Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionDobre vibracije EmptyDobre vibracije

more_horiz
evo ljudi dragi, upravo me puknulo u glavu (a možda je to zbog tog što sam upalio gospel da svira Very Happy ). uglavnom, kad se malo izanaliziram, priznajem da sam, pogotovo u zadnje vrijeme, pisao često vrlo bahato i napuhano. eto, moj je problem da se teško oduprem cinizmu i sarkazmu. ovim putem se ispričavam svima koje sam možda uvrijedio, i ujedno i upućujem apel na širenje dobrih vibracija. cheers

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
ej, sunny lijepa ti je duša. svako dobro, ma blago tebi....

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
Bhakti je napisao/la:
evo ljudi dragi, upravo me puknulo u glavu (a možda je to zbog tog što sam upalio gospel da svira Very Happy ). uglavnom, kad se malo izanaliziram, priznajem da sam, pogotovo u zadnje vrijeme, pisao često vrlo bahato i napuhano. eto, moj je problem da se teško oduprem cinizmu i sarkazmu. ovim putem se ispričavam svima koje sam možda uvrijedio, i ujedno i upućujem apel na širenje dobrih vibracija. cheers
Ma hvala Bogu, ako ti je tako brzo doslo obracenje,ali ne dopusti da ti tako brzo ode,a budi fin pa se ispricaj preko pp Crusaderu,Joschui,jer nisam sigurna da ce ti pronaci ovaj topic,a i dalje si moj favorit,za jos jednog moderatora.Upravo zbog toga sto imas kurazi,kad pogjesis ispricati se,jer kako je ljudski grjesiti,tako ljudski i zamoliti oprost-Bhakti.</BLOCKQUOTE>

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
Neznam za druge ali si mene pohvalio Bhakti i ja se nemam na sta da zalim.Svakako niko od nas nije totalno imun na to i vrlo cesto zapadne upravo u tu zamku.Ja kad dodjem na formu u tom momentu volim sve i nista mi ne smeta i onda necija provokacija i nesvjesno pocinje da odgovara ona stara osoba u meni.Svakako i ja se izvinjavam za svaku grubu rijec i provokaciju koju sam rekla na ovom forumu.Embarassed

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
Sve je u redu. NE ljutim se ja na nikoga, jer nikog osobno ni poznam.
Uvijek je preko foruma jednostavnije nekome nešto napisati nego mu to
direktno reći u facu.

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
Svi smo mi ipak samo ljudi i dogodi se da pogriješimo.Meni se ne treba nitko ispričavat pa tako ni Bhakti jer neću bit licemjeran i reći da ne pogriješim na sličan način kao što se to dogodilo njemu pa se možda malo zaletio sa nekim riječima,ali to sad nije bitno.Ostavimo to iza sebe i idemo dalje Wink

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
e ljudi, puno vam hvala na vašem razumijevanju i toleranciji! rulate! Wink

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
<BLOCKQUOTE>
crusader je napisao/la:
Sve je u redu. NE ljutim se ja na nikoga, jer nikog osobno ni poznam.
Uvijek je preko foruma jednostavnije nekome nešto napisati nego mu to
direktno reći u facu.

Ja se ne slazem sa ovim,jer krscanin mora uvijek znati da ce za svaku rijec dati odgovora,pa mislim,sto ne bi nekome rekla u facu necu i nesmijem níti preko foruma reci,jer je licemerje grijeh.I ono sto ne bi rekla u prisusutvu Krista,necu reci niti bratu svom,nesmije se nikoga sramotiti i vrijedjati,podmetati,jer sto je s nasim krscanstvom ako tako radimo?</BLOCKQUOTE>

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
Naše riječi prikazuju ono što nam leži na umu i na srcu. A ono što nam leži na umu i na srcu pokazuje kakvo je naše zajedništvo sa Bogom. Hvala. Mir vam U ISusu Kristu Gospodinu našemu.

descriptionDobre vibracije EmptyRe: Dobre vibracije

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply