Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje EmptyIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje

more_horiz
da raspravu prebace samo na jedno mjesto i naprave tablicu s ključnim dokazima za trojstvo:

1) Zato što Igor nije u stanju vremenski raspravljati s 10 teologa i prijatelja koji stoje iza tripa 41

2) Zato što će se na jednom mjestu savršeno moći sagledati i procijeniti argumenti obje strane

3) Zato što Igor nema dnevno 24 sata vremena da odgovara na nebuloze koje redaju Tripo 41 & Prijatelji

4) Zato što provodim previše vremena na forumu umjesto da se družim s bližnjima

5) Zato što me količina bedastoća koje pročitam natjera da se pitam da li su ovi ljudi ikada pročitali Bibliju

6) Zato što će se ovakvi razgovori na forumu unedogled ponavljati s drugim korisnicima i nitko nema koristi od toga

7) Zato što želim jasno dokazati da Tripo 41 i njegova ekipa govori neistine

8 ) Zato da se Tripo 41 & Prijatelji nakon što me demantiraju mogu u miru posvetiti evangelizaciji u arapskim zemljama i tako dokazati da nisu jaki samo na riječima i besmislenim prepiskama na forumima

HVALA

P.S. MOLIM da ovu molbu naši dragi kolege admin i moderatori ne brišu jer je njima u interesu da što više promoviraju istinsko kršćanstvo i zalutale ovce vrate u pravo stado. Zahvaljujem

descriptionIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje EmptyRe: IGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje

more_horiz
Njih ne zanimaju amateri poput tebe Igore. Oni se ne bave sa tobom. Zato sam ja ovdje. A ja sam amater i kao amater ja ću tvoj sajt da oborim tj. tvoje tvrdnje sa sajta. Tako da ću ja tvoju tablicu da "razbijem" sa vrlo jasnim argumentima i stihovima iz Biblije i detaljnim objašnjenjima.

descriptionIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje EmptyRe: IGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje

more_horiz
lol!

Da, imaju pametnijeg posla nego da brane svoju glavnu doktrinu to stari

Pretpostavljam da su sada u Siriji i bave se humanitarno/evangelizacijskim radom?

Ako je to ona ekipa koja te savjetuje u vezi Adonai i Kurios, sasvim je razumljivo zašto se ne žele posvetiti direktnom sučeljavanju Very Happy

Zamislite te teologe i pastore koji nakon 4 godine studiranja i x godina proučavanja Biblije ne znaju šta znači Kurios misli

Ok, shvatio sam, ne pristajete na izravno sučeljavanje argumenata jer ste bogomdani i ne spuštate se na razinu smrtnika poput mene lux

Dobro, izgleda da mi preostaje jedino da pronađem direktno ekipe na kbf-u i etf-u kojima neće biti ispod časti argumentirati zašto vjeruju u trojedinog boga.

A ti se sada nemoj uvrijediti ali toliko gluposti koje nizaš dokazuju da uopće ne čitaš Bibliju već se oslanjaš isključivo na stranice tipa carm i gotquestions a te su stranice vrlo osrednje razine apologetike i namijenjene ljudima koji ne pitaju previše.

Prosurfaj malo i pronađi na netu vaše vrhunske apologetike pa ćeš vidjeti koliko malo znaš.

Prijatelju, još jednom ti ponavljam, ne znam da li radiš, imaš li obitelj, prijatelje i hobije, ali nitko ne može stići odgovarati na tvoje piskaranje i postanje tekstova 10 tvojih kolega.

S obzirom da odbijate praktično sučeljavanje na jednom mjestu a ja ne stižem toliko odgovarati, predlažem da odmah otvoriš novi topic na kojem ćeš napisati u naslovu "KAKO SAM RAZBIO IGOROV SITE" i uštediš vrijeme svima nama klap

descriptionIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje EmptyRe: IGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje

more_horiz
Dobro Igore, kad vec pises na ovom forumu, mozes li reci za sebe da si vjernik....onako zanima nas, da znamo s kim raspravljamo...

Vjerujes li u Boga, jesi li mozda razocarani vjernik, mozda ateist, agnostik, deist, mason, iluminat, ili pak mesijanski Zidov...ako nisi nista od navedenog reci nam ako nije tajna Very Happy

descriptionIGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje EmptyRe: IGOR moli tripa 41 i njegove teologe i face/forum prijatelje

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply