Kršćanski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanski ForumLogin

PREŠLI SMO NA https://krscanski.chat/


descriptionPozdrav svima!!! EmptyPozdrav svima!!!

more_horiz
Lijepo je da postoji ovaj forum i da se izgraduju mostovi izmedu krscanski denominacija a ne da se jedni sa drugima svadamo i prepiremo. Jedinstvo Crkve je ono sto Isus zeli, a vjerovati da je jedino tvoja Crkva ispravna nikad nije dobro.

Pozdrav svima jos jednom. Ja sam krscanka vec 15 godina, sa nestalnim boravkom sirom svijeta.:DInace pripadam ne denominacijskoj Crkvi sto vjerujem da je za mene osobno najispravnije.

Toliko od mene pozdrav svima.lol!

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Pozdrav slobodna.U konacnici Bog trazi samo vjerne ljude,a takvih ima u svim denominacijama.lol! lol!

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Tocno Dina!I u te ljude ja vjerujem da mogu izgraditi ustinu jedno tjelo Kristovo kao sto Isus kaze!

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Da...još jedan dokaz za nužnost ekumenizma...pozdrav...

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
slobodna
I u te ljude ja vjerujem da mogu izgraditi ustinu jedno tjelo Kristovo kao sto Isus kaze!


E,sad kolko si ti slobodna...
Ljudi ne izgrađuju crkvu,oni mogu jedino crkvu da saziđu i čekaju da se useli Bog Cool
E to se lepo ovako radi :
Dođe Isus,pozove svoje ovce i kad se skupe svi - veselje!
Sve ostalo je Oprah Show Wink

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Mislila je vjerovatno na tijelo kao hram duha svetoga...pozdrav svim vjernicima...znači svima...

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Haval timu foruma što je uspeo da reši moj ban. Misteriozne okolnosti pod kojim sam baniran ukazuju da neko ima mogućnost da nam stvara nevolje i to sa strane.
Jako mi je žao što sam pomislio da je odgovornost na timu foruma i ovom prilikom se izvinjavam.

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
amos je napisao/la:
Haval timu foruma što je uspeo da reši moj ban. Misteriozne okolnosti pod kojim sam baniran ukazuju da neko ima mogućnost da nam stvara nevolje i to sa strane.
Jako mi je žao što sam pomislio da je odgovornost na timu foruma i ovom prilikom se izvinjavam.

Zar ti stvarno pises ovo ciste SAVIJESTI?
Mozes li veceras odmoliti mirno svoju molitvu?

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
Dina je napisao/la:
amos je napisao/la:
Haval timu foruma što je uspeo da reši moj ban. Misteriozne okolnosti pod kojim sam baniran ukazuju da neko ima mogućnost da nam stvara nevolje i to sa strane.
Jako mi je žao što sam pomislio da je odgovornost na timu foruma i ovom prilikom se izvinjavam.

Zar ti stvarno pises ovo ciste SAVIJESTI?
Mozes li veceras odmoliti mirno svoju molitvu?

Kao prvo ja nisam katolik da odmoljavam molitvu, ja razgovaram sa mojim nebeskim Ocem .
Sada dali mi je čista savest to znamo samo moj Otac i ja , a budući da ti postavljaš na takav način pitanje ne verujem da ću moći da te ubedim da mi je savest potpuno čista. Ukoliko imaš neki problem i misliš da mi po nečemu možda nije čista savest molio bih te da lepo i fino to javno kažeš pa da razgovaramo kao ljudi, i možda onda dođemo do nekog rešenja, ovako mi nema smisla. No ti voliš da loviš u mutnom i da bacaš insinuacije a da nikada ništa konkretno ne kažeš. Šteta žao mi je zbog tvog takvog načina nikuda te neće odvesti.

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
amos je napisao/la:
Dina je napisao/la:
amos je napisao/la:
Haval timu foruma što je uspeo da reši moj ban. Misteriozne okolnosti pod kojim sam baniran ukazuju da neko ima mogućnost da nam stvara nevolje i to sa strane.
Jako mi je žao što sam pomislio da je odgovornost na timu foruma i ovom prilikom se izvinjavam.

Zar ti stvarno pises ovo ciste SAVIJESTI?
Mozes li veceras odmoliti mirno svoju molitvu?

Kao prvo ja nisam katolik da odmoljavam molitvu, ja razgovaram sa mojim nebeskim Ocem .
Sada dali mi je čista savest to znamo samo moj Otac i ja , a budući da ti postavljaš na takav način pitanje ne verujem da ću moći da te ubedim da mi je savest potpuno čista. Ukoliko imaš neki problem i misliš da mi po nečemu možda nije čista savest molio bih te da lepo i fino to javno kažeš pa da razgovaramo kao ljudi, i možda onda dođemo do nekog rešenja, ovako mi nema smisla. No ti voliš da loviš u mutnom i da bacaš insinuacije a da nikada ništa konkretno ne kažeš. Šteta žao mi je zbog tvog takvog načina nikuda te neće odvesti.

Kao prvo ja nisam katolik da odmoljavam molitvu, ja razgovaram sa mojim nebeskim Ocem


Svejedno ti je amos,bio katolik ili ne,/iako ovdje postavljas nesto sto je protiv ljudskih prava i govor mrznje/moliti se mora cistih ustiju, i cistih ruku,kako nam jasno Biblija pise i govori.

Nema PUTA do Kristova puta koji vodi spasenju,vjerojatno ti nije lako pod jarmom tvog katehete-mentora.Ali nikad i nizasto nemoj dati i okaljati ime Kristovo
.
A na ovom forumu su se pojavljivale i vece APOLOGETE od tebe i isto tako presvlaceci se iz koze u kozu maltretirali one koji su posteno zeljeli biti ovdje.Vjerujem da su taj fenomen upisali u svoje apologetske knjige.

Cak i takvo odjelo oblicja poboznosti koje stalno puca pod pritiskom nutarnje pakosti,koje nije problem ovdje na ovom forumu nego na svim forumima,pokazuje o profilima licnosti,koje misle da tako sluze Bogu a uistinu su ipak sluge neprijatelja ljudskih dusa,mozda nisu niti svjesni da ponizavanjem i cinizmom,kao i davanje zivotinjskih imena-petao i sl.koliko vrijedjaju Boga,koji kaze;,,cascu cinite jedan drugoga vecim od sebe''.

O tvom profilu licnosti ne zelim nista reci to prepustam svakom na ponaosob.
No ti voliš da loviš u mutnom i da bacaš insinuacije a da nikada ništa konkretno ne kažeš. Šteta žao mi je zbog tvog takvog načina nikuda te neće odvest

A o ovo ces trebati ipak materijalno dokazati,iako me nikad nisi uzivotu vidio niti ja tebe,ti govoris ovako teske rijeci.
Pa zbog osobnog vrijedjanja replicara-jer to nije dopusteno na forumima dobijas trajni ban.
Neka ti samo Dragi Bog pomogne u tvojoj buducnosti i zelim te vidjeti u carstvu nebeskom.

9.Oče naš, koji jesi na nebesima! Sveti se ime tvoje!

10 Dođi kraljevstvo tvoje! Budi volja tvoja kako na nebu tako i na zemlji!

11 Kruh naš svagdanji daj nam danas!

12 I opusti nam duge naše kako i mi otpustismo dužnicima svojim!

13 I ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas od Zloga!' 14 Doista, ako vi otpustite ljudima njihove prijestupke, otpustit će i vama Otac vaš nebeski. 15 Ako li vi ne otpustite ljudima, ni Otac vaš neće otpustiti vaših prijestupaka.
Matej 6,9-15

descriptionPozdrav svima!!! EmptyRe: Pozdrav svima!!!

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
power_settings_newLogin to reply