Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyUpute za registraciju korisnika

more_horiz
Upute za registraciju korisnika

Kad uđemo na forum kao gosti, nećemo moći ući u rasprave i pisati postove sve dok se ne registriramo, ili ako smo se već registrirali, ne logiramo.

Kako ćemo se registrirati?

Ovdje su navedeni koraci (obavezni):

1. Ući na forum i pri vrhu kliknuti na link Registracija

2. Sada kad se otvori novi prozor, kliknuti na Slažem se i imam točno/više od 13 godina

3. Sada se otvara novi prozor u kojem je potrebno popuniti sve podatke, znači, npr:
a) Korisničko ime: anđeo
b) E-mail adresa: anđeo23@net.hr (mora biti ona koju koristite)
c) Zaporka: *******
d) Potvrdite zaporku: *******
c) Potvrdni kod: IXUBZC8 (to je kod koji vidite iznad prozora ''Potvrdni kod'')

4. Pri dnu stranice kliknite Pošaljite

5. Automatski će vam biti poslan mail u kojem ćete morati kliknuti na aktivacijski link kako bi vam registracija bila odobrena

I to je sve potrebno. Dakle, par koraka! I sada ste registrirani i možete slobodno pisati na forumu, logirati se sa svojim imenom i lozinkom!


Ukoliko želite, možete unijeti svoje dodatne stavke: Zvanje/zanimanje, Lokacija, Interesi, Potpis.... To nije obavezno

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
ljubičica se pokušava logirati već 24 sata ali je nešto zaribalo pomozite ako me želite na forumu.

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Pozdrav Franjo.Ne znam u čemu je problem?Koji browser Ljubičica koristi?

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
rtmf govori hrvatski da te razumijemo, kakav browser.

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Nisam stručnjak oko toga pa bih molio one koji više znaju da pomognu u rješenju ovog problema.

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Da li koristi internet explorer,mozzilu,safari browser ili možda opera browser?Na to sam mislio.

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
koristimo internet eksploler

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Trenutno administrator foruma Krizostom nije prisutan.Možda bi on znao više,ali ja stvarno ne znam zašto se ne može ulogirat confused

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Apel je na dobrodošlici za pomoć pa možda se neko nađe nisu valjda svi pozaspali, a u kojem smo vremenu nebih se ni čudila.

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
probajte obrisati cookije, pa se ponovo logirati, to je nešto do windowsa...

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Sve smo učinili i bez uspjeha skroz nas šita išli smo i na kompletnu zamjenu imena ali onda govori da ne može ista imejl adresa da se ponovo koristi. Do daljnjeg rad na crno. Pozdrav!

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
Odi na www.net.hr i napravi novi besplatni mel i logiraj se ispocetka,mnogo uspjeha i cekamo te,kaj ja moram cuti kaj se kad sadi?



<BLOCKQUOTE>
Franjo je napisao/la:
Sve smo učinili i bez uspjeha skroz nas šita išli smo i na kompletnu zamjenu imena ali onda govori da ne može ista imejl adresa da se ponovo koristi. Do daljnjeg rad na crno. Pozdrav!
</BLOCKQUOTE>

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
ZABRANJENO VRIJEĐANJE FORUMAŠA I NAPADANJE LJUDI KOJI SE UČLANE NA FORUM.

Noemi

descriptionUpute za registraciju korisnika EmptyRe: Upute za registraciju korisnika

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply