Kraljica Neba i Zemlje / Kraljica Mira



Marijin identitet u okvirima Crkve nigdje se jasnije ne iskazuje negoli u pojedinim dijelovima Otkrivenja, točnije, u njegovu 12. poglavlju. Dok neki smatraju kako se ovi odlomci ne odnose na Mariju nego na Crkvu, oni se zapravo odnose i na jedno i na drugo. "Žena" viče u porođajnim bolima i rađa muškića, "Kralja koji će vladati narodima palicom gvozdenom", (Krista Kralja-znači ovdje je jasno da je žena Majka Kristova , a ne Crkva-op.HH) . Ovi su odlomci snažno povezani s marijanskim ukazanjima današnjega vremena, u kojima se Marija javlja kao Kraljica koja će "satrti glavu zmiji", u konačnoj pobjedi nad neprijateljem.

Kao što je to slučaj i s njenim ostalim titulama, Marijina titula kao Kraljice Neba i Zemlje proizlazi isključivo iz njenog jedinstvenog odnosa s Kraljem Kraljeva i Gospodarem Gospodarâ. Uznesenje jest doktrina koja nas pripravlja na prihvaćanje Marijine nebeske uloge kao Kraljice Anđelâ. Jer, ona je prva od otkupljenikâ koja je dosegla puninu slave, i to tijelom i duhom. Kao prva, ona vodi sve nas u pobjedu, pomažući nam u zaobilaženju prijetvornih zamki što ih je Sotona postavio kako bi odvratio i oslabio snagu Radosne vijesti.

Marija nas vodi isključivo svome Sinu, Izvoru njena života i njene radosti. Ona nas poučava temeljnim duhovnim načelima, kao što su molitva, post, i pomirenje s Bogom i bližnjim

Btw, kad su vidioci iz međugorja pitali Gospu šta da kažu narodu kako se ona zove, ona im je rekla da se zove Kraljica mira...Smile

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
evo jedne novije objave , za one koji puno više vole recentnost i još živuće svjedoke:


Cuenca, Ekvador, 1988.-1990. - ispituje se

Patricia "Pachi" Talbott bila je tipična tinejđerka koju religija nije osobito zanimala. Kada je na satu vjeronauka vidjela kazetu o ukazanjima u Međugorju, njena je prva reakcija bila, "to je smiješno." Pachi je puno više zanimalo manekenstvo, u kojem je bila i vrlo uspješna. Pa ipak, u razdoblju od osamnaest mjeseci, počam od kolovoza 1988., Blažena se Majka kao "Čuvarica Vjere" ukazivala upravo Pachi. Njene poruke upućuju preostale vjernike na temeljne katoličke pobožnosti: Euharistiju, pokoru, molitvu, post, posvetu Dvama Srcima, pobožnost škapulara, posjete Presvetom Sakramentu, i nutarnji mir.

Pachi je primila također i neke teške poruke. Na primjer, za posjeta brdu Tepeyac u Guadalupeu u Meksiku, Blažena je Djevica Patriciji kazala, "Dogodit će se ružne stvari na svijetu, te je potrebno obraćenje." Patriciji je rečeno da ne otkriva samu tajnu, budući da bi "to izazvalo paniku." Mjesec dana prije samoga događaja Patricija će svijet upozoriti na poruku preko svojih duhovnih vođâ. Djevica je Patriciji rekla da tajna ima tri dijela i da sva tri djela imaju veze s budućim kaznama koje će zadesiti svijet.

Djevica je navodno rekla Patriciji: "Rat je blizu. Započet će lažnim mirovnim sporazumima, sporazumima u koje se ne bismo smjeli pouzdavati. Uključene će biti brojne zemlje, a među njima Sjedinjene Države, Kina, Rusija, Rumunjska...upravo je zato trenutačno obraćenje toliko važno."

Što se tiče triju dana tame što su ih prorekli brojni moderni vidioci, Pachi je kazala: "Sveta je Djevica govorila o njima, rekavši da će zemlja u trajanju od tri dana napustiti svoju orbitu. Tada će Kristov Drugi dolazak biti već vrlo blizu. Đavao će preuzeti vodstvo nad svijetom. Za to bi vrijeme obitelji trebale ostati u trajnoj molitvi. Poradi lažnih prorokâ, koji će falsificirati Kristove riječi, moramo biti u stanju milosti da bismo mogli razlučiti dobro od zla.

"Nikome ne smijemo otvarati vrata. Jednostavno trebamo nastaviti moliti. Djevica je rekla kako je najbolje niti ne gledati kroz prozor, jer ćemo vidjeti kako se nad ljudima izvršava Božja pravda. Bit će to tako strašno da nećemo htjeti gledati."

Pachi se ne razlikuje puno od svojih vršnjaka. Prije no što su ukazanjâ počela, njeni su se roditelji rastali, a ona je, u znak pobune, pokušala samoubojstvo. U međuvremenu, godine 1990., njeni su se roditelji pomirili. Kada su počela ukazanjâ, ona nije bila upoznata s pisanjima oca Gobbija i ostalih mistikâ diljem svijeta, među kojima brojni tvrde da su primili slične poruke. Pachi naglašava da je vremena malo i da će doći trenutak nakon kojega obraćenje više neće biti moguće.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
ovom proročanstvo koje se treba zbiti prije slavnog ustanovljenja Nove Zemlje i Novog Neba, govorili su BDM, određeni sveti ljudi ili mistici kao što su Anna Maria Taigi , blaženi Padre Pio ( svećenik-stigmata), Pere lAMY ( svećenik-Fransuska) ElizabetA Canori-Mora , sestra Rosa Cočomba , otac Nectou (belgija) , sestra Palma de Oria , Marie Julie Jehenny (francuska) svete Hildegard (njemačka) Marie Martel (normandija), jedna stigmatizirana redovnica u italiji i drugi.

Dok se Crkva službeno ne izjasni o ovim iskazima , a kod nekoliko ljudi dokazane svetosti i jednostavnosti potpuno odvojeno upućuju na ista proroštva , onda Crkva iskazuje makar neko povjerenje njihovim iskazima.

Kako je jedan svećenik rekao: "kako drugačije da Bog govori svome narodu, osim kroz objave!"

Ovo što se prorokuje je prvenstveno da se ljudi upozore i opomenu.
tako da se možemo pripraviti, posvetiti svoj život i ponuditi Bogu svoja dobra djela za spasenje duša
u svakom događaju Crkva nas uvijek potiče da budemo u stanju milosti čitavo vtrijeme, da uvijek budemo pripravni za sretnu smrt , tako da budemo dostojni ulaska u raj i gledanja lica Božjega za čitavu vječnost

PREDSTOJEĆI ZNAKOVI

porast nasilništva na zemlji, na moru i u zraku, uragani , mećave, golemi morski valovi, poplave, glad razne oskudice, propadanje usjeva...

revolucije, pad vlada , razdori , ratovi, izdaje, izopačenosti...

raspad obiteljskog života, nemoral , blud , vjerolomstvo , promiskuitet, izopačenost i nasilje mladih , neposlušnost, nedostojno odijevanje , bezbrojni grijesi , ljudi obuzeti samo jelom ,pićem , plesom i užicima

raspršivanje crkvenog zakona , nepoštovanje i neumjerenost u Crkvi , neodlaženje u crkvu , zanemarivanje svetkovanja nedjelje, zanemarivanje sakramenata, griješna oholost i po vjeru sramotni čini
mnogi vjerni otpast će i povući druge duše za sobom , neprijateljstvo , proganjanja
porast će gušenje Crkve , a bit će mnogo mučenika

nedostatak ljubavi , bezosjećajnost , ravnodušnost i nedostatak brige za bližnjega
ljudi se ohole svome znanju i okrečću od Boga

dovoljno je samo pšogled u dnevne novine da bi se jasno vidjeli prijeteći znakovi

IZRAVNI ZNAKOVI

NOĆ ĆE BITI STRAŠNO HLADNA , VJETAR ĆE ZAVIJATI I BJEŠNJETI , GROMOVI, potresi , zvijezde i nebeska tijela će se uznemiriti
neće biti svjetča- bit će POTPUNI MRAK
posvemašnji mrak obvit će čitavu zemlju
to će doći iznenada poput munje

nijedan zloduh neće ostati u paklu
pakao će biti ispražnjen i svakom zloduhu bit će dopušteno da se skita zemljom i čini svaku moguću štetu dušama
zlodusi će se pojavljivati u veoma zastrašujućim oblacima te će se zrak ispuniti onečiščujućim i otrovnim plinovima
bit će zastrašujućih ukazanja
mnogi će umrijeti od straha i očaja
griješni ljudi vidjet će Božansko Srce našeg Gospodina

..."moji anđeli , koji će biti izvršitelji ovog djela , stoje spremno s uperenim mačevima
i oni će se osobito potruditi da unište one koji me izruguju i ne vjeruju u moje objave..."

ognjeni uragani past će s neba i raširiti se po čitavoj zemlji
strah će obuzeti smrtnike pri pogledu na te vatrene oblake
strašni će biti njihovi krici i jauci
mnogi će BEZBOŽNICI umrijeti na otvorenom polju poput sasušene trave
Božja će se srdžba izliti na čitav svijet
kazna će biti strašna kao nikada do sada , i pogodit će čitavu zemlju

izgledat će kao da je pakao dobio svijet u posjed
ali Bog će to opovrgnuti, jer čak i ta kazna čin je Božanskog Milosrđa
i Bog kaže da to mora doći , i da se MOLIMO da se spasimo te da se spase i drugi u što većem broju
i da se molimo da se ti dani skrate

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Jako je zanimljiva ta knjiga "Grmljavina Pravde" sabire vecinu katolickih prorocanstava i ukazanja.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Evo ja bi preporucio jedan link...

http://sites.google.com/site/molitedragadjeco/Home/velika-nevolja-nastupa-2

A knjiga Grmljavina Pravde se nalazi na blogu... http://grmljavinapravde.blog.hr/

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Zahvaljujem na knjizi Grmljavina pravde u vrijeme užasne huke nepravde u Hrvatskoj kada gromovnici zla nastoje zaustaviti Božju riječ u funkciji nade Europe koja doziva Hrvatsku u svladavanju okova i lanaca mafije koja se krije u nominalnom katoličanstvu te zajedno sa agnosticima juriša protiv slobode i zdravlja nacije ..No proročanstva ukazuju na događaje svladavanja snaga zla i kroz pravosuđe ma koliko ono bilo kompromitirano..Kršćani su pozvani suprotstaviti se zlu služenjem u istini i ljubavi..Suviše smo dugo bili potiskivani u nominalnost svjetovnošću i liberalizmom te su ljudi nalazili utočište u folklornoj pobožnosti.Ali snaga svetosti koja je potrebna za ovo vrijeme ipak prodire snagom Svetoga Duha kroz stijene diktature zla koja vlada pohlepom, korupcijom, palicom , prijetnjom, intrigama - grmljavinom zla koju pokušava okrijepiti nacionalizmom i blokirati funkcioniranje pravnog poretka sa svojim hobotnicama koje se hvala Bogu ne mogu zakačiti na stjenu vjere - Isusa Krista..
Sveti Toma Akvinski, u svome je djelu Summa napisao sljedeće: "... u svim je razdobljima čovjek bio Božjom rukom vođen u pitanjima koja su se odnosila na spasenje odabranih ... i u svim su razdobljima postojale osobe obdarene duhom proroštva, ne kako bi obznanjivale nove doktrine, već kako bi upravljale ljudskim postupcima."
Duh Sveti zadržava suverenitet nad prosvjetljenjem ..
Ali događaju se nemile stvari kao na pr.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7673443.stm

Koje je proročanstvo dano za ovaj događaj?

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Citat iz knjige Grmljavina pravde:
Vaša se nebeska Majka otvoreno prezire i ismijava. Moji se naročiti
zahtjevi ne prihvaćaju; ne vjeruje se u znakove moje neizmjerne tuge
što ih dajem.

Jel može neka iole normalna osoba reći rečenicu:moje neizmjerne tuge
što ih dajem.

Da se podsjetimo:
Dvanaest plodova Duha Svetoga su. ljubav; radost; mir; strpljivost; velikodušnost;
uslužnost; dobrota; krotkost; vjernost; blagost; suzdržljivost; čistoća ...

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Medeni ocito si ti to uspio, odrezao si pola recenice i dobio to sto si dobio. A znakovi Marijine velike tuge su izmedu ostalog kipovi koji placu krvave suze, za koje je znanstveno dokazano da nisu prijevara.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
crusadercro je napisao/la:
Medeni ocito si ti to uspio, odrezao si pola recenice i dobio to sto si dobio. A znakovi Marijine velike tuge su izmedu ostalog kipovi koji placu krvave suze, za koje je znanstveno dokazano da nisu prijevara.


Naravno da ću odvajati rečenice,pa ako i treba iz jedne jedine rečenice jednu jedinu riječ izdvojiti i time otkrivati đavolske zamke.

Samo se ti drži kipova pa ćeš stići tamo gdje je i onaj bogataš stigao (Priča o bogatašu i Lazaru).

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Samo daj ak te to veseli. :-) Blagoslovio te Gospodin Isus Krist i Presveta Djevica Marija!

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
crusadercro je napisao/la:
Samo daj ak te to veseli. :-) Blagoslovio te Gospodin Isus Krist i Presveta Djevica Marija!


Također ti želim lijepe blagoslove i neka ti Gospodin Isus Krist i Presveta Djevica Marija pomognu shvatiti da oni ne žele nikakve kipove.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Meni se Marija Blažena Djevica ukazala u wc školjci. To je bilo čudo nakon događaja kad mi se ukazala u korici crnoga kruha!! Ako mi ne vjerujete postat ću vam fotku!

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Isukrsta je napisao/la:
Meni se Marija Blažena Djevica ukazala u wc školjci. To je bilo čudo nakon događaja kad mi se ukazala u korici crnoga kruha!! Ako mi ne vjerujete postat ću vam fotku!


Mislim da si u wc školjci vidio svoj truli mozak.
Što su se nakotili ovi sotonisti........

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Medeni je napisao/la:
Isukrsta je napisao/la:
Meni se Marija Blažena Djevica ukazala u wc školjci. To je bilo čudo nakon događaja kad mi se ukazala u korici crnoga kruha!! Ako mi ne vjerujete postat ću vam fotku!


Mislim da si u wc školjci vidio svoj truli mozak.
Što su se nakotili ovi sotonisti........


Ja nisam sotonista. Da jesam ne bi bila ovdje i sa vama širila Božju Riječ - dobru riječ. Molim administratora da reagira na ovakve napade na članove foruma.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Isukrsta je napisao/la:
Meni se Marija Blažena Djevica ukazala u wc školjci. To je bilo čudo nakon događaja kad mi se ukazala u korici crnoga kruha!! Ako mi ne vjerujete postat ću vam fotku!


...Dobro pošalji fotku...možda ti poverujem...

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Isukrsta je napisao/la:
Meni se Marija Blažena Djevica ukazala u wc školjci. To je bilo čudo nakon događaja kad mi se ukazala u korici crnoga kruha!! Ako mi ne vjerujete postat ću vam fotku!

Ma nemoj reci,upozorila sam te u pp na postivanje drugoga i drugacijeg,ovo bi ti bila opomena pred BAN.

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
Svašta rodi majka

descriptionGrmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi EmptyRe: Grmljavina pravde-predznaci drugog Kristovog dolaska u slavi

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply