Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyŠto bi sa ovim forumom?

more_horiz
Nije mi jasno,otkad je moj frend Medeni prestao dolazit na ovaj forum i otkad
sam ja radi njega odustao od ovog foruma ovaj forum kao da se je zaledio,nigdje nikoga.
Što se to desilo,ima li nekog tko ovdje dođe ili je forum premješten,vidim ima sada četiri gosta,jesu li to botovi ili što,nije mi jasno,niti jedna obavjest o preseljenju foruma...... Shocked

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
Posjetitelj je napisao/la:
Nije mi jasno,otkad je moj frend Medeni prestao dolazit na ovaj forum i otkad
sam ja radi njega odustao od ovog foruma ovaj forum kao da se je zaledio,nigdje nikoga.
Što se to desilo,ima li nekog tko ovdje dođe ili je forum premješten,vidim ima sada četiri gosta,jesu li to botovi ili što,nije mi jasno,niti jedna obavjest o preseljenju foruma...... Shocked


Posjetitelju, nije ovaj forum premješten, eto ako imaš nešto za reći, imaš mnoštvo tema i izvoli...svako dobro...

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
Nekada sam piskarao ovdje...

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
Nekada sam piskarao ovdje...


Vidi se, imas preko 700 postova Very Happy

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
Opcenito, ovaj forum je jako opusten i na njemu se moze lijepo pisati bez cenzure, za razliku od nekih drugih krscanskih (pogotovo katolickih) foruma gdje vlada paranoja i skrgut zubi...

Zanima me jeste li vi koji ste pokretaci ovog foruma katolici ili protestanti?

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
Fazlija je napisao/la:
Opcenito, ovaj forum je jako opusten i na njemu se moze lijepo pisati bez cenzure, za razliku od nekih drugih krscanskih (pogotovo katolickih) foruma gdje vlada paranoja i skrgut zubi...

Zanima me jeste li vi koji ste pokretaci ovog foruma katolici ili protestanti?


Ja sam protestant...sve dok se trudis da dajes primjerene argumente i citate, i ako raspravljas u ljubavi i miru ne vrijedjajuci druge religije, crkve, pravce, kao i baveci se osobnostima članova, kao nazivanje drugih sektasi i pogrdnim imenima i ne koristeci neprimjerene rijeci niko te nece dirati na ovom forumu.

descriptionŠto bi sa ovim forumom? EmptyRe: Što bi sa ovim forumom?

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply